Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

MEGVAN. A hengerfej első kimenő részénél van elvileg...

Az a bajom a gyári könyvvel hogy 4 nyelvű és mire megtalálok valamit addigra elalszom....
A termosztát hol van helyileg?
Hűtőt hogyan pucoljam ?

A többi része majd kiderül mert váltócsere miatt fullra szét lesz szedve a blokk...

Majd remélhetőleg össze is lesz rakva :-)
Szia! Tudsz küldeni képet a szívócsonkról és a karbiról? Mennyire repedezett a csonk? Mailcímem az adatlapomon. A levélbe írhatnál egy árajánlatot is! Üdv!
Nálam terepen max 80,soha nem megy feljebb.Valószinűleg a termosztáttal van gondod,vagy esetleg a hűtő van eldugulva.Érdemes lebontani a vizpumpa házat is hátha ott van a baj.
Sziasztok!
Cagiva Elephant 125-ös túra motoromhoz (évj. 1996) kipufogót keresek. Egy egész rendszert!
Van valakinek eladó? Bontott, vagy akár vadonat új?
Sziasztok !

Mennyi az üzemi hőfok nálatok ?

Nálam sokáig 80-on marad majd miután majdnem hazaértem (7 km városon kívüli szakasz, végig 50km/h-val(58 jelenleg a vége áttétel miatt.)) amikor 110-esn jár minden nap... ha egyenesen megyek tovább nem megy feljebb de lejjebb de... monjuk nem jó a fordszámmérőm, de fülre még nem forogja ki magát. Mondjuk 10.000 ből olyan 7-8000 nél jár. De alatta meg ugye nem hűz/megy...
Alkatrészek eladók cagiva super city 125 hez...minden megvan...zsir új láncszett did.új lánckerekek..kézvédő acerbis fejidom ...ktm sárvédő kerekek minden megvan..Hajtókar hibás egyben vagy bontva
60ezer alku nélkül!1ben
mi fosta el magát rajta? mennyinél?
Dobsz egy sms-t? Ha lehet majd felhívnálak kérdezgetni. számom a lapomon.
30.ezer van benne,ami ekkora hengernek meg sem kottyan.Koso 01 müszerfallal rendelkezik a gép.Fel újítva A-Z ig
nem, és ha lehetne is sokért
Hány km van benne? Játszok egy river gondolatával...
Üdv!
Hála i... ebben a hibában még nem szenvedek.sajnos nem tudok segiteni.
Sziasztok! Cagiva Planet-hez szeretnék venni hátsó féktárcsát újat vagy használtat. Tudtok eladó darabot vagy boltot ahol tudnék rendelni ? Vagy Mito evo-ra ha jól tudom a féktárcsa egyezik a két motor típusnál.
Sziasztok! Cagiva Canyon 500 (1998)-as motorom van! A minap letúrtak az útról -szervízt keresek Budapest környékén! Tud valaki valamit ajánlani?
Alkatrészek eladók cagiva super city 125 hez...minden megvan...zsir új láncszett did.új lánckerekek..kézvédő acerbis fejidom ...ktm sárvédő kerekek minden megvan..Hajtókar hibás egyben vagy bontva
100.000 egyben
Szia River!
Nekem most a Riverem-hez egy önindítóra lenne szükségem. Persze bontottra vagy felhajítottra gondolok. Vagy esetleg milyen típussal lehetne helyettesíteni. Vagy bp-n tusz-e felújító műhelyt, de olyat aki csinált már ilyet.
Szia!
Érdeklődnék, hogy képet tudsz a fejidomról küldeni és mennyi lenne az ára?
Ha erre az emailra tudod küldeni : galzoli75@gmail.com
Köszönöm Zoli.
szia. írtam emailt. Körösladányi vagyok.
Hello nekem van mail tibibizo@citromail.hu Bp vagy?szürke cagiva matrica is van rajta
Sziasztok!
Nincs véletlenül valakinek elfekvőben 1 Cagiva Prima kuplungkosara?
Előre is köszönöm !
Üdv.
Kösz a választ:D én nekem minden működik rajta kifogástalanul. Meg megy is.:D csak érdekel,hogy mi az ami szokott elromlani sűrűbben meg ilyenek.
Van arról valakinek tudomása, hogy ha jövőre szeretném lecserélni esetleg a blokkomat 125 ösre akkor legálisan megoldható e és mennyiért?

-rendszámozás, műszaki stb...
Sziasztok akinek van oldalidomja Cagiva mitora az irjon légyszives lehetöleg olcson csak az a rész kéne ami a hütöt takarja