Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Alkatrészek egy része:
talan van!
Üdv!
Ráálltam a Tamanaco felújítására,már ezeket beszereztem/megrendeltem.
-VERTEX dugattyú
-Hengerfej
-Vízpumpa
-Termosztát+ház
-Tömítéskészl
et.

Kellene még azonban vízcső!Ha valakinek van,kérem jelezze!
elado vagy cserélhetö cagiva elephant 125 váz !
cagiva cocis 50 bontott alkatreszei eladoak!erd.: 06203757104
cagiva freccia 125 (c10-12)idomok,és lámpák eladók
szacsomotor@freemail.hu
Üdv.!
Cagiva freccia alkatrészek eladók.
Leginkább már csak a blokk van meg henger nélkül, és egy két elektronikai cucc. Ha valami érdekel akkor írj.
Főtengely, kuplung, váltó....és a többi blokk alkatrész még mind megvan. :)
köszönöm! ;)
köszönöm a választ! :)
Szia! Sőt ne csak a hűtőt öntsd tele, de egy keveset tegyél a túlfolyótartályba is (a rögzítőbilincs tetejének vonaláig) , ha esetleg később buborékot dolgozna ki magából, akkor folyadékot szívjon be helyette és ne levegősödjön fel a rendszered.
öntsd tele amíg ki nem folyik, ha sok van benne akkor úgy is átnyomja a tágulási tartályba, enyémnél is így van
cagiva wmx 250--poweres eladó

jó álapotu blokot kinálok cserére vagy eladásra bitang kopleszióval.
250cm 2t vizhütés power.6seb..ahogy a képen látható bőveb infó telefonon....
06304053450
üdv!eladó,2 db freccia elsöteleszkóp!az egyik átvan alakitva mindkét oldali csillapitásura,és a mito kupakok vannak benn a rugó elöfeszitést lehessen állitani.szép kromzsár,jár hozzá új szimering garnitura is.nem sok pénz!p20joci@gmail.hu
Üdv.Mindenkinek.Azt szeretném megkérdezni hogy egy Cagiva 350 4T motorhoz holl lehet venni hengerfej tömitést?Köszönöm.
köszönöm
Szia a csavarokat elektromos melegítővel meg kell melegíteni mert gyárilag ragasztva vannak!
hali! Tárcsa féket hogy lehet leszedni?mert már egy imbuszkulcsom bánta :/
Mpeti felújítanak én már hosszú ideje vagyok kapcsolatban velük és csak velük fúrattatok és újíttatok fel minden fődarabot eddig még soha semmi gond nem volt 20 éve csináltatok velük hengereket és főtengelyeket mind tökéletes soha semmi gond nem volt postázást is vállalnak nekem csak pozitív tapasztalataim vannak velük kapcsolatban és ez nem mindegy mert hozzám van közelebbi fődarab felújító is de minőség az hagy némi kívánni valót és az beszerelve nem tesz jót az embernek inkább dolgoztatok drágábban de kifogástalan minőségben így nyugodtan alszom és nem érheti szó a ház elejét!
Most épp egy motoros boltban van, összevetik pár motorral, hátha valaminek ugyanekkorák a méretei.
Ők amúgy mit tudnak csinálni? Gyártanak, vagy felújítják?
Ha esetleg nem oldódik meg, mindenképpen megpróbálom.
Cagiva super city 50 alkatrészek eladók! 70 3281064
Mpeti beszéljél a táboriékkal!
valaki meg mondaná nekem hogy cagiva super city 125be meg van adva hogy hány liter hűtővíz kell bele vagy csurig kell lennie?
rendszámos cagiva super city 125 váz érdekel ( papirokkal) (nyul_jeno@freemail.hu)
nincs véletlen valakinek egy mikuni tm 34 vagy 35 ös karbija eladó ?