Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali nekem elafant nem poweres érd
Hello
Mikor rendezed a saradat?
cagiva mito,elafant,freccia 125ccm elektromos és mechanikus poweres hengerek dugó nélkül eladók.ár 15eft/db
szacsomotor@freemail.hu
emberek kihalt ez a fórum vagy mivan ?:O
supercity 125-ös alkatrészek eladóak!
Idomszett,papíros váz!Rendszámos magyar okmányos,felni és blokk alkatrészek minden van ami 125-ös supercity
Sziasztok
Lenne egy kérdésem ha valaki tudná rá a választ.
Freccia C9 és C10 milyen powerrel volt szerelve gyárilag
létezik olyan hogy mechanikus ?
Elektromos rajzban és leirásban csak a C12 -en láttam hogy
van powermotor.
Elvileg a fiamén a nyelv mindig nyitva van fixen és igy alacsony fordulaton gyengén motorozható.
a CDI ből van kivezetés a power elektronikára ezért akarnám fölszerelni powerral.
Köszi a segitségeteket.
Pisti
Nos miután a motor működik szeretnék venni rá egy komplett Power szettet 125 ös hengerre. Átvételét utánvéttel megoldanám.
Tehát kellene a
nyelv + a mechanika a hengerre
Power elektronika
Power motor a bowdenekkel
+ a vázhoz való felfogatás is a
váz Freccia de szerintem ez nem lehet gond.
Köszi az ajánlatokat.
Pisti
45 ezer FT ért? ? Ha anyiért akkk köszi nem kell anyiért komplett blokot tudok!
Ha nekem 45 000-be van akkor ennyiért
sziasztok.Eladó a képen látható alaktrészeim.Cagiva Freccia-rol valók.a képen nincs rajta de van oldalidomom és tankom is.ha bármi érdekele akkor írj vagy hívj és megegyezünk.
att függ menyiért adod !
jájá..
Ilyenem van ha kell 5000ft+posta
Itt van a 160-as Cagiva henger dugóval 45 000ft ba került a perselyezés és a dugó.ez kell?
Cagiva Super City 50 eladó, 6 sebességes, önindító rossz (típus hiba), ezeket gyárilag nem szerelték berúgókarral, de én egy régi bontott cagiva blokkból átraktam a mi tökéletes (képen ez még nincs), 1,5 éves aksi, várom az ajánlatokat.
Hello!
Cagiva elefánthoz keresek első fejidomot,láncszettet ford.mérő spirált.
Akinek van eladó az jelezze!
Köszi!
aham akk te veted meg attól a hapitól 30 ért aszem ?
nem tudom. De én egy hete vettem meg a motort :) és a váz kell nekem csak a blokkja nem kellett. és így eladó a blokkja.
nekem vanak hozzá alkatrészeim
nekem egy 125 ös super cityim van és kellenének alkatrészek ha valakinek van légyszi irjon
Cagiva elephant hoz keresek ! 125 vagy ha jó akk 150-160 as hengert dugóval! gyorsan kell ha kell neked alkatrész cserélhetünk nekem van 1pár cumoim sok fajtához robeszokon ednurókon án sorolhatnám írj ha van ! nononono@citromail.hu
te halod neked van fenn hogy eladó 1 be most aszem vagy képes motor vagy racing bazárton láttam ? XD mert akk téged hívtalak fel kb 2 hete
ja a képek..
akit érdekli A BLOKKJA, eladó. mindene műxik pöpecül csak gyújtás alaplap kell bele. lehet építeni bármi belőle. a blokkhoz adom a karbit a kábeleket a kiput. a blokk iszonyat 250-es egy hengeres!
Helló
Uj dugót Vertex és felujitott hengert kapott a motorom simán beindult pár méter tolás után de a gond az hogy nem akarja fölvenni a fordulatot , gyujtás nem volt állitva , talán piszkos a karbi ?
Aki tud segitsen