Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Itt egy kicsit jobban látszik a háttér!
Mi is szoktunk a hegyekbe kirándulni!
Jó reggelt!
Dehogynem kell, hidd el, azzal is el lehet ilyen helyre jutni.
Hol bújkál mindenki?
Látod ex, ilyen helyekre nem robogó kell ám .
Ezt megmutattam asszonypajtásnak is, ő is lehidalt tőle.
olaszban, stelvió hágó,ha minden igaz ő a legmagasabb a második kép a szella csoport canazei fölött szerintem a legszebb,százával vannak fent a hegyekbe az emberek,ja a hétvége az halál ,állandó bicikli versenyek ,én hétközben voltam,de igy is egy hágót nem tudtam megnézni bicikli verseny miatt.
Piciny busán a váz elviszi a hőt... szal a térdeim belső felén már nincs szőrzet, mert mind leégett, ahol hozzáérek a vázhoz .
nagyfelbontású spéci motorostérképek,és gps. gps-t csak városból ki és be,cimre menés és autópályák környékén bundesz útak keresése pld szlovénia és olasz és esetleg nyomvonal követés,ja és sötétben,de ha nem lenne akkor sem vágnék eret magamon.
Üdv!
Ez hol található?
ha 1800m-en nem lett volna 35fok meleg akkor nem is jöttem volna haza 5 nap után,de a stelvió hágon 2760m-en +27 fokot mértem.naponta 08-18ó 30-ig hellyel közzel nyeregbe voltam csak fotózni enni és tankolni áltam meg ,volt olyan nap hogy 14 hágón mentem át,de a valagamról a szőr leégett,a vara annyi hőt termel,hogy kifűtenék vele egy kisebb családi házat.
Térkép alapján mész, vagy GPS-szel?
2010 március elején beszélünk róla.
Arohadtéletbe.... az a második kép olyan, mint a mesékbe .
az a baj,hogy az időjárást nem befolyásolod,abban a régióban fél évig is motorozhatnál mire mindennek a végére járnál,én 2001-ota járom ausztriát motorral,de a nyugdijig biztos kitart,de most a nr1 az olasz hegyek.
Honnan tudod, te is sörözöl?
Alig tudtam félrevetődni
Ja,és az előbb átment a nappalin egy kukás autó!
Juteszembe night-rider: beszéltem az illetékesekkel, mindenképp érdekelne minket a karszalagosdi, amit beszéltünk, már kértem is árajánlatot 5000 db-ra.
Hát Te sem unatkoztál idén...
Részemről grossglockner a kitűzött cél, nem 1 nap alatt akarom megjárni, ha szabihoz jutok több napot szánnék rá, min 3 dvd képet kell csinálni .
Azt még nem, de a rózsaszín elefántokat nem tudom elhessegetni a plafonról ...
na ez az utolsó 2009 husvét vasárnap hohckar és lackenhof
Remélem színeset ásítasz tőle!
innét egy nap alatt meg lehet fordulni ,2009 április 5.-én készült,még az előző mocimmal . ausztria steyermark 1500m plankogel hegy,ja és +17fok .
Na lépek, rágyújtok 1 sörre .
azt olvastam énis, hogy napról napra kell csekkolni az időjárás előrejelzést mer' elég szeszélyes...