Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ide meg sokan gyertek mindenki hívjon valakit ha sokan leszünk marha jó lesz
jó lessz az ,
Bálintnak mielőbbi jobbulást kívánok! Szükségünk lesz Rá a következő fórumtalálkozónál!
Hír Bálintról:
Még lélegeztetik, és altatják, de csak felszínesen, tehát nem mélyen.
Tegnap lázas volt, 38.5, de mára levitték 37,9-re. A doktornő szerint így normális ebben az állapotban, mert ez jelzi, hogy a szervezet dolgozik.
Anyukája, a déli látogatás után mondta ezt. Kb. 2-3 napig még altatni fogják, mert a doktornő hétfőn túl optimista volt és előbb ébresztette, mint kellett volna, és most ki akarja várni a javulást, nem sietteti az ébresztést.

Ez most jó hír csak türelemmel kell várni...
Vagy ahogy az üvegtigrisbe mondták,rossz helyen van ez a kocsi!
Hát igen, a lehető legrosszabb helyre tették azt a megállót. Aki aból az irányból jön, a busztól semmit se lát. Számítottam is rá, hogy valaki biztos megpróbálja kikerülni a buszt.
még altatják...
8 után talán többet is tudok mondani...a körülményekhez képest...
Ja nem volt olyan nagy hely! Gondoltam hogy szencségelsz! Máá meginezek a kecseg autósok! Amúgy az a buszmegálló kibaszott ökör helyen van,meg a busz mögött a ford furgon se tudta eldönteni hogy menjen vagy maradjon.
Ja hát necces volt, de no problem. Elfértünk.
Eggen! Szarakodtak ott előttem,én meg siettem mint a picsa. Még intettem is hogy bocsesz. Amikor elmentél mellettem,megláttam a motort,akkor gondoltam hogy te voltál.
http://bikersanta.mlap.hu/ Aki jönne, kérem jelezze legkésőbb hétvégéig, hogy nagyjából tudjuk a létszámot.
A buszmegállónál megálló buszra gondolsz (~csirketelepnél). Te pedig autóval voltál és el akartál menni mellette?
Tud valaki valami friss infót dh-ról? Az írja már meg meg ide vagy emilemre.
Bocs balu! Asszem tegnap délután veled mentem szembe a busz mellett,a szentiváni úton.
üdv neked is :)
én sajnálom hogy így kellett közétek jönnöm :(
neked csinált ps-el képet a Bálint ami fent van az iwiweden is? úgy rémlik igen...ha tévedek akkor bocsi :)
ma én is felhivtam anyukáját... és pénteken vagy szombaton én is bemennék...vagy nem tudom nem akarok ott zavarkolodni az a helyzet de nem birnék itthon ülni ugy h nem láttam..
csak már jönne ki onnan a fasz ki van

üdv nálunk Dh unokatesoja bár sajnálom h ilyen körülmények közt kell téged is megismerni
Az intenzívre max 2 ember mehet be és a szülőnek vagy közeli hozzátartozónak is ott kell lenni.
Én nem akarok beleszólni,de szerintem is hagyni kellene pihenni. Majd ha kikerül,kórterembe,vagy haza jön,akkor lehet menni hozzá csapatostul.
igazad van...ott jobb a nyugalom...
áhh felejtős közös látogatás csak akkor lesz ha már kikerült az intenzívről azért az nem az a hely ahol erre lehetőség van
erről sajnos nem tudok semmit :( attól függ hogy hányan mentek ... 3-4 ember elvileg még okés...de annál több nem...(szerintem)
Pénteken állapottól függően lehetne egy közös látogatás,bár lehet hogy ez még korai,másfelől egyszerre úgysem engednek be több embert,vagy tévedek?
Na ezek a hírek engem is mellbe vágtak.Tegnap este úgy nézett ki a körülményekhez képest jól van.Ma nem akartam bemenni nem akarom a családját mindennap zaklatni ,de csüt vagy péntek biztos bemegyek.
Na bazz,ezek nem jó hírek.
eltudom képzelni milyen lehetett :'( és annyira jó hogy vele voltatok :'( belese merek gondolni mi lett volna ha akkor történik mikor egyedül van :'(

én sajnos ebben a pillanatban nem vagyok olyan erős hogy oda menjek :( és lehetőségem sincs rá...max a jövő hétvégén...de akkor első utam oda vezet még mielőtt haza mennék...Győr úgy is útba esik...