Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szatmaz réme
Te Spog!

Kidörgők külön esetleg nem eladók?
Az adásvétel 7 napja volt. De felajánlották, h visszaadják a lóvét, miután felemeltem a hangom a DREAMben. De josé szerelője és a Suri is azt mondta, h inkább javítassam ki a hibát, ha van, mivel tényleg szép állapotú a motor!
Bocs, ha nem volt érthető, de a Szigetszentmiklósi " régi tulaj"árverésen vesz banki motorokat, és azokat árulgatja, saját úton és kereskledéseken keresztül is!

Nem tud valaki kis pénzért sportdobokat az XX-re? használt érdekelne...
Sziasztok! Először is köszi a segítséget mindenkitől! José által ajánlott sráchoz elvittem. Mindent ellenőrzött rajta, hengerfej, tömítések, szelepek. Mért mindent a műszereivel. Nagyon korrekt volt! Semmi hibát nem talát. Lambda szondában volt kimenve valami fűtőszál. VOlt tulaj hozott egy újat. Szerelő annyit mondott, h a kipuff dzsuvás egy kicsit. Szerinte tökéletes állípotban van a gép, max lerakódásokat dolgozott ki. Most már az új szondával nem is füstöl....Remélem minden okés....Köszi mégegyszer
Ez oké hogy megnézeted egy szerelővel,és talán meg is javíttatod!
e mi a garancia arra,hogy nem lesz(nek)új,újabb hibák?
Ezen azért gondolkozz el!
szép napot.
nem akarnék belevau...de!(mégis)
én is megfontolnám a visszavitelt!
persze José szerelőjével azért megnézetném előtte...hátha vaklárma..
de!
egy 2009-es motornak sok baja is lehet!
naggyon sok.
példuál hogy nem is 19 van benne....de ha mégis azt is bele lehet tenni ugy hogy a honda tesztpilótái is besirnak tőle!
nézesd meg, és ha kakukk akkor lépjél!
vagy azt is lehet hogy tanulópénznek fogod fel és benyeled...
de ebben az esetben gyüjtsél! sok sok sok pénzt.(azt mondtam már hogy sokat?)
sok sikert hozzá.
Pontosan!
Ez így nem igaz!
gratula az ügyvédednek!Ugyanis 72-órás felejősség áll fenn az eladó részéről a "rejtett hibákért"!
De ti tudjátok!
Hát igen!
Kezd egy kicsit zavaros lenni ez nekem!És akkor finoman fogalmaztam!
Ezt így nem tudhatom!
Méricskélni kéne hozzá!De legkevesebb látni!
De sajna van egy sanda gyanúm,hogy téged megvezettek,megvezetnek azzal a bizonyos Szigetszentmiklosi volt tulajjal karöltve!
Mert mintha azt írtad volna,hogy banki lefoglalt volt a járgány!Nem?
akkor meg mi köze is van ehhez az egészhez a volt tulajnak?
Röviden!NCSÁ!
SSzép napot!
Apropó, tartó...
Hová lehet, és milyen tartót szerkeszteni a Madárra?
Hetek óta agyalok rajta, vmi olyasmi kellene, amibe egy PDA belemegy.
De egy alap is elég, mert tartóm van, csak nemtom hová és hogyan tudnám felapplikálni...
Tudnátok ötletet adni?
Kszönettel venném...
Nyugi-nyugi. Ha megigérte meglesz.
Még sajnos nincs. Annyit variáltál, hogy még legalább 2 hónap kell. Ha készen lesz úgyis átfaxolom majd Neked. A tervrajzokat.
kész van már a gps tartóm , aggódom, hogy nem találok el Litérre
Jó reggelt!
Valaki csak átvette a pénzt! Magánszemélynek is vissza lehet vinni olyan hiba miatt, ami nincs beleírva az adás-vételibe! Vidd vissza és vegyél másikat. Ezzel mindíg szívni fogsz. De nem legyen igazam!
Elérhetőség elküldve!Holnap 8 órától már biztos elérhető!
kis.zoltan80@gmail.com
Köszi
Van email címed?Tudok szerelőt nekem ő csinálja!Alapos és lelkiismeretes!
" ügyvéddel is egyeztettem, azt mondták, h használt motor esetében nem kell visszaadnijuk a pénzt. Hibát kijavítani sem lennének kötelesek. De én már leszarom, csak legyen rendben a gép. Mi a szar baja lehet egy 2006-os motornak, amiben nagy valószínűséggel télleg 19 ezer van?
Egyrugóra jár az agyunk!
Tulaj ott sem volt. Biankó szerződést írt alá. Egy szigetszentmiklósi gyerek, aki már tavaly ősszel behozta ide a vasat értékesítésre. Szerinted is csak altatás ez az oxigénszenzor és légtömegmérő csere?
Elhallgatott hibája van, tehát vissza kell venni. Annak, aki az adásvételin szerepel. Ilyen a törveny.
Áj,áj!
Az hogy bizományosi neked ahhoz mi közöd!
Ki volt az eladó?Mert ugye csak volt egy tulaja akitől megvetted papíron!Tehát akkor van is hova visszavinni!
Az, igen,,Attila úton! Visszavetetni sajnos nem tudom, mert bizományosi értékesítés volt. Eleje nem volt törött, csak hiányzott a fejidom alsó része. Ezt a tulaj, akitől visszahozták leszerelte, és eladta a kipuffokkal együtt.. Ezt a behajtótól is megkérdeztem, aki anno visszahozta a gépet.