Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Ha valakit érdekel MITO első telók vannak nálam eladók!

Írj egy árat és vigyed!

richard.hirku@gmail.com
Köszönöm az infot de mégsem vettem meg a motrot mert elvitték előlem :(
Szia. Egyben elvitték az egészet.
cagiva elephant 125 alkatrészek eladok
Szia az első idom jó 125ös super cityhez is?
Hello!
Találtál már tankot,alkupiacon is kerestél már :)
Nekem van tankom a supercity 50-es motorodra
Keress fel emailben:
zsoltrocky@freemail.hu
Cagiva Supercity 125-ös maradék alkatrészek eladóak:
Váltó,kuplung,ülés,önindító,hátsó lengővilla,üzemanyagtank,olajtartály,különolajzó szivattyú,Cdi,fesszab,gyújtó trafó,alaplap tekercsekkel, vízpumpa,deknik,kiegyenlítőmű
érdeklődni: zsoltrocky@freemail.hu
Szia!

A fékbetét nem gond, az százszámra van a neten (pl ebayon), de én a pasztoy.hu -n szoktam venni, mert ez van közel. Akksit kapsz bármilyen jobb akksis boltban (általában meg is tudják mondani, hogy mi kell a típushoz). Önindítót meg valaki csak ad itt a fórumon, rengeteg a bontott motor, Mito, Freccia, stb önindító ugyanez. Viszont akksi nélkül ne menj a motorral, mert betehet az elektronikának.
Sziasztok,tudna nekem valaki segíteni cagiva elefánt 125-ösöm van ma mentem vele és megált átunna pukkadozott csak!húzásra beindul kevesebb erővel,karbit kitakarítottam de nem indul a gyertyát néztem nem látom rajta,hogy benzines lenne,
Hali mindenkinek cagiva elefánt 125--höz hol találok új alkatrészt?
elfelejtettem egy super city 125-ről van szó
Üdv mindenkinek!
Olyan problémám van,hogy a power nem kalibrál amikor ráadom a gyújtást.a mechanika a blokkon jó mert mozog rendesen.azt nem tudom,hogy a motor vagy a vezérlés a rossz.esetleg a motort hogyan lehetne kipróbálni hogy jó-e?
Üdv! Nemsokára valószínűleg vásárolok egy Cagiva Super City-t és az a gondja hogy nincs benn a hátsó fékbetét és az önindító meg az akkumlátor. Az a kérdésem hogy ezeket hol tudnám beszerezni?
elado cagiva elephant egybe vagy bontva érdeklödni 06703557932
cagiva elephant 50 bontott alkatrészek eladók
szacsomotor@freemail.hu
Megvan még a váz és a papírjai?
Köszi de papírok néklül nem érdekel.
Sziasztok lenne egy kérdésem nem tudtok véletlenül eladó Cagiva önindítót ? pontosan Cagiva Primához kénne nekem, köszi előre is :)
Szia!

Megvan a váz, nincs papírja, valamennyire rozsdás, ha érdekel küldök róla képet.

Üdv
Gábor
vázad megvan még?
vannak papírjai?
6
Mérni holnap tudok.
Köszi !

Pécsett megpróbálom a KIKI-ben. Hátha árulnak.
A lendkerékhez vegyél egy romet lendkerék lehúzót(22x1.5 300ft)az pontosan jó rá.További jó munkát!