Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát szerintem délután már egyáltalán nem volt jó idő!
gyuri mivan azzal a jimmy féle kamerával?
ha vasárnap is ijen idő lenne mint máma akkor jólessz
az előbb próbátam meg hogy hogyann lehet magamrahuzni a cordura mikulásruhámat, kicsit viccessenn néztemki
a bukóra mivel lehet főragasztani a sapit+szakit?
Ill. volt
Itt egész jó idő van .
ecsém milyen ocsmány idő van megint csak este ne essen semmi na meg ugye vasárnap legyen normális idő
nekem ez jön be
Mee nem jó
Méé ne lenne jó?
e nem jó
Nem hinném....de a kedvedért szólok....vót mán az Oncsik mikulásruhában, 1 vagy 2 éve, sztem a neten megtalálod.....na ott vót akkor 2 olyan krampusz csaj, hogy.....olyan CKM-es, Playboy-osak...
De nem hiszem....Portimao-ban volt a múlt 7en az új béemvé superbike-t tesztelni, annak a videóanyagát vágják....
Na meg sztem mi vasárnap alami cukiban esszük a krémest, jó melegben.... és megvitatjuk az élet okosságait...
Pocakja megvan hozzá .
ex szójá dodor barátodnak hogy jőjjön a motorshow1 felvonulni+videózni bennünket. legalább lessz valami jó sztori a tv-be. ugyse vót már 1 hónapja motorshow1.
oncsik zolit megnézném mikulásruhába
Drága vagy De én nem az a típus vagyok, aki tömegrendezvényeken vesz részt.....max a ringen vegyülök a tömegben...a motorosfelvonulás és a motoros találkozó az nem az én világom.De majd gondolok Rátok!
Vagy megyek szaloncukorért.
Vagy majd jól megdobállak Benneteket tojással, amikor álltok a pirosnál, hogy "Huligán, tróger motoros bandita banda!"
nem püszmedtem bele egyáltalán.....szagtalan volt, mivel aláöltöző ruhát használok. külső pucolás, waxolás, méhviasz és diszítés.....konkrétan yamaha feliratok bőrből való felvarrása.....
Helyes! Idegenekkel ne is menj el 1 körre!
Első az erkölcs
akkor viszel te,nekem mindegy,csak nem szeretem ha megoldható probléma miatt nem jön valaki
Dehogy mondok én ilyet....csak Téged nem ismerlek olyan régóta.....
innetntől fejezd be a mondatot Te...
Mit alliterálol itten... Hogy tudtál annyira belepüszmedni, hogy csak a ceglédi Cölöp tudja kitisztítani?
Ott a pont, arra gondoltam...és igazad van, irodalmilag...de az meg együtt van a nyelvtannal, úgyhogy mindegy.
ezzel azt akarod mondani hogy nem vagyok a Dodor szintjén?
Dehogy kell engem elvinni....nem szoktam én más mögé felülni....ez alól kivétel képez az öcsém és a Dodor....