Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na gyerekek...
"bikerina"-nak és nekem volt szerencsénk találkozni a "Győr és Környéke Motoros Baráti Kör" 2 oszlopos tagjával... volt időnk átbeszélni múltbéli és jelenlegi tevékenységeiket, amik alapján kénytelen vok megvétózni néhány korábbi rájuk vonatkozó kommentünket .
Többek közt kiderült az is, hogy sokan visszaélnek a nevükkel motoros találkozókon, ami nem tesz éppen jót a "hírnevüknek"...
Ennek is köszönhető, hogy tegnap megváltozott a topikunk neve is (gondolom már feltűnt mindenkinek), mivel sokan ezt a topikot is velük azonosították (pl. a kezdetekkor "ex" is ).
Amellet, hogy továbbra is semlegesen állok a klubbokhoz + hasonló csoportosuláshoz (nem igazán vagyok híve a "kolor" viselésnek), pozitívan csalódtam bennük .
Hát mi lecsavartunk Veszprémvarsányig,aztán ott várt minket egy helyi idegenvezető. Olyan fasza helyeken mentünk,hogy majdnem kicsordult a könny a szemünkből! Én nem fáztam hazafelé sem.
Nekem megvolt ma a 120 km, bár hazafelé már remegtem a hidegtől.
valaki motorozott máma?
én akartam csak igen fujt a szél + tankúni is köllötvóna
de az is lehet hogy csak lusta vótam e-menni
minden elérhetőségem az adatlapomon van!
Szal "Motorka007", szerintem nem kell parázni .
Pár éve majdnem kicsúsztunk az időből 1 felvonulás engedélyeztetésével, az útkezelőktől már megvolt, a rendőrségen meg szabin volt az illetékes & sokat ültek rajta, a végére csak kinyögték, hogyha nem kapnak időben visszajelzést pestről (hihetetlen, hogy 1 győri felvonuláshoz ORFK engedély kellene... ), akkor sincs gáz, vonuljunk nyugodtan, csak ha nincs felvezető rendőraútó/motor, ami biztosítja a kereszteződést, akkor ne menjünk át a piroson...
amig a kressz szabályok be vannak tartva,nem kell engedély...
(hasonlít a tecsos esetemre,amikor limitálva volt a sör,nekünk meg több kellett volna,és a pénztáros nem akart adni,ezért a felénél mondtam hogy ott a vége,onnantól új blokkot kezdjen )
ha meg odajönnek problémázni megmondjuk hogy külön vagyunk
Nemhát...
a múltkor vagy 30 -an mentünk a motoros esküvőn akkor sem kellet engedély
Hát'akko kérd el tőle .
Tudtommal, ha nem akadályozzuk a forgalmat (+nem megyünk át tilos jelzésen), nem kell engedélyeket beszereznünk sem a győri, sem az országos közútkezelőtől... Épp ezért rendőri felvezetés sem szükséges...stb.
Csak úgy mellékesen kérdezem az engedély kérelmet ki adta be és hova, és milyen néven milyen szervezet nevében. Mert mikulás ide mikulás oda a rendőrség jelen lesz.
a banditos srác ha minden igaz és eljön
hali! bikerina-hoz kéne elérhetőség,telefon,vagy email.köszi
Conor beszélt velük. Elvileg mindenki fixre mondta.
ki lesz veled?
Hát ha tényleg leszünk ennyien, hatalmas buli lesz .
Allernak elkészül a motorja addigra?
Jasziéknak ki szólt?
DECEMBER 6. - MIKULÁS FELVONULÁS RÉSZTVEVŐK:
1. Dani
2. CoNoR
3. BollaGyuri
4. Vili
5. foregon + 1 motor?
6. gedeon82
7. santso + 2, 3 motor?
8. bikerina
9. kinder + 1 motor?
10. Pintyő
11. Rocsi
12. Samu
13. Jasszer
14. Aller
15. Tesy
16. Kalev
http://bikersanta.mlap.hu/ Változott az útvonalterv. Találka az ETO Park-nál lesz.

DECEMBER 6. - MIKULÁS FELVONULÁS RÉSZTVEVŐK:
1. Dani
2. CoNoR
3. BollaGyuri
4. Vili
5. foregon + 2 motor?
6. gedeon82
7. santso + 2, 3 motor?
8. bikerina
9. kinder + 1 motor?
10. Pintyő
11. Rocsi
12. Samu
13. Jasszer
14. Aller
15. Tesy
16.
http://bikersanta.mlap.hu/ Változott az útvonalterv. Találka az ETO Park-nál lesz.

DECEMBER 6. - MIKULÁS FELVONULÁS RÉSZTVEVŐK:
1. Dani
2. CoNoR
3. BollaGyuri
4. Vili
5. foregon + 2 motor?
6. gedeon82
7. santso + 2, 3 motor?
8. bikerina
9. kinder + 1 motor?
10. Pintyő
11. Rocsi
12. Samu
13. Jasszer
14. Aller
15.
Azért óvatosan ott,a friss aszfalt nagyon csábító tud lenni de elég hamar elkezdte szedni az áldozatait.menjetek pályára
Na mi a helyzet,mindenki téli álmot alszik?