Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Olyan szószt,hogy többet nem szóóósz!
kellene nekem valami combosabb gép
még szerencse hogy a pizzához nem kell kimozdulni
Kapsz bele olyan szószt bazze'...
Hoznál nekem egy gyrost? Dupla szósszal légyszi. Kösz. Tudom hogy a boltba nem lehet venni gyrost,de igazán elkanyarodhatsz a pláza felé!
Talán nem kell. De ha mégis,akkor szólok,köszi!
Na jóvan, elballagok a boltba, lusta vagyok itthon kenyeret gyúrni + megfejni a riskát ...
Aztán fogjátok vissza magatokat, nem akarok sokat visszaolvasni .
Mindenesetre, ha tényleg regisztrált mindegyikük, az "idősebb", akivel ma találkoztunk (sorry nem jegyeztem meg a nevét), írhatna... Azt mondta, hegyekbe jár motorozni (varaderoval), egyik álom úticélom grossglockner
ja nemis, várjá ... hertz szalámi van itthon 1 csomó az nemkő
ebben a sorrendben!
ismeri valaki ezt?

link
elmenjek?mi kell,tej kenyér hertz-szalámi?
jáj de nincs kedvem boltba menni
megvédelek
Lehet ...
Aztán most meg mindegyik regisztrált ide?
kezdődik
Nem a topic-név miatt... azzal mi kis emberek sokmindent kezdeni úgysem tudnánk . Igazából az volt a beszélgetés célja az volt, hogy jobban tisztába legyünk az ő tevékenységükkel (amiről nemsokat tudtam személy szerint). + ha már ott voltunk, nekem a motoros találkozójukon való hirdetéssel kapcsolatban is volt 1 kérdésem .
HÁÁT ez a Jimmy egy okos kulturált gyerkőc lehet,leríí róla a büszkeség.
Amúgy nem rossz amit csinálnak,mert talán egy ilyen civil szervezet sem segít annyit a rászorulókon mint ők. De asszem ezt is megbeszéltük a legelején. Amúgy ti csak a topic címe miatt beszéltetek ma velük? Szóltak hogy változtassuk meg vagy mi?
Ja, ezen már túl vagyunk, részemről lezárva .
az elején úgyis mindenki leírta a sérelmeit
Nem tudom, minek tudható be, de szerintem sokkal rosszabb a győri motoros baráti kör megítélése, mint amilyenek valójában .
Mivel nem ismerem őket, csak a mai beszélgetésre tudom ezt alapozni .
Juj.
megjegyeztünk kiscsávó