Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Visza kell álítani most ahogy van nézd meg és pörgés írány elentétével kicsit próbál visza álítani mindíg 1mm ter és ugy próbálgasd de ha nem megy akk vidd el szakihoz egy perc alatt beálítja ha az a baja!
nagyon rendes vagy de ezt hogyan lehet javítani?
Elmozdult a gyujtást és nem akkor gyujt mikor ólponton van a dugó! nem besűrített benzint nem tud be röffenteni!
már nagyon ki vagyok!
Mindig újabb és újabb problémák állnak elő. Először a hengerfej tömítés aztán a gázbovden, majd pedig (miután mindezeket rendbe tettem), most nem indul be. Szikra van, benzinben úszik a gyertya, a karbi tiszta és hiába tologatom, egyet nem pöffenne!
Valaki? érti?
Várom hogy megszánjon valaki és megmondja hogy mi lehet még a baja mert elegem kezd lenni!
http://www.manualedereparatie....
itt nézd meg!
talán van!
Hello Cagiva aletta Oro S2 125-hőz tud valaki kapcsolási rajzot?
köszi!
És az is osztva van?
Fent kell el vágni?
Szia!

Simson gázbowden! Nekem is az van benne, csak el kell vágni és a végét megforrasztani. Nekem már hónapok óta az van benne ls semmi baja!

ÜDv.

Gergő
láncvezetö gumit keresek ehez a tipushoz fölsö részét el hagytam és eszkábáltam rá egy idegleneset de nem valami jó ezért kéne segitég kinek van vagy hol kaphatok valamit
hali Mindenki!
kellene nekem egy gázbowden a super city-hez. (50cm3) Szét ment a felső része!
előre is köszönöm!
ha tudnák akk szóltam volna már !
olyasmi amugy gyújtás kapcsolot tudsz? cagiva aletta orro 125-re ez kormány záras meg tanksapka egy kulcson van vele
kihalt ez a fórum ?:OOO :S
Gyújtás kapocsolot és tanksapkát keresek Cagiva Aletta Oro 125-re. Vagy valami olyasmit ami hasollo ehez a tipushoz.
Gyujtás kapcsolo kellene. elvileg a tanksapka ugyan azzal a kulcsal megy igy az is kellene meg egy kulcs ha van
sajnos 50-eshez kellene a bendix!
Azért köszönöm!
Remélem a rendőrt hívtál?
Sziasztok márkatársok!

Olyan problémám lenne 50-es Supercity-vel, hogy volt vele egy kis balesetem vele (nem adták meg az elsőbbségemet) és utána hazjött a lábán, nem voltak nagy sérülései csak indexek törtek meg a kormány görbült. Na amikor hazafele jöttem vele jött rendesen, úgy mint a baleset előtt, de amikor másap mentem vele semmi erő nem volt benne és magasabb fordulatszámon egyre gyengébb lett. És a baleset előtt 85 körül ment lazán most pedig 60-65-nél többet nem lehet kihozni belőle. Indul pöcc-röff. De amikor megyek vele 6.-ba félgázon és ha odahúzom neki akkor csak hallom, hogy menne még, de egyszerűen nem bírja tovább kiforgatni a sebességet, és ez minden sebességben így van. Olyan mintha leszabályozná valami. Magasabb fordulaton, ha pörgetem üresben akkor ilyen darálós hangot ad.

Az lenne a kérdésen, hogy van e valakinek valami ötlete, hoyg mi lehet vele? Arra gondolok, hogy eltörhetett benne a gyűrű.

Előre is köszi szépen a válaszokat!

Gergő
Sziasztok.Ha valaki tudna nekem segíteni.Kéne az a mocimhoz egy baloldali irány jelző meg egy lámpa keret. köszi elöre is
hello.125-höz kellene az önindító és a bendix?mert nekemis lenne
Hello Föként gázbovden kellen aletta oro-ra elvileg az ilyen szét ágazo kettő irányba. robbantott ábrát vagy kapcsolási rajzot tudsz e valahonnét szerezni vagy meg mondani hogy honnét lehet.
Ezzek nem fontosak de meg mondhatnád mennyi:
Lánc kerék takaró a blokk-no
hátso sár védő
első lábtarto
Neharagudj de ha 50ccm-es a motor ahoz nincs éncsak 125-öshöz árulok!
Üdv van mind a kettő!
önindító 9.000ft önindítóban cserélve van a szénkefe!
bendix 3.000ft
Csak egyben eladó!
ha lenne önind. bendixed akkor örülnék nagyon!
NA?
Esetleg Bendix?