Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok ha valakinek van és feleslegessé vált egy cagiva aletta oro s2 komplett tank az legyen szives irni. köszi
Szia,
Köszönöm, hogy szóltál, de az italmondo-nál találtam.
Még 1x köszi!
keresek cagiva elefant 125 hátso dobféket azaz csak a fékpofák kellenének meg a rugok
super city -hez
ha valakinek lenne 50 eshez öninditó esetleg 50 es elefant berúgó szett akkor érdekelne,
hello néztem az 50 -esé sajnos kissebb az átmérője 54mm, a hossza is kissebb , de az még el is menne valahogy de az átmárő miatt nem fér el a blokk mellet ,mert az eredeti mellett is alig pár milcsi van a blokk között, de azért köszönöm az infót és hogy lemérted.
Sziasztok cagiva frecciahoz keresek papírozható vázat.
A többit megbeszéljük emailen ha egyezik,ilyen akkor írj majd az emailcímemre: zsoltrocky@freemail.hu sportmotorról az önindítós :) szöveggel :)
Kattints a képekre oda raktam fel a méreteket bejelöltem paintel,ha több infóra lenne szükséged írd le hol mérjem meg de ránézésre csak látni ez lessz e vagy sem.
nagyon köszönöm így előre is, leszedném de a motor kint van a garázsban 10 km erre de holnap lekapom, és mennyi lenne az ára egyébbként?
Sokat segítene ha 1 képet feltennél ide a tiédről is legalább megtudom hogy tuti jó e hozzá (50-eshez) én úgy tudom jó,lemérem 1-2 fő pontoknál és rajzal feltöltöm ide neked mit hol mértem
szia v mi méretet tudnál adni az öninditóról mert 50 esbe kellene, ha tudnám a hosszát átmérőjét meg azt hogy a kisfogaskerék a forgórész végén ha szemből nézed órajárásával megegyezően forog akkor jó, v tel számot ha adnál , előre is köszi
Hát ez nem a legbővebb leírás amit adtál
Amiket leírtál annyi minden lehet és öszetett hibáknak tűnik :)
Helló!te esetleg nem tudnál segíteni?
Van még egy ülésem is Supercity 125-ös jó 50-eshez is úgy tudom úgy mint a tank is

Érdeklődni email:
zsoltrocky@freemail.hu
Telefonszám 06-20-247-5730-as számon(nem mindig vagyok elérhető,ha hívnak és többször nem vagyok elérhető akkor ha az általam felsorolt alkatrészek közül kellene valami egy sms-ben írja hogy CAGIVA)
Ezen kívül más nincs inkább ide tettem fel a képeket mert 1-2 alkatrész más cagivával is egyezik
Cagiva supercity 125
7 sebességes váltó komplett
komplett kuplung
Kiegyenlítőmű+áthajtó fogaskerék és főtengely fogaskerék
Vízpumpa műanyag fogaskerék+lapát
+Fordulatszám mérő kihajtás+műanyag/fogaskerekek,
Üres fokozatjelző
Üres motorblokkház+kuplung és gyújtás felüli házal deknikkel műanyag deknikkel
Lánckerék adapter
Supercity 125 Hátsó fékkar,kuplungkar, bendix ház
Olajpumpák,fékfolyadék tartály záró kupak+gumi
Cagiva supercity 125-ös önindító,elvileg jó supercity 50-esre is
Cagiva supercity 125 Gyújtás alaplapok,CDI,feszabályzó,trafó lehetséges supercity 50-esnek is ilyen van?
Cagiva Supercity 125 kuplung bowden nagyon jó állapotú
Gázmarkolat rész leosztásig bowdennel
Hátsó lánckerék menesztő gumi jó állapotú
Cagiva Supercity 125
Komplett hűtő,csövekkel,bilincsel,tartóval, nyomás szabályzó sapkával,termosztát fedéllel,termosztáttal hőgombával (termosztát,hőgomba 100%ékosan jók) gumitömítéseik is!
A hűtő nem lukas nem rozsdás belül 1x átlett mosva hűtőtisztítóval is leszerelés után.
Cagiva Supercity 125-ös tank tudtomal jó Supercity 50-esre is!
Eladók tank,lefogató,tartó gumikkal,csappal,sapkával.
Különolajzás tartálya sapkával,szintjelzővel
Jó Napot!
super city 125 ről lenne szó.A problémám a következő csak úgy van alapjárat ha a szívató rajta van illetve a kipufogóból folyik valami az mi lehet (nem benzin mert nincs benzin szaga)?még egy ha berakom sebességbe akkor ránt egyet és lefullad
elado 125 cagiva elephant blokk
hello érdeklődnék a berúgó szerkezetét be lehet e rakni super city 50 be?
üdv mindekinek, olvasgattam már korábban is a fórumot, de most én is kérdeznék ,a super city 50 es -be be épithető e berugó szerkezet?