Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szia.szerintem a 125-ös cagiva alkatrészek megegyeznek.de mond meg mi kellene és utána nézek.
köszi remélem holnap megkapom mert még át kel szereltessem a másik kerékről a külsőt
Hello most vettem egy cagiva aletta oro 125-öt és azt szeretném kérdezni hogy ahoz is tudsz e adni alaktrészt ha igen a késöbbi napokban kereslek majd.
Köszönöm: Farádi Péter
sziasztok.cagiva 125-ös blokk alkatrészek eladók.bármi érdekel írj bátran.vagy hívj:06205415990
szia.a mai napon feladtam neked a kereket.
Hello sikerült ma föladnod? csak azért mert fontos lenne nagyon.
Ha nem adtad fel megkérlek hogy add fel holnap ahogy tudod.
de várom azért válaszod hogy sikerült-e esetleg ma Üdv: Zsolt
Amúgy meg keress fel emailen teleszkóp és szívócsonk menyit érne neked... szívócsonk használható enyhén kívül a gumi repedezett de falsot nem szívott a motor és átlukadva sincs 3000ft első teleszkóp meg 40.000ft
Garantáltan nem elhgejlott nem szétkopott!
Jár hozzá kibontatlan teleszkóp olaj+simmering!1 pár!
Az ebay el mi a baj dugattyú henger ottse különb....
és egy teleszkópot itthon hal kapni főleg ehez a motorhoz pl?
amúgy énse 50 ért adnék egy telót... és megértem hogy a fizetés is más csak köztudott nincs itthon cagiva bolt ha lenne is akkor se olcsó lenne ráadásul mindenhol amit kapni azt itthon szétbontott lelakott motorokról való! Olyan emberektől akik azt hiszik szerelők...meg nemkell célszerszám meg most kicsit megsérül az alkatrész mit számít....nem bontós vagyok,de szerelőnek tanulok és tudom mit árulnak itthon milyen a "portéka" és lehet az olcsóbb lehet valaki töredékért elad valamit csak kérdés mire megy vele a vevő...de mind1 ez nézőpont kérdése
Ha Ebay árakat veszed alapul,akkor a fizetéseket is hasonlítsd össze.
Eladó Cagiva Cocis. Sok pótalkatrésszel.
https://picasaweb.google.com/1...

Önidító: 50 eFt!

Az egész cucc egyben 100 eFt.
Én a szívócsonkra értem de nekem Cagiva city robogóhoz kell!lehet én értettem félre!
Amúgy nemtudm ki milyen árra gondolt egy ember már jelentkezett hogy lehet elviszi az egész mocit... de még meglátjuk de megírhatjátok ki milyen ára gondolt...amúgy nekem az ebay.de a mérvadó mert itthon senki se bont igazán cagiva supercity-t alig van hozzá vázikusan alkatrész blokk még akad-akad... de még ebay-en is elvétve látni hozzá normális alkatrészt....csak egy példa most néztem
http://viewitem.eim.ebay.hu/Ca...

első teleszkóp...és ilyen állapotban... enyém ezerszer jobb kölsőre is!Ráadásul új olaj és simmering van hozzá!Még nem raktam bele!

Nem akarok senkit elbátorítani de nemtudtam ilyen hamar jelentkezhetnek a motorért...még nem vitték el de alku tárgya,ha érdemesnek látom eladni alkatrészekbe: idomok motorikus alkatrészek, és felfügesztés váz stb akkor felrakom hirdetésbe inkább..ésha komolyan kell valakinek valami és van is rá elég kerete ott megtalálja!
Mire adnád a bolti árát és mire lenne szökséged mind a szívócsonk és a teleszkóp?
szeva nekem nagy szükségem lenne rá ha jó állapotban van akkor bolti árát adom!
Hello!
Ha egy képet tudnál küldeni róluk azt megköszönöm és akkor megbeszélünk egy árat is.
Sajnos nekem csak 125-ös alkatrészeim vannak!
Üdv!Nekem az az igazság van de nagyobb tételben bontanám csak meg a motort eladásra, szívócsonkom és első teleszkópom is lenne,kérdés mi pénzt érne meg neked...
hali!
nekem szükségemlenne egy Cagiva city 50ccm robogómhoz szívocsonkraha valakinek van akkor írjon email-re:kardos166@freemail.hu vagy hívjon ezen a számon06 30 491-0394 Sűrgős lenne elóreis köszi
Köszi
olajcsere... nem megfelelő olaj, beverődött kuplungkosár
Ezek lehetnek.
Üdv.River 600 mocim kuplungjával kapcsolatban kérdezném,hogy normális dolog amikor 1-be rakom kicsit megugrik a moci.Nem tudok állitani rajta?Köszi
Hali!

A cagiva super city 125 felninél is menesztő gumival van megoldva a lánckerék vagy ott egyből kerékre megy?
Üdv. Nekem egy Cagiva Super City 125-höz kéne szívócsonk, + első teleszkóp érdekelne. Ha valakinek van esetleg kérem írjon. Köszi hallerrobi@freemail.hu
eléggé rozoga állapotban van de használhato.
zazimazi engem a szívócsonk érdekelne. Milyen állapotban van? Tudnál róla egy közeli képet csinálni?
Előre is köszi. Amúgy égetően nagy szükségem lenne rá.