Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lehet valaki meglátta a topic címét,eszébe jutottak a NAGY motorosok,aztán mindjárt epét hányt! Van közöttük olyan,aki megvette X millióér a motorját,még pluszba ráhányt X százezer vagy millió forintnyi extrát,aztán meg azon szarozott hogy az eladó gyerek ne KP számlát írjon neki,mert ha ennyi pénzt kivesz a bankból,akkor több a kezelési költség,mint ha utalja. Majdnem sokkot kapott rajta az ember,aztán valami 3000 forint körüli összegről volt szó. Na ez csak egy érdekesség a baráti körről.
Semmi új :( még altatják...
sztem nekünk...... És marha jó ötlet volt megváltoztatni, most hogy belegondolok lehet a kezdetekkör is ilyen néven kértem volna a fórumot akkor többen lennénk lehet csak azért nem jöttek fel sokan mert azt hitték hogy ez baráti körnek a fóruma
erre a napra emlékszem , itt nem voltunk papírkutyák de csak akkor derítettük ki mert mi nem estünk szét az esőtöl
Mi az hogy az utcai motorra nem fér fel a bütykös gumi? Na mi?
Emberek,dh-ról valaki valami infót?
Nekem is csak most tűnt fel. Mondjuk azt nem tudom hogy az összekeverés kinek volt szarabb?Nekik vagy inkább nekünk?
Azért változott meg, mert mindenki összekevert minket a "Győr és Környéke Motoros Baráti Körrel"...
nekem abszolut nemtüntföl hogy megváltozott a topik neve amig gyuri nem monta
amugy mérkellett megváltoztatni és ki változtatta meg?
szerintem az lenne a legjobb név hogy:
győr és környékénn száguldozó motorosok vagy
győr és környékénn élő papírkutyák
Összesen kb annyian, ahány név van a listán .
Összesen kb. hányan leszünk?
DECEMBER 6. - MIKULÁS FELVONULÁS RÉSZTVEVŐK:
1. Dani
2. CoNoR
3. BollaGyuri
4. Vili
5. foregon + 1 motor?
6. gedeon82
7. santso + 2, 3 motor?
8. bikerina
9. kinder + 1 motor?
10. Pintyő
11. Rocsi
12. Samu
13. Jasszer
14. Aller
15. Tesy
16. Kalev
17. MotorosGyula
18. Szasza (még ?)
Nem vagy egyszerű ...
ja ezek használatban vannak?
azt hittem a méhtelepről egy életkép
bizony
Azz... Jó kis "szpídbájkos" banda jött össze .
Az a "nemtom"-os kép nagyon komoly! Te egyébként jössz majd?
a leglassabbat mindig előre engedik
nemtom
Azért én 20 motorral kiegyeznék, ezen a képen asszem 25 motor állt össze, látványnak nem utolsó...
És ki az első a sorban?
kalev mit értesz a papírkutya alatt?
Az a gond, hogy sokan kivonatták a motorjukat a forgalomból télre...
Sokkal többen lehetnénk,csak mindenki papírkutya
nemhiszem hogy 20 motoros van ÉNY-Dunántúlról
Hú én is megyek, veszett jó lesz, már nagyon várom! 1. Santa Ride.
Jah...
Ezt főleg Balunak: arra megkértek minket, hogyha a mikulás vonulásra kijönnek fotózni a Kisalföldtől, hangsúlyozzuk, hogy mi nem a "Győr és Környéke Motoros Baráti Kör" vagyunk, hogy ne legyen ebből is keveredés .