Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ááá... ilyesmi eszembe sem jutott...
min. 4-5 napra gondoltam, ebből 2 nap kb azzal menne el, hogy magamhoz térjek a látványtól
idén nagyon remélem, hogy ki tudunk jutni oda... a motorostura-n olvastam, hogy van a közelben 1 szálló, ahol magyar a tulaj + a személyzet 90%-a is + hogy motorosok kapnak kedvezményeket
május elején nyitnak mikor elkezdik takaritani a havat mindig látod a saját honlapjukon ,hogy hány%-os az útletakaritás,akkor nyitott ki az idén mikor a motorostali volt barátin,én kb 1hetet vártam biztató időjárás előrejelzésre,1nap alatt nem járható meg győrtöl -győrig,1éjszakát ott kell aludni a hegy lábánál.
ez a kép viszont .urva jó
ammár neccesebb
Ez azért komoly...
Az úgy nem ér ... Neked is komplett idiótát kell csinálnod magadból, hamár mindenki megteszi ....
Full szerkóban tessék megjelenni!
Baszki ha vasárnap normális idő lesz + az aszfalt is olyan akkor szivesen mennék én is monnyuk mikulásruhám nem igen van a fiókban de lehet tudok szerezni ha mást nem egy sapkát
Adjak fejkamerát?
Vannak oda szervezett túrák Magyarországról?
Óóó ba*ki ...
Sorry, hogy nem jegyeztem meg, hogy hívnak.
Néztem a weboldalukat , a 48km-es szakasz, amit kifejezetten a motorosoknak ajánlanak, felkeltette az érdeklődésemet...
+ már próbáltam utánajárni több túrás oldalon, hogy hogy érdemes oda menni + milyen szállások vannak dehát amit eddig képeken láttam a helyről az be*arás...
Az ilyen helyek jobban vonzanak, mint a tengerpart .
2009 május a großglockner megnyitása után 1 héttel
Az jó! Ha már nem tudok menni legalább meg tudom nézni,hogy miröl maradok le!
Csak ovatosan.Szerintem,felvonuláson jobb ha az ember mindkét keze a kormányon van! Főleg a jelenlegi"tapadós"aszfalton!
Természettudományi műsorból te csak az "állatok párosodása és szaporodása" című részt nézed!
Balu azt mondta, hogy az útvonalon várni fognak minket fotósok. Szal lesznek fotók .
képet csinálhatok,mondjuk menet közben nem olyan könnyű rögzítés nélkül,múltkor is gondolkoztam hogy a kuplungos kezemet vagy a gázos kezemet áldozzam fel a fényképezőnek,aztán arra jutottam hogy gáz kell
a természettudományi műsorra gondolsz?
nem élek én ilyennel,minden időmet a tudománynak szentelem.
(kivéve amit motorozásra )
Jó estét mindenkinek!A hétvégi miku felvonulásrol csináltok fényképeket,vagy videót?
Az segít? Csak nehogy letépd a radiátort a nagy küzdelembe.
Persze,mert minden szombat este az ORF1-et nézted!
Majd markolom a radiátorcsövet .
Majd holnap reggel hogy fog csípni!
Neszójjábe
http://bikersanta.mlap.hu/ Hogy hányan leszünk? Elegen De a komolyra fordítva a szót, valószínű hogy jóval többen, mint ami a listában van (bár az se kis létszám). Sokan még gondolkodnak a részvételen (persze ruha már megvan nekik).