Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem rendes tőlem hanem mi voltunk ott amikor történt,inkább úgy mondanám hogy kötelesség,és inkább ott látom gyógyulóban(még ha lassan is) mint az esés után.
a mentő kiérkezéséig az a 15-20 perc hadd ne mondjam milyen volt...
rendes tőled :)
én is bemennék hozzá de nem bírnék ránézni ilyen állapotban :( így is már a sírás határán vagyok...
nem baj.vasárnap sajnos el kellett jönnöm onnan hogy feljöjjek este pestre,emiatt nem tudok bemenni most hozzá,csak anyu révén tudom hogy hogy van,ez a minimum hogy amint újra otthonleszek bemegyek.
nem biztos hogy sokat érsz vele :( nem tudni meddig fogják altatni :(
csütörtökön az a baj csak nagyon későn érek haza innen,de pénteken biztos bemegyek.
Jelentem hírek vannak! :(

Altatják, mert a sérült részen a tüdőből még kijön a levegő...lélegeztetőgépen van és raktak be neki egy csövet ahol tud távozni a levegő ami rossz helyen van...
Orvosok szerint ez a történtek után "normális" ... és azt mondták úgy néz ki hogy nem kell műteni... (reméljük...)

egyenlőre ennyi... ha újat hallok írok...
Ha valaki tud friss infót,az légyszi nekem is küldje el. Gedeon,te meg legyél fent este skype-n.
Áhh dehogyis arra volt még elsem indultunk ki kellet még csak ugrani a kalevhez Bőnybe lámpát cinkelni (de ott mennyit röhögtünk istenem) azt amikor jöttünk vissza Győr fele és mentünk volna Abdára akkor történt
nem csak az a gond hogy taknyos nyálas utak vannak, hanem az is hogy szar minőségűek...
néztem a képeket az útról :S hát szánalmas... de ez M.o. :S
.na bameg...most lépek fel 3 nap után és tessék...dh, még nekem sms ezett hétvége előtt, hogy eljön a forgácsért...

faszom, írni is akartam nektek a múlt héten, hogy a zirc-bakonybél-pápai út kibaszott rossz minőségű...mi is ha arra tekergünk 50-70 el megyünk nyáron, jó időben...és tessék, gondolom ott sérült meg szegény a vasárnapi túrán... ..ezek a ködös, taknyos, nyálas utak már nem sportgépeknek való ...offroados szezon van, gyerekek...

JOBBULÁST KÍVÁNOK DHNAK, ha vki tud vele beszélni !
Mindenképpen szólok ha tudok valamit...
Én is várom hogy kikerüljön az intenzívről mert így fel se tudom hívni (meg nem is akarom még...) mivel ugye az intenzíven nem jó telefonálgatni :S Anyu ma megy hozzá...
Tegnap mondta hogy mikor Kata bent volt nála (a nővére) akkor már kicsit viccelődött vele...
Nagyon aggódom érte...de gondolom nem vagyok egyedül vele...
Amikor hazaengedik az biztos hogy tőlem is kap,csak tartanánk már ott.
Tatai út.Bőny-Győr.Hál istennek már közel voltunk Győrhöz.
Köszönjük minél több infót várunk.Ha te is megtudsz róla valamit légyszi szólj.Én tegnap este voltam bent nála.Elég kába volt úgy hogy sajna nem tudtam vele beszélni.Mindennap nem akarom most még zaklatni szerintem hét vége fele megyek megint.Én azt várom végre kerüljön ki az intenzívről és jól meglehessen szekálni!
Sziasztok!
Tegnap értesültem róla mi történt Bálinttal...
Igazából csak azért jöttem hogy megköszönjem a gyors segítség hívást azoknak akik vele voltak.

Én kb ma 5 körül kapok róla új híreket, bár lehet valaki hamarabb betud menni hozzá...

Amúgy mindenkinek baleset mentes motorozást kívánok
Üdv.

(ja amúgy az unokahúga vagyok)
Haliztok győri motorosok!
Gyógyulást kívánok a srácnak! Sajnálom.
Amúgy merre fele mentetek?
van egy pár éves 20%os metzellerem 110/70 vagy 80.
mondjuk én azt az "elégetni valók" között tartom már.
Hát más nem nagyon van. Ja meg van egy enyhén kopott első bütykös gumim.
Jöhet az is csavarok, kerekek, idomok, első villák mindegy mi majd felrakjuk valahogy.Jól sajna még nincs de rend bejön!
Nekem van egy enyhén karcos idom garnitúrám a KTM-ről,azt oda tudom adni,aztán majd fel fejleszti valahogy.

Egyébként örülök neki hogy jól van!
Most jövök a Bálinttól igaz több cső van benne mint a mocijába de hál istennek jól van.Délután már beszélgetett is.Az egyik megjegyzése azvolt ,hogy csak 3man indultunk motorozni pedig hatan kellett volna!Gyűjtést szervez a mocija újra építésére.Az adományokat ill a jövő évi 1% kokat következő számlaszámra várja :0000 0000 0000 előre is köszöni!
Én mentem 80-90 körül ő kicsivel több.
Én tök jókat szoktam nevetni,mikor leül a haveri motoros társaság,aztán elkezdjük mesélni hogy kinek milyen sérülése volt,meg ki hányszor volt gipszelve.Mondjuk amikor négy hétig mankóztam akkor az nem volt annyira vicces. De így visszagondolva örül az ember hogy megúszta,és már csak nevet az egészen. Reméljük hogy egy fél év múlva már dh is csak nevetni fog.
ilyen utak mifelénk is vannak, (pl: sági ut) csak jól meg kell jegyezni hol lehet hasíttani és hol nem
amugy mennyivel mentetek amikor a bálint elesett?