Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagyon örülök,hogy Bálint már jobban van!
Gratulálok a tetováláshoz! Igazán ötletes.
köszy:))) nagyon örülök neki!mindig is ilyet akartam csak zöldbe de az már durva lenne

nem mondod? látogatási tilalom basszák meg! ekkora egy fasságot..jo persze valamilyen szinten igazuk van de az orvos meg a nővér nem viheti be ugye? jézusom! viszont nagyon örülök h javul. éljen! remélem nem sokára már mehetünk hozzá!már jo lenne látni
Szép lett a tetoválásod :D gratula hozzá ^^ nekem is van egy...meg még lesz is egy...de nem motoros xD

Bálintról:
Már nem altatják annyira mint eddig, mert javultak a légzés funkciói...szal kábán időnként rátör a "felakarok ülni" dolog és az orvosok küzdenek vele mert még nem szabad mocorognia xD
amúgy meg látogatási tilalmat rendeltek el a H1N1 miatt...határozatlan ideig... még a szülei se mehetnek be hozzá...

röviden tömören ennyi ...
tessék ime lássátok....tetkom...
kész a tetkóm!kész a tetkóm!4kész a tetkom!kész a tetkom!áááááááááááááááááááááááá
DECEMBER 6. - MIKULÁS FELVONULÁS RÉSZTVEVŐK:
1. CoNoR
2. BollaGyuri
3. Janó
4. Vili
5. foregon + 2?
6. gedeon82
7. santso + 1, 2?
8. bikerina
9.kinder+1
Üdv mindenkinek!

Leegyszerűsítem a jelentkezés módját, nem kell emaileket írogatni.

Ezt kérném kiegészítve tovább másolgatni:

DECEMBER 6. - MIKULÁS FELVONULÁS RÉSZTVEVŐK:
1. CoNoR
2. BollaGyuri
3. Janó
4. Vili
5. foregon + 2?
6. gedeon82
7. santso + 1, 2?
8. bikerina
9.
Szép jó napot Mindenkinek!

Érdeklődnék, hogy hol kell jelezni, a részvételi szándékot?
Vagy csak így, ide . . . ?
Egyébként mi is többen mennénk (kb. 3-4 motor)

Most olvastam, mi történt dh kollégával.
Így ismeretlenül is mielőbbi felépülést kívánok Neki!

Vigyázzatok Magatokra!
Nekem is van tetkóm,igaz nem annyira szép. A belesetin csinálták tűvel meg cérnával. Amúgy a Miami ink-be kibaszott szépeket szoktak csinálni!
Tud valaki valami friss infót dh-ról?
Viszlát gomez,reméljük azért valahogy ide tudsz keveredni.
most megyek megcsináltatni a tetkóm...
rakok fel képet amint haza értem h megcsodálhassátok
de igen nekem csinálta..
én megyek! már megvan a rucim is és én is probálok hivni akit csak tudok! remélem nagyon sokan leszünk...


igen nekem csinált egypárat meg videot is!
de fasza..köszönöm..minden jót nektek...

megszűnik az osztályom november végével, szélnek eresztettek engem is....nem tudom mikor tudok megint felnézni ide..

legyetek jók...dhnak kívánok teljes felépülést és mindenkinek jó egészséget, boldogságot....

üdv..bye all...

gomez
Beszéltem a sráccal, meg tudja csinálni, csak pontos méretek kellenek. Átküldtem a számát emailben, a többi a ti dolgotok !
Ő is szentiváni (gólyarét), szal szerintem tudtok egyeztetni, hogy levegyétek a mintát.
szia gyuri,

vmi jó hír számomra?..a hűtőrácsra gondolok..tudod..haverod csinál ilyet?

üdv
még jó sztem marha nagy lesz
Megnéztem a videót & megjött a kedvem hozzá .
ELMEBETEGEK .
Szerintem csatlakozunk mi is... + megpróbálok elhívni néhány ismerőst.
ez természetes
Én megyek!
tudom :(
én is voltam már utas motoron...elég szeles időben...hosszú távon...és volt hogy majdnem borultunk :S

Meg már Bálint is vitt robogón xD nagy mocira még nem sikerült rábeszélnem :( de ami késik nem múlik :D
hát ez igazából mindig benne van sajnos a motorozásba
és reméljük szerencsésebb kimenetelűek lesznek a jövőbeni bármilyen típusú találkozóitok :)
Mindenki hozzon még egy embert!