Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

bocsesz de elirás történt a hirdetésnél na min1 nem is az a lényeg a lendkerék hány mágneses? 4-vagy 6 ? meg a belsö átméröje a kupnak képet dobjál már rolla mert érdekelne
4000Ft.
nem hirdetek semmit hanem keresek arrol meg nem tehetek hogy pont a te képedet dobja ki a net szal bocsesz de nem direkt volt a lendkerék mennyire tartod
Sziasztok !

Rég jártam erre így pár infó ill kérdés is lenne.

Többször panaszkodtam a melegedésre és hogy nincs minden rendben a mocival.

Nos ez megoldódott a mostani 4 napos szünet alatt. Szét lett burítva a vízpumpa és gyújtás része is.

Vízpumpa lapátom belső fele elkopott így nem is hajtott szinte. Ezt -visszaolvasva a hozzászólásokat - odaragasztottam és +ba kapott egy ici pici rögzítő csavart is. Fém ragasztóm volt csak. Remélem az elég lesz a 2 komponensű helyett... Jelenleg nyélen forgatva se megy feljebb 50-60 foknál. (termosztátom kuka így kivettem) A melegedés megoldva.

A gyújtást nem tudom belőni mert nincs oszcillószkópom. Jah meg kicsit sikerült jobban meghúzni a lendkereket és nem tudom leszedni a csapágylehúzóval, úgy mint eddig. A 3 csavarhelyre raktam csavarokat és azzal eddig sikerült leszedni. Ha nem akarom feszegetni akkor a jelölt 2 lyukon kersztül hozzá lehet férni a két állító csavarhoz ?
Arra megkérnélek,hogy ne az én képemmel hírdess
Csak lendkerékkel tudok szolgálni....
képet az internetröl szedtem nekem ilyen lendkerék kell meg gyujtotrafo !
Jobb oldalon amit felraktál képet a gyújtás az az én gyújtásom
Az eredetileg egy sachs blokkon volt.
Szia!
Adatlapomon van elérhetőség,küld el a címedet és holnap fel is tudom adni a csomagot.
Üzenetbe írd oda,hogy cagiva alkatrészek.
Köszi.
hello.spirálom sajna nincsen.a membrán 1000ft
Üdv km/h spirálod van? mert az érdekelne,meg a membrán is talán írj egy árat mindegyikre.
szia az email cimem kistutu.rx@gmail.com
szia
érdekel a dolog egyenlöre a henger+hengerfej dugattyu és a gyujtotrafo ! a gyujtotrafo az ilyen meg a lendkerék?még annyi hogy a henger milyen álapotu? vas vagy nicasil? és postázod is ?
szia.henger hengerfejel együtt plusz adom vele a dugót amire gyürü kell:6000ft.lendkerék:5000ft.gyújtótrafó:2000ft.központi teleszkóp 6000ft.várom válaszod.üdv:peti
bocsi nem akartalak megbántani de amit irtál elsönek az nekem pont jo
Tudom mit írtam,csak a képen több minden van mint amit leírtam azért írtam amit.
szia
ezt irtad nekem ez pont jo!
"Cagiva elefant membrán,hengerfej,sérült nicasilos henger,csomagtartó eladó:Egyben 3500Ft."
Csak az 3500+postaköltség amit a legelső üzenetben írtam.
A berugókar km/h és a műanyag nincsen benne.
Ha minden kell 5000Ft-ba oda tudok adni mindent ami a képen van.
szia
érdekel a dolog szoval 3500 ahogy irtad posta?
turbalaszlo@citromail.hu erre irhatsz nyugodtan
Előzőből kimaradt pár alkatrész.
Ezek vannak amik a képen is vannak.
//s.cdnadcom.net/sm/forum_o/p/...
szia henger +hengerfej lendkerék gyujtotrafo központi telo ezek mennyibe fájnának nekem?
tudnál képet feltenni az alkatrészekröl meg a hengerröl?
Le van jőve róla egy helyen a nicasil réteg szóval így nem használható.
szia mennyire sérült a henger?