Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jah és kérlek ne add el senkine mert nekem nagyon kell....
oké akkor jövöhét közepén hívlak ahogy megjött a fizetésem és akkor megadom a lakcímem ahova kérném a csomagot.
Amúgy a felni komplett? mert nekem a belső szerkezet ugyebár anyira károsodott az enyémnél hogy a szerelő mondta hogy komplet felnit vegyek persze gumi nélkül
1986-os Cagiva Elefant alkatrészek eladok jó főtengely. jó henger,nikasilos dugó új kis karccal,és még sok alkatrészek akár egyben is25 000ft-ért
odatudom adni gumi nélkül.utánvétes postával 9500ft.ebben benne a posta
Helló!Freccia C12R hez való fejidom és index kellene búrával tűkörlappal!Van valakinek elérhető áron?
Sziasztok, tudja valaki hogy Cagiva Planet benzinszint visszajelző ledje ha bevilágít akkor még mennyi benzin lehet a tankba ?
nem lehetne gumi nélkül kell és belefér esetleg utánvételes csomagfeladásba? ha igen jövőhetén megjön a fizetésem ha előbb nem és akkor felhívlak ha megfelel persze
hello.nekem lenne eladó hátsókerekem.gumistól 10000ft,gumi nélkül 8000ft.ha érdekel akkor keres meg ezen a számon:06205415990
Cagiva supercityhez eladól: komplett hátsó futómű+himba rendszer és teleszkóp,7 sebis váltó, gyújtás(lendkerék+alaplap)
Lehetőleg ide írjatok ha kell valami napjába többször nézem!(emailra ne!)
Ugyanitt esetleg blokkfelek 2 pár van!motordeknik,
önindító...

A motorom jelenleg eladó is szétszerelt állapotban elvihető papíros 150.000ft-ért de alkatrésznek jelenleg nem bontom tovább!
(sajnos jelenleg nem éri meg)
szeritetek nehéz eladni vagy el cserélni egy cagiva tamanaco 125-t?
Üdv mindenkinek nekem kellene egy Cagiva Freccia C12R típusú motorhoz hátsó felni mert kiszakadt az enyémből a lánckerék és totál káros lett nagyon sürgős Tel: 06705443455
Haha, végre meg volt az első többmint 70km-es túrám persze oktatás közben az oktatómmal (apám az oktatóm.. ) Nagyon jó volt, csak egy 10km-es szakaszon volt szar az út minősége, lehetett hasítani ! Kicsit elfáradtam, de sztem elég jó volt, a motorral is csak egy gond volt ki fogyott a benya, és emiatt amikor 80 nál jobban húztam dadogott...(tudom-tudom én voltam hülye hogy nem tankoltam bele eleget ). a következő várost és falvakat érintettem : Szentes-Hódmezővásárhely-Mindszent-Szegvár-Szentes .Eddig meg vagyok elégedve a motorral, csak a power töketlenkedik, és majd talán a karbit kellene kitakarítani.
falamella leragadt a lemez lamellára! de szerintem ösze is olvadott jobb ha veszel 1 kosarat 5 ösért szerintem oda adjádják anyit meg megér
Sziasztok bocsi h újra írok de nem tudjuk mi a baja a Cagiva elefant 125-ös motornak :// nem emel ki a kuplung :/ Mitől lehet az? miért? 2 évet ált a motor kb. olaj csere is volt,már járattuk gy csomót a motort vagy 2 óra hosszát motoroztunk vele akkor valszeg nem a lamella van le ragadva :/ ja és 10W40-es olaj van benne rem az kell bele :)
tucsok mindenképpen ujat akarsz venni ?
Sziasztok 50es 1998as Cagiva Elephatnhoz keresek dugattyút aki esetleg tud címet hogy honnan tudnám beszerezni vagy van neki eladó írjon

Előre is köszönöm
én ugy tudom ugyon az ! :/
Jut eszembe a Mito-nak dettó ugyan az a blokkja ? Ha igen akkor a mito fordulat szám mérő is jó a az SC125-höz ? (Úgyhalottam )
125-öshöz ? Mert nemtalálok semmit....
Pls akkor dobj már egy linket .
biztos nem jó bele a mitoé mert az más blokk. AZ 50 es prima blokkos, esetleg egy hatsebességes primáé. De az én 6 sebis 50-es supercitym se megy többet 80 -nál..Hátszélben lejtőn 85.... szóval ne várj tőle sokat.
Ezt tudja, erre van tervezve.
Hali mindenki Cagiva supercity-m van, 50es 3 sebességes szeretném nagyon hogy több legyen a vége 70km/h-nál 9ezren pörög, mit tudok tenni? Nagyobb váltó segítene? és hol kapok olyat? Ugy halottam jó bele a mitóé is,ez igaz?
szeva vaterán minden van hozzá én is azt terelgetek:D de asszem meg is van a faszi száma 06305217918 XXI ker
valaki küldene egy képet hogy hol és hogy kell szétszedni a super city vízpumpa szimeringjét?
SOS!
Köszönöm!
Itt vannak a képek... hát nem sikerültek túl jól..

Képeket kérünk!