Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Cagiva elefant membrán,hengerfej,sérült nicasilos henger,csomagtartó eladó:Egyben 3500Ft.
Eladó a képeken látható cagiva elefant.Hiányos állapotban.A dugóra két gyürü kell,kell rá egy karbi,és egy gázrész,és tetszés szerint egy önindító.Hozám ilyen állapotában került a motor.Rugásra szikra van.Ha bármi kérdésed akadna írj vagy hívj bátran,biztosan megegyezünk.Csere érdekelhet másik motora.De bontva is eladó a motor alkatrészenként is.tel:06205415990
szia
engem érdekelne pár alkatrész
-henger +hengerfej
-motoplat lendkerék+gyujto trafo
-központi telo
-berugo tengelyre a kis fogaskerék
meg a kuplunghoz a kinyomo szekezet
sziasztok Cagiva wmx125cm-és 250-bontot alkatrészek eladók
érdeklőgy telefonon 06304053450
Üdvözletem!
Cagiva super city 125-re keresek vhsb 34 es karburátort esetleg szívócsonkal együtt.Ha a mito 28asával is működik akkor az is jó lenne.Segítséget előre is köszönöm.
Fotók róla.
Valakinek freccia-hoz műanyag (eredeti)idomok?Majdnem minden van.Ülés is.
Sziasztok.
Cagiva Super City 50 Eladó
A moci darabjaira van szedve, apróbb hiányosságokkal komplett. Első telók közül az egyik hibás. Henger falon kisebb sérülés, dugó gyűrű épp. 40 ezerért vihető, az ár alkuképes! Érdeklődni: 06 20 4949 369
vagy: balazsapro@freemail.hu
Szia! Van idomom, ha még érdekel. Keress meg mailben (cím az adatlapomon). Üdv!
Üdv néktek!
Még mindíg megvannak a 125-ös mitohengereim
3 hónolásra szorul a 4. nek sérült a nikaszil rétege, így az már csak hüvelyezni érdemes, vagy van egy cég aki nikaszil javítással foglalkozik (senior Kft)
Nincsenek sérülve, nem repedt sehol egyik sem
a 4 db ért kérek 45 ezret
Sziasztok. Cagiva Primába milyen váltó olaj való? menet közbe nem veszi be az ürest csak ha leállítóm a motort és menetközbe a 2. at csak 7-8 ezres fordulat körül veszi be felette az istenért sem. esetleg valakinek valami tapasztalat ezen a téren, hogy miért van ez ?
Eladóvá vált Endúróm.
Cagiva Elephant. 125cc, 2T, vízhűtéses.
Magas, testes nehéz és erős motor, Gyönyörű megjelenéssel.
A motorja nagyon erős, megy mint a szél.
Második tulajtól eladó.
Sziasztok segítségre lenne szükségem,Cagiva t4 350 karbulátor bajom van én úgy gondolom,egy Bing karbi van rajta ,indul pörög lehet a motorral menni,de alapjárat ingadozik és ha Balra döntöm csökken az alapjárat,ha jobbra döntöm felpörög 2 ezerig kb,ha egyenesen áll a motor akkor ingadozik 1200 és 1600 között.Az alapjárati fúvóka 45 ös gumit cseréltem rajta és a levegő csavaron is,a fő fúvókát nem tudom a méretét de azon a részen nem cseréltem ki a gumit.köszi.
Üdvözlök mindenkit!Tamanaco 125-höz bal oldali(kipu felöli)oldalidomot keresek,kockalámpáshoz,újabb elefántéval egyezik úgy tudom.Válaszokat köszönöm!
Hello! 92-es Mitohoz(125) lenne-e valakinek 50-es km-óra számlap matricája? Sürgős! Köszönöm!
szia engem érdekelne a kézvédő a sárvédő lehet a fejidom meg az első idom,kompletten a "super moto" szett :D írj üzit! beke4@freemail.hu
Már nincs meg egyik sem
Hello!

Van egy eladó cagiva aletta rosa-m 125-ös, indul,esztétikai hibákkal, egyben vagy bontva eladó! A motorja jó. Adok hozzá pár plusz alkatrészt: első kerék, olajtartáj, kormánybefogó stb. Egyben:80 ezer ft, bontva megegyezés szerint.
Szia idomszett konkrétan az első idom kelene m.g a szívócsonk ha jó állapotba van . Menniért adnád?

Üdv
Sziasztok,

Segítséget kérnék abban, hogy 93-as Supercity 50 műszerfalán az olaj visszajelző állandóan világít. Mindenhol szinten van az olaj.

Ez a keverékképzéshez tartozó olajtartály visszajelzője?
Ha igen, akkor valószínű, hogy a szintjelző halt meg?

Köszi a segítséget!
köszi a segítséget.igen a bowdenek jók
http://italmondo.hu/ Én itt vettem a riveremhez lamellákat.Bowdened jó?Nekem is hasonló gondom volt.Szét szedtem a bowdent és akkor látom,hogy csak pár szál ép.
sziasztok.kérnék szépen egy kis segítséget tőletek.van egy cagiva elefántom és a gyűrűk odalettek,de a henger elbírna még egy új gyürüket.kérdésem lenne hol tudnék gyürüt venni?és milyen árban?és még hogy kuplunglamelát hol tudnék beszerezni mert nem emel ki a kuplungom és a csavar a bowdenél már rá van álítva,gondolom ez lehet a gondja vagy ha valaki tudna segíteni nagyon megköszöném.
Az a legjobb... :D Ott szét kell húzni a blokkot. Kérdés milyen állapotban van a hajtókar, de valószínűleg rosszban. Teljes tömítésszett 10-12000, hajtókar 15-25000, főtengely felújítás munkadíj (nem emlékszem mennyi), szimmeringek, csapágyak.
Helló Cagivások segítséget kérnék tőletek van egy 125 elefántom a váltó nem veszi az elsőt csak recseg kattog lehet állítani rajta vagy valami kopás van benne várom a válaszokat köszi mindenkinek.