Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Cagiva super city 125 ös alkatrészek eladók:streetfighter fejidom:2 lámpás,telok,2 kormány,kézvédök,gyári karbi ,tank benzincsappal,szinte minden van!70-290 7391
Szia! Jó lenne, ha csak gyűrűzni kellene, de ritkán ilyen egyszerű a helyzet. Pár csavar kérdése, és lekaphatod a hengert, ami pontosan el fogja árulni, hogy mi a baja. Ha túlhevülésre utaló jelet találsz, esetleg ki is lukadt a dugód, akkor mindenképpen vedd a fáradtságot, hogy megkeresd az okát (fals levegő, karbidugulás, helytelenül belőtt préstáv, akármi), mert egyébként az új dugó is hasonlóan járhat rövidesen.
Helló! Nagyon úgy néz ki gyűrűzni kell a freccia-t . sajnos nem vagyok egy motorszerelő és fogalmam sincs mennyire nyúljak a zsebembe. Lehet hogy nem is csak gyűrűk. A motorban semmi kompresszió és sebességben is lazán gurítom. Úgy 70-80 Km/h mehettem amikor vissza esett a teljesítmény volt egy furcsa hang a blokk környékén mintha kifújt volna valami és azután le állt a gép. Be tettem üresbe de hiába, be sem indult. Akinek volt hasonló tapasztalata kérem írja le mi lehet a baj és merre induljak mit csináljak. előre is köszi.
Helló!
A karburátor problémám úgy néz ki hétfőn megoldódik.Esetleg oldalidomaid illetve plexid megvan még szívócsonk?
@zsoltrocky

Csináltam képet a tank aljáról és tetejéről is.
Amúgy a cagiva kézikönyve szerint (még nem tudom, most vettem)
14+2 literes.

Köszi!
Szerintetek a "Szittyómra" ( Cagiva SuperCity 125) lehet valami cross kereket rá durrantani ? Mondjuk W8 ?
E heti akciónk: MINDEN egyben amit a képeken látsz 15e (csak fórumosoknak és csak egy hétig ) Motor hiányában nem kívánom tovább tárolni, inkább legyen hasznára egy Cagiva tulajnak
Tudtommal am is idomok ülés stb is megegyezik,99%ék a tank is!
Szeva nekem van tankom benzincsap rajta,tanksapkával,esetlegesen tanktartó gumikkal is(igény esetén megkeresem hozzá)
Enyém is 125-ös tankja,de tudtommal egyezik ha küldesz képet ide forumra tank aljáról akkor tudok biztosat is mondani!
Szevasztok! Attila vagyok és vettem egy c12 es frecciat de gyenge benne az aksi. sajnos nem tudom hogy hány amperos akksi kell bele. ha tudnátok segíteni azt megköszönném.
cagiva maradék alkatrészek eladok:
érd:spmito@freemail.hu
hello: nekem van 34-es karbim dellorto ár=15000ft
ha kell írj:spmito@freemail.hu
Sziasztok! Van egy cagiva elefant ar motorom és szeretnék nagyobb hátso lánckereket felrakni nem e tud valaki nagyobbat én sehol nem találok csak gyárit találtam
Üdv!
Lenne eladóba 4 db 125-ös Mito hengerem. Hónolásra szorulnak, ezen kívül semmi bajuk nincs, újszerű állapotnak örvendenek :)
Ajánlatokat várom
30/6508160
hello segitség kéne aban hogy nem tudom mi a neve annak ami a gyujtásalaplap és a trafoközöt van! Caviga Prima 50ccm köszi!
szia van ..0670-2907391
hello, sűrgősen eladó cagiva freccia 125ccm-es motorom, autó vásárlás miatt. C9es, 1988as, jó állapotban, szép idomokkal. IÁ:150000FT
Hellósztok!
Dell'Orto VHSB 34 es karbit keresek 125ös super citybe.Ha valakinek lenne kérem értesítsen itt vagy akela8601@hotmail.com
Hello!Szeretnem a segitseged kerni aletta oroval kapcsolatban. Latom,hogy erdi vagy en battai. e mail cimem gyuricza66@gmail.com
Szia,

Kérdezném, hogy Cagiva Supercity 50-esbe a 125 üzemanyagtartálya passzol-e. És ha igen, akkor ezt mennyiért tudnád Pécsre postázni?

Köszi!
sziasztok joálapotu karburátort vennék cagiva mito 1 esembe joáron van érte many plsuz bukosisak de van motoros jekim is elado meg aprilai af1 körlámpa hátso lábtarto stb
igen 0670-2907391
Ok, tetszik a dolog. Váltsunk inkább mailre, ha lehet! Gondolom a karbi a gyári Dell'Orto VHSB34, ugye?
Alkatrészek eladók cagiva super city 125 hez...minden megvan...zsir új láncszett did.új lánckerekek..kézvédő acerbis fejidom ...ktm sárvédő kerekek minden megvan..Hajtókar hibás egyben vagy bontva!
1 ben 60 ezer alku nélkül...a lánc szettet 3 hete vettem...útána állt le a motor...csak az volt 30 ropi
szia, képet nem tudok küldeni,de müködő motorról van szó,a szivócsonk nincs nagyon kirepedezve kivülről ,van egy kis repedés,karbival 1ütt 8 ezer