Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hello sziasztok lenne nekem egy cagiva freccia c9esem !azt akarom kérdezni mien kipufogot kéne rárakjak h megfelelö legyen minden jó hangja legyn?mit tudtok ajánlani?elöre is köszönöm
itt a gépem...
1984-es
am milyen cagiváé elephant?Ránézésre annak tűnik...
köszönöm a segítséget, megpróbálok rájönni a dologra, igazából jó volt csak elvittem egy "szerelőhöz" akiről kiderült, h kb annyit se ért a motorokhoz mint én és ő kuszálta össze az egészet :D
Vagy lekell ülni megérteni megtanulni és megcsinálni nem olyan túl bonyolult dolog :)
és a szójárásért bocsánat váltó áram vagy egyen áram alatt értsd váltakozó feszültség illetve egyen feszültség mérés
Nem lehuroggásképp írtam nemderült ki a hozzászólásodból egyántalán tudod e mi az amikre a kábel fut illetve ha tudod akkor miért cserélgeted össze vissza a kábeleket én elsősorban egy normális nem kínai szar multiméterrel megvizsgálnám a feszab egység működik e ezek után :)Illetve kapcsolási rajból/mérésből kitudod deríteni melyik ágra mi való(ha ismered a feszültségszabályzó működését illetve belül mit is rejt a doboz)
csupán egy multiméter esetlegesen diódamérés és váltó illetve egyen áram mérése a kábeleken ha véletlen eltér a színjelölés vagy nemlátod honnan jön fel az adott kábel
sárga színű pl fázisszál ott váltó áramot kéne mérj....
ezzel olyanokat lehet szopni mint a kurva anyja,ha nem értesz hozzá
Én ha jól nézem egy ez feszabályzó és érdekes logika vezérelhet ha úgylátod csak úgy hasraütés szerűen lehet variálni a kábeleket....
Egy egyenirányító/feszültség szabályzó egység ha jól látom ami a képen van és a kábelek színéből.... a motor gyújtásalaplaptól feljövő tekercs(ek)-ből jövő fázis(okat) (váltóáramot termel a tekercs) egyenárammá alakítja,illetve leszabályozza a feszültségét így már mehet az aksira a töltés :)
Üdv.

Az lenne a kérdésem, hogy a képen látható kábeleknek milyen sorrendbe kell lennie? Mert eddig akárhogy variáltam mindig volt valami baj vele.
Sziasztok Canyon 600 hoz keresek szabadonfutót. ha esetleg van valakinek szóljon.
Vagy hol lehet venni?
sziasztok. tudna nekem valaki küldeni kapcsolási rajzot cagiva elephant 125 höz ? megköszönném

kacsa93@citromail.hu
Sziasztok ! 50 es cocis-hoz keresek az önindítóba közlő fogaskereket vagy önindítót. Tudna valaki segíteni?
Előre is köszönet .

20 379 17 19
valamelyik cucom kozul egyiket elcserelnem egy elsofek munkahengere karal egyutt kelene!Nem azert mert......hanem azert mert igy egyszerubb!
udv valtokarom van kicsit gorbe de jo benne a bordazat!06203757104
Helló,keresek cagiva super city 50-hez plexitet:váltó kart ill.hátsó irány jelzőt...előre is köszönöm!
cagiva cocis bontot alkatreszek eladoak!Motoplat gyujtas! 0620377104
cagiva wmx 250cm es blok váz egyben vagy alkatrészenként eladók
06304053450
Ez gyors volt. makett80@freemail.hu
A méreteit is küld el. Kössz!
Úgy néz ki megvan, viszont képet holnap tudok csak küldeni. Email címet kaphatok amire majd a kép megy? :)
Üdv.! Leszaladok megnézem, még ma este írok. ;)
Üdv! cagiva aletta oro-hoz keresek a vízpumpát meghajtó műanyag fogaskereket ami a kuplung mögött van. Freccia lehet jó lenne.
Ha megvan és küldenél róla képet vagy telefonszámot megköszönném.
üdvözlet.
cagiva super city 125ösöm eladóvá vált :(
ujjonan vett magyar dugom eltört.
merültek fel más problémák is, csapágyak és szimeringek kellenének és ismét a régi szeretett motorom lehetni.
csak nem állok anyagilag tul jól.
akit érdekelne 70-80 ezer forintér elvihetö, vagy alkatrészben is elado. Pandur István 06308122608-as telefonszámon el lehet érni.
Ez lemaradt
Tömítéskészlet még mindig nem jött,csapágyak már a blokkban.
Vízcső továbbra is kellene!