Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

rád is... meg a janira is....
közutravalo vmi? érdekes meglátás...
.I..
http://bikersanta.mlap.hu/ Frissült az oldal! Kerültek fel új versek, infók. Tessék terjeszteni! Legyünk minél többen!

DECEMBER 6. - MIKULÁS FELVONULÁS RÉSZTVEVŐK:
1. CoNoR
2. BollaGyuri
3. Janó
4. Vili
5. foregon + 2?
6. gedeon82
7. santso + 2, 3?
8. bikerina
9. kinder + 1
10.
ilyenkor aludni?
tv-zni meg megint nem érdemes,mást sem hallok csak azt a pécsi tudományegyetemes dolgot.aki még nem tette volna szokjon le a tv-ről.káros az egészségre.
na mindegy,jóccakát
Nah, jóccakát Mindenkinek, holnap folyt. köv.
Aha, meg a villanyvasútra is...
Persze nekem még gyerekem sincs....
persze,a legora is ezt mondják mindig az apukák
Jah, de csak a gyerek miatt.
és egy pocketbike
Jah, én is így vélem.....4-5 motorral már én is elégedett lennék...sport a pályára, egy enduro, egy quad, egy jégmotor, valami naked motorozgatni és egy maxirobogó közlekedni....na meg mondjuk egy jet ski és egy hószán.
mindenhova. (sulibajárni,pályázni,túrázni,terepezni,
streetfighterkedni,gyorsulni,lassulni( ,jégmotorozni,sze
rpentinezni)
hirtelen ennyi jutott eszembe.olyan 4-5 motor már kiszolgálná az összes célomat
Hova akarsz motort?
ha csak közútra való VALAMI kell vidd az enyémet.én motort akarok oda
Ha rám gondoltál Drága, akkor ezek nem kifogások, hanem tények...
Majd ha meglesz a második motorom, ami nem sporteszköz, hanem valami közútra való valami....
Amúgy a "joba" az jóban
már megint ezek a kifogások.. nem leszünk igy joba!
Sziasztok, én sem vonulok mikulás jelmezben....fényszórók, tükrök, indexek, rendszám és forgalmi nélkül elég hülyén néznének rám a sünök...
Na meg ez az évszak nem a sportmotoroknak való.
Hát sajna,én ebböl a felvonulásbol most kimaradok,a sportszelet márc 14-ig forgalombol kivonva...
Nekem van. Ha ripityára van esve,akkor van hagyományos (a cimborám szerint malac szállító,vagyis malacos) meg van motor szállító is.
job alsó sarok derék tájt
és köszönöm sztem qva jo lett imádom
miku vonulásra mert gyertek elintéztem h szabadnapot kaphassak ugyhogy ha nem megyünk vkit nagyon megverek!
Hehe... részemről tárgytalan 23 év után elköltöztem szentivánról ...
Szép napot Mindenkinek!

Az van, hogy én nem olyan régóta motorozom. Legalábbis komolyan. A sportmotor-t meg alig egy éve nézegetem. Mikor próbáltátok összeverbuválni őket? Talán meg kéne próbálni még egyszer . . .
Nekem sajnos nincs .
Egy segítőt kérnék akinek van utánfutója!Mivel a kis betegünknek tropa az összes mocija ,pontosabban az egyik darabokban a másik tropa így nem lesz mivel mocorognia ha hazajön.Szóval össze akarom építeni az RS ét de kosárban van és el kéne juttatni hozzám a vasat.Vonó horgom van de futóm nincs!E hez kéne segítség!
Ez miden van?
& ez hol található?
Basszus nem hiszem el, hogy mégegy cserók...
Amikor megpróbáltuk összeverbuválni a szentivániakat, hol a francba voltatok?