Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó a képen látható cagiva elefant alkatrészek! És még rengeteg alkatrész hozzá ami a képen nincs rajta!
Eladó a képen látható cagiva elefant alkatrészek.
Helló.Ez egy jó fesz szabályzó!
Sziasztok! Van vkinek ilyen fesszabja, ami primába jó?
Vagy önindító fogaskereke?
Érd: dika456@freemail.hu
Mennyi a lökete a motorodnak? 2 fajta főtengely létezik!
Szia !
Ma keresgettem dugókat és 40 mm-es a cocis gyári dugója...

http://annunci.ebay.it/annunci...

Én majd felújításkor erre fogok hajtani:
http://www.50gpspecialparts.co...

vagy hasonló paraméterekkel rendelkező más moci 46.5 ös dogó szettre...

:-)
Szia!
Köszönöm az ajánlatod,de sajnos gyorsasági csak nagyobb kellene.
Üdv!
Üdv!
Tudna nekem segíteni valaki abban,hogy CAGIVA W 16 600-hoz hol lehetne önindítót beszerezni? Működőképes használt is érdekel! Esetleg valaki meg tudja-e mondani, hogy más olasz típusé megegyezik-e vele?
csáo
van egy a képen láthato moci üzemképes jelenleg 50 es de van egy 80 hengerszettem melé viszont érdekelne a cagiva de sajna messze lakunk egymástol én jászkarajenön lakom
Sziasztok!
Nem kell valakinek egy Cagiva Elefant?
Inkább csere érdekelne.
Hirdetés itt:

http://www.jofogas.hu/komarom_...

Üdv!
Ha tudsz akkor az önindító fogaskerekeiből gyártassál pár darabot. Arra lenne vevő bőven!
Nekem van 6 sebességes váltó fogaskerék csoportom vezérlő dobbal és lépetető villával.

A blokkodról tennél fel képet?

Itt https://plus.google.com/photos... vannak a képek a készülő motoromról. A végén van az elektromos bekötés és egy másik táblázat.
Eladó Cagiva super city 125 alkatrészek!

Teleszkópok 10 000 Ft (egyikben szimeringet kell cserélni)
Kipufogó 5000 Ft
Műszerfaltartó konzol 3000Ft
Hátsó farokidom 3000 ft.

Email: hallerzsolt@freemail.hu
Tel.: 06-20-935-3532
ezeket néztem én is de nem tudom mit jelent...

nézegettem a láncokat, is de csak a hosszában találtam eltérést...

A lánc görgőjét lemértem de elfelejtettem :-)
A szélessége viszont 8mm felett picivel a 8mm lánckerék miatt...

mit kell még nézni rajta ?
A lánckerék rendelésnél nézd meg hogy milyen méretű a lánc,mert van 415és van ami 428-as lánccal volt szerelve.Az italmondónál lehet mindkettőt rendelni
Jah és 1988-as évjáratú
helló mindenkinek keresek cagiva 650 elephant-hoz működő képes műszerfalat vagy olyat amely kompatibilis vele. Esetleg ha butaságot írtam elnézést, előre is köszönöm a válaszokat.
A kotyogás és a gyűrűhézag az amire kiváncsi lennék de ahogy néztem lehet kapni cocis-hoz tömítés készletet. így az legalább meg lenne oldva ha szétszedném...

http://www.robogowebshop.hu/mo...

Nagyobb karbival mit érnék el a fogyasztás növekedésen kivül ?

AZ A LEGNAGYOBB BAJ VELEM HOGY BÁRMILYEN MOCIM VOLT, SOHA NEM VOLTAM MEGELÉGEDVE VELE(MERT UGYE CSAK 50 ES) ÉS MINDIG A GYORSABB ERŐSEBB FELÉ KEZDTEM EL MENNI)

2000 ft egy első 14 es fogaskerék. gondoltam rendelek vagy csinálok. (lemezmegmunkáló cnc gépeket programozok)

Hátsót cserélni kell mert nagyon ki van hegyezve, és a láncom is laza mert nincs láncfeszítőm...

azt hittem rossz a mocim hogy szét kell forgatni de ezek szerint ez tiupikus tulajdonsága...

Aprilia RX-em volt még anno az máshogy reagált az AM6 os blokkal :-)

Tudok ehhez venni valahol 6 osváltót. a mito prima és super sity-ben is létezik 3-6 sebességes... ha a dugó nem is a többi megeggyezik?

Én ebből tudtam csak kiindúlni a dugattyú méreteket tekintve:
http://www.robogowebshop.hu/mo...

de ha 1x szétszedem akkor könnyebb lesz :-)
Helló!Nekem elöl 14,hátul50.Próbáltam13-as elsővel is de túl lassú volt.6000 fordulat alatt szinte nem is lehet menni vele,ha eléri9000-ig kipörög.Ezért kell a hatos váltó.Hengert újat nem nagyon lehet hozzá venni(olaszoknál 430 euro).Dugattyút azt hallottam,hogy egy steier-puch dugóval lehet helyettesiteni.Ha leveszed a membránházat és a kipufogót be lehet látni a hengerbe,az talán elárulja az állapotot.
13 50 arány 0,260 sebesség 65,0 km/h
13 49 arány 0,265 sebesség
66,3 km/h
13 43 arány 0,302 sebesség 75,6 km/h

17 50 ará
ny 0,340 sebesség 85,0 km/h
17 49 arány 0,347 sebesség 86,7 km/h

17 43 arány 0,395 sebesség 98,8 km/h

ha jól számoltam :-)
13 / 50 es a fogszám a mocin

43-49-50 hátsó fogazásút lehet rendelni neten
13 - 17 -es elsőket találtam...

Neked milyen van fent?

Ha kisebbre cserélem hátul akkor azt számoltam hogy 75 lenne a vége. MEnnyivel lenne vajon gyengébb érzetre a masina? vagy arányosan nőne minden?

Robogóm volt idáig, így csak a görgőzés és kuplung/kontraszt rugózás ismerős...
Szia !

Köszönöm előre is a segítséget.

Igazából az érdekelne hogy mivel dombon felfelé vissza kell váltogatni és érezhetően nagyon ki kell forgatni hogy haladjon szerintem nem ártana lassan furatni ill perselyeztetni ha van hely.

Ha nem lehet akkor vajon hol tudok hozzá alkatrészt, akár komplett szettet venni?

4 sebességgel gps szerint 65 volt a vége de 70 ig elment volna talán ha üvőltésig huzatom..

Mivel nem jó a km óra egyik egysége se így nem tudom mennyit forog ... Ez a része bowdenes vagy jeladós?

De igazából a motorikus része lenne nekem a leg fontosabb..

A fogaskerekeket ma megszámolom elől hátúl is...

váltót tudom cserélni vajon 6 sebességesre? mert az osztrák kivitel eléggé ritka ahogy néztem.

köszönettel !

Levente - levai.levente@gmail.com
Szia!Nekem van egy hasonló motor.A prima és a super city furata 40mm,a cocis 38mm.A henger nem jó rá.Az enyém osztrák kivitel 6 sebességes,80 körül megy,de forgatni kell rendesen a dombokon.Ha van kérdésed nyugodtan írj.
Sziasztok !

Pár napja tettem szert egy 1988-as Cagiva Cocis 50 es endurora.
Elvileg a Prima és Super Sity 50 es cuccai jók hozzá.

Kérdésem az lenne van e valakinek tapasztalata ezzel a tipussal?

65 a vége nálam de emelkedőn vissza kell kapcsolni 2 ig a 4 sebességből...

van e lehetőség 6 sebességessé alakítani?

Mivel úgy tűnik, lefeleződött a LE, kérdés mit tudok / érdemes kezdeni?

Ha jól tudom nicasil-os a henger, így fúrni nem lehet.

Van e lehetőség ha elég vastag, perselyeztetni? És felömlőt bővíteni?

Milyen moci hengere jó hozzá ill hengerszettje?

Kapcsolási rajza van e valakinek?
Mert találtam pdf-eket de nem elég jók a rajzok.

Köszi !
ha tudsz kepet kuldeni akkor ossze tudom hasonlitani. ftc899@citrmail.hu koszi.
Szerintem a c10-esen is ugyan olyan a fékkar. Nem ?