Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok azt szeretném kérdezni Cagiva t4 mennyi olaj kell a blokkjába az olaj hűtő véget kérdezem?Ja és valaki megtudná mondani az olaj szűrő típusát milyen kell bele,köszi
Cagiva Elephant 125 egyben v bontva eladó érd:
szacsomotor@freemail.hu
Berrúgó szerkezet elkelt!
06 20 375 7104 Ezen elértek!
Hali eladó egy hiányos cagiva 50 es blokk (Öninditó nincs lenkerék felöli dekni nincs henger dugó nincs berugókar nincs )Ha kell darabokra szedem!
Sziasztok azt szeretném kérdezni nincs-e eladó önindítótok meg fogaskoszorútok 50-ccm hez?
És azt esetleg nem tudod jó e super city 50-esre?
Sziasztok nincs valakinek cagiva super city 50-hez eladó önindító?
Sziasztok.Eladó a képeken látható cagiva elephant.Az évjáratot pontosan nem tudom.Amit a motorol kell tudni hogy beindul,de nem pörög ki és durrog.Ami kellene a motorra :osztott gázbowden,légszűrö és elsőlámpa.A motorra most vettem a hengert amiben új dugó és gyűrűk vannak.Nemtudom mi lehet a motor hibájának az oka.Egyben vagy alkatrészenként is eladó.Csere másik motorra érdekelhet.Ha bármi kérdésed lenne írj vagy hívj bátran,biztossan megegyezünk.tel:06205415990
ha 50 esre kellene az öninditó tuti hogy nem jó rá,
Jahh és igény esetén nagyon szívesen feltöltöm ide a képeket a felújításról is!Hogy ez nem zsákbamacska(csapágycsere,pucolás,mérések...zsírzás stb)
Hello!
Lendkerekem az nincs!
Önindító van
Most esett át egy kisebb felújításon is,nem volt anyira életbevágó de ha eladom akkor olyat adok amivel ne legyen gond jó ideig!
Szétlett szerelve,kipucolva
Kapott 1-2 új csapágyat
Kommutátor szeletei kipucolva+4bronkefe hozzáfelcsiszolva
Kapott kenendő helyekre(csapágyak) friss zsírt is
A 4 bronzkefe majdnem olyan mint az új!(Elég hosszúak még nincs,van még anyag bőven!
Maxwell-el(multi.méter) átfutottam a tekercsek ellenállásai jók,zárlat sehol, aksira kötve egyből indul
5000FT+postadíj+ajándék fogaskoszorú+bendixház
Más 8-10ért árulja a bizonytalan állapotút :)
Ez felújított!
Supercity 125-ösre való!Vagy más cagiva 125-ösre
Sziasztok
Meg tudná nekem valaki mondani milyen méretű kerék van a blues-ba ?
Meg az is érdekelne milyen motor jó vagy kaksi?
Szia a lendkerék meg az önindító mennyi lenne?
Hello az önindító meg a lendkerék mennyibe kerülne?
Sziasztok! Azt szeretném meg kérdezni eredetileg CDI-s gyújtótrafó van a Cagiva Super City 50-en vagy sima mert nem rég vettem a motort és kicsi volt a szikra ezért vettem egy vadonat új trafót minden méret stimmel az eredeti helyre a motoros boltban mondták hogy ez kell hozzá de ez meg egyáltalán nem ad szikrát!? Mi lehet a baj?
100 ezerért? végül is nem sok érte, de motorom már van csak öninditóm nincs vagyis az is van csak a forgórész végére való kisfogaskerék nincs, de 100 ba kerül nem is lessz, de azért köszi
Én 100 ezer forintért tudok önindítót adni és még kapsz mellé egy komplett motorkerékpárt is.
képek: https://plus.google.com/photos...
öninditó van eladó?
nincs hozzá berugórészem,a motor önindítós
én a motort így vettem.a gyújtáshoz nem nyúltam
a gyujtási részhez hozzányultál? vagy az ugy maradt
igen
milyen gyujtásu a blokk (motoplat) ?
sziasztok.egy kérdéssel fordulék hozzátok,hátha valaki tudna nekem tanácsot adni.lenne egy cagiva elephant-om 125-ös.én müködésképtelenül vettem meg.kiderült hogy egy másik henger kell rá.megvettem a hengert dugoval gyürüvel együtt.összeraktam ,vettem rá egy karburátort is.anyi hogy légszürö még nincs meg.de beindul és amikor beindul durrog akármilyen gyertyát teszek bele.ez csak a légszürö miatt lehet vagy lehet más oka is?karburátoron lehet-e levegőt állítani és ha igen melyik csavaral,delorto 27-es karbi van rajta.előre is köszönöm aki segít