Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem meg amugy sem célom befeküdni a szalagkorlát alá...
Szeva Gyuri!Hát majd kiderül...a forumon olvasottakbol itélve van pár őrült köztük!
Szerintem a tizessel körbemotorozod a tizenketteseket !
Lazán...
Már alig várom a tavaszt!Össze spanolodtam pár tizenketteses sráccal,eljönnek csesznekre,szerpentinezni.kiváncsi leszek,tudom-e tartani a tempójukat...
kicsit kiverte a bisztositékot h egy kurva miatt vagyok én szánalmas!ezt kellett megélnem azért nem semmi!na mind1 ez hosszu!bár páran tudják a storyt!
Aha,értem!
kinder az exem... a csacsi tulaj(nem sokáig)
Kivel veszekszel?
oh talán megbántota vki a leki világod? mér nem vigasztalodsz az Andikánál ugyis ugy össze vagytok nőve!
le lehet szállni rólam!
nem szeretné vki a csacsit? mert ellesz adva ugyanis szeretném ha semmi közöm nem lenne végre a tulajához nekem meg vissza adná a pénzem!Most telt be a pohár..
a kawának semmi baja tessék megnyugodni!
csak azért voltak a kawasakiba mert vmi szart akart venni de nem volt!amugy meg hh szoba jött a csacsi? még mindig nem tiszta
állitolag bevitte a srác az iskolába,javitás céljábol,és ott letörtek rola valamit,ami a kawasakis szerint elég drága mulatság...
Ma voltam a kawasakiba,ott mondták.
ugye azért nem rossz mi nekem lesz a legjobb mikulásom
ugye ti is jöttök miku cuccba?
tudtommal szét van szedve h tavasszal ujjult erővel vághasson neki a nyárnak!de honnan veszed h baja van?
Hi Bikerina!igaz az,hogy lebetegedett a csacsi?
Szólj hogy mikor akard vinni,aztán valahogy össze szervezzük.
Hűűű... nagyon CoNor kinézete van a mikulásodnak .
Teljesen darabokban van a váz kb 3 darabban +blokk + kerekek stb.Úgy ,hogy egy sima utánfutó is megtenné.Fellapátoljuk rá azt mehet is.Bár a szüleivel még nem egyeztettem ,de szerintem semmi akadálya.
-hogy
nem tudom de a találkozás óta gyászolom azt a napot hogy amikor kellett ismernem
ki ez a köcsög fejü gyerek? ,
ki ez a okostojásfejűűű?én simán letagadnám az utcán
nekem sokkal jobban állt
az én mikulásom