Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hová kell menni a kameráért ?
Úgyis ígérted, hogy benézel az üzletbe, csizma ügyben, behozhatnád a kamerát is .
Hát csak menjen is érte! Legyen miből összevágni valami jó videót
Egy helybéli kolléga kérésére a lista kibővítve

DECEMBER 6. - MIKULÁS FELVONULÁS RÉSZTVEVŐK:
1. Dani
2. CoNoR + Bikerina :)
3. BollaGyuri + 1 motor?
4. Vili
5. foregon + 1 motor?
6. gedeon82
7. santso + 2, 3 motor?
8. kinder + 1 motor?
9. Pintyő
10. Rocsi
11. Samu
12. Jasszer
13. Aller + Ramcsi
14. Tesy
15. Kalev
16. MotorosGyula
17. Szasza (még ?)
18. csoki525
19.
Valakinek már felajánlottam a kamerát hogy oda adom ha kell. Csak valaki vonszolja ide a punnyadt fenekét érte.
most hogy megváltozott a topikneve a klubbnak vannak új (mocis) kolégák
vagy ez csak a mikulásnak tudhatóbe?
amugy én örülök hogy gyarapodunk
Szerezz egy utast aki kameráz menet közben
DECEMBER 6. - MIKULÁS FELVONULÁS RÉSZTVEVŐK:
1. Dani
2. CoNoR + Bikerina :)
3. BollaGyuri + 1 motor?
4. Vili
5. foregon + 1 motor?
6. gedeon82
7. santso + 2, 3 motor?
8. kinder + 1 motor?
9. Pintyő
10. Rocsi
11. Samu
12. Jasszer
13. Aller
14. Tesy
15. Kalev
16. MotorosGyula
17. Szasza (még ?)
18. csoki525
19.
máma vettem mikulás gunyát ugyhogy megyek vasárnap
nekem van kamerám, csak az a baj hogy vagy motorozok vagy kamerázok
az még lehetséges hogy fölkötözöm a motorra a kamerát
jólenne ha jimmy-töl valaki elkérné a sisakkamerát mer 2 kamerával jobb videót lehetne csinálni
Sajnos még nincs videokamerával rendelkező ismerős. Marad a fényképezés jobb híján. A belvárosban egy helyen biztosan fognak fényképezni, de valószínű hogy jönnek utánunk autóval. Meg ugye a Kisalföld fotós téma is szervezés alatt van. Remélem az is összejön.
Videózni fog valaki? Hány fotósunk lesz?
Helyes helyes, gyűljenek csak a motoros mikulások! Szaloncukrot szerintem csak a végállomáson (Duna kapu tér) lesz érdemes osztogatni. Mert a Baross úton nem hiszem hogy megállunk, max csak akkor ha olyan sok ember lenne. Szóval veszünk pár csomaggal és majd úgyis kiírom, ha esetleg lenne még többre is szükség.
DECEMBER 6. - MIKULÁS FELVONULÁS RÉSZTVEVŐK:
1. Dani
2. CoNoR
3. BollaGyuri + 1 motor?
4. Vili
5. foregon + 1 motor?
6. gedeon82
7. santso + 2, 3 motor?
8. bikerina
9. kinder + 1 motor?
10. Pintyő
11. Rocsi
12. Samu
13. Jasszer
14. Aller
15. Tesy
16. Kalev
17. MotorosGyula
18. Szasza (még ?)
BALU! Lehet 1-2 motorost még el tudok csábítani vasárnapra .
Említetted, hogy valahol akartok szaloncukrot osztani gyerekeknek, erről van már info? Mindenki vigyen magával szaloncukrot, vagy ti intézitek?
Nem szeretném,ha még egyszer a kórházban kellene látnom téged!
Mi 2 nap alatt tettük meg az oda-visszautat.
Hűűű,arra már nem emlékszem,hogy mennyibe fájt az út,de nem vészesek az árak.
Az volt a jó,hogy a Glocknerre felvezető úton nem fejpénzt kérnek,hanem csak járművenkénti összeg van.Tehát aki utassal megy,azok olcsóbban megússzák a dolgot. A szállást mi baromi olcsóra kialkudtuk,úgyhogy azzal is jól jártunk.
Tudod,hogy érted bármit.
Áááá... kipihented magad?
Idén is voltál felvonulni Alsóőrsön?
Nap?2-3 óra!Hát nekem annyiba volt,amennyiért lehozta pápáról a busz,,,sajnos nem tudtam visszavinni,mert kórházban feküdtem,,,,szerintem 450 forintból megvan
Mi talán jövőre ...
Hány napos túra volt, kb mennyibe volt az egész?
khmmm
meg nálam is voltál,az is gyönyörű volt
Én itt már voltam! Egyszerűen gyönyörű a Grossglockner!
te jó ég csak egy napig nincs nete az embernek oszt megint olvashatok... amugy üdv az új hozzászoloknak!

én biztos nem mennék ilyen hideg helyekre mert amugyis rühhellem a telet meg a havat ugyhogy én biztos nem mek veletek de a képek nagyon jók..tény h nagyon beautifull helyek főleg ahol motoros parkolo is van éljen a +30fok!

a tegnapi Győr és Környéki Motoros Baráti körrel folytatott eszmecsere tanulságos volt számomra!Több dolgot is megtudtam róluk amit eddig nem és nekem eddig se volt bajom velük csupán akkor az egyszer dehát azis hirtelen felindulásból történt!
én eddig is szivessen segitettem volna de eddig kommunikácios problémák miatt nem sikerült remélem ezután többet fogunk egyeztetni!

miku felvonulásra meg edddig ugyfest esőt josolnak!imádkozzunk gyermekeim ! Mi atyánk, ki vagy a mennyekben........ ÁMEN
Ja, a leghátul álló gyerek meg nem nóórmális!