Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Remélem a sörike lehűt .
kellett neked burzsuj kaja
nem vagyok nagy németes de ezeket a szavakat ilyen összetételben elég sokszor hallottam már
Mert rohadtul csíp .
Hű basszus már sejtem miért csípős szósz a csíoős szósz neve .
Tudok egy jó pizzás helyet,holnap rendelj onnan pizzát. Tel: 06-90-523-66-44 ruf,mich ann,jetzt!
(pestre )
csilingelt a mikro,kész a melegszenyó.mára megteszi,de holnap tényleg hozz pizzát nekem
Na jóvan megyek, megeszem a duplaszószos giroszomat...
Tegnap .
Szevasztok motorosok!Vasárnap sajna nem tudok menni mert melózok úgy hogy 1 Mikulással kevesebb. A Bálintról hírek sajnos az altatása hetekig is eltarthat!Az állapota nem rosszabbodott ,de sajnos nem is javult és előfordulhat ,hogy a tüdeje nem is lesz 100%. Mikor változott meg a fórum név?
Mit ne túlozzak? He?
már 10milliószor megmondtam hogy ne túlozz
Ja akkó jóvan! Erre szokta azt mondani egy haverom hogy, ne mond azt hogy jóvan. Jóvan?
Nemláttam, hogy írtál, mer' énis akkor írtam jóóó...
Nekem jól megy az olvasás, nemis vagyok dixlesz... dixkleksz...diszkleszx... a tököm... disz-lek-szi-ás .
Na bazdmeg,én senki vagyok?
Jé 1 Jász . Kipihented magad?
Hol van mindenki? Még sosem fórumoztam ilyenkor , egyszer rászánom magam, erre sehol senki...
Nagyon jó lesz ez a buli Köszönet a rendezőknek
Remélem jó idő lesz
De valld be,hogy az a kevés is nehezen ment? Tegnap a redvás szemüvegbe kinéztem a szememet,úgyhogy mire haza értem,úgy égett mintha egész nap hegesztettem volna. Az emiljeimet is úgy kellett kibetüznöm.
Szószt nem hoztam, de a lényeg megvan .
Visszatértem... hát nem kell sokat visszaolvasnom .