Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

12-re gondoltam, ami érdekelne kerek lámpás Mito alkatrész ( plexi, hátsó ülés ), vagy a henger + hengerfejjel egy rendszámos váz. Bővebben: http://www.kepesmotor.hu/motor...
Hoki Gyuri menyibe adod ? vagy mit kérnél érte mien alkatrészt mihez van minden
Sziasztok
Eladó perselyezésre váró Mito henger 2000Ft.
Akit érdekel írjon
sziasztok.eladó a képen láthata cagiva frecciám.az a baja hogy nem ad le szikrát.felidom és elsősárvédő nélkül.egyben 70000ft-ért.de bontottan is eladó alkatrészenként.ha kell valami írj bátran.
Claudio Castoglioni R.I.P.
Az hogy rendszámos sztem nem kizáró ok.
Most nem is egy tipusú motorok ki mondja meg hogy hány ccm...lehet az 50ccm is..
Meg én sztem, biztos nem állítanak meg 10-20 motorost..
Igazábol csak akarni kell sztem..mert ha nem akarjuk úgysem jön össze... ennyi !
Jah és ezt
nektek !
üdv. Feltettem hirdetésbe, vagy http://www.kepesmotor.hu/motor...
gyuri engem karbi kurvára érdekelne!
üdv ha valakit érdekel van egy Gilardoni 2-es hengerem + hengerfej és egy dellorto 28-as karbi.
hm állító csavar? ami a kuplung karnál van? :/ sajna nem próbáltuk akk valszeg lamella :/ és semmi alkatrészt nem tudunk bocsi :/
Sziasztok motoros társak mivel Cagiva ások vagytok/vagyok
30% kedvezményt adok Gumi vásárlása esetén ha kell vlmi gumi legyen akármien beszerzem ! motor ,krosz, robogó,enduró,utcai supermoto,stb stb
Email:nononono@citromail.hu
Köszönettel:
Tóth Norbert
Tisztelt Fórumosok!

Amint azt olvashattátok, elhunyt a CAGIVA alapítója, Claudio Castoglioni! Engedjétek meg, hogy ezen a héten minden nap egy-két információt közöljek, ami a márkához és Claudio-hoz fűződik. Emlékezzünk meg róla, hiszen már annyi mindent letett az asztalra. A mit kincsünk felett ős ő bábáskodott!
Claudio, nyugodj békében...
Kori Moto -nak igaza van. Csak ott fog megbukni a sor, hogy a tiéd rendszámos.
Nem csak elefántra gondoltam, hanem az egész klubbra.. egyébként sztem nagyon nem számít a km. Az igaz hogy benzinben igen de aegy kicsi pénzt midnenki tud félre rakni abból meg lehet benyát venni, aztán mittomén lehetne egy olyat hogy elindulok én és elmegyek a legközelebbi taghoz onnan az oda leg közelebihez..stb stb.. sztem megoldható és elmennénk valami olyan pontra(helyre ahova midenki szivesen elmenne, persze több napos lenne).
Helló köszi szépen a tippet 2olyan hirdetésbe ütköztem ahol korlátozva van a megadott tel. szám hagytam üzit csak lesz valami mennék csapatni én is! link
http://www.kepesmotor.hu/cagiv...

Igaz nem T4-hez hirdet, de lehet, hogy van neki.
Na, gratulálok az A1-esedhez!
Most ahogy nézegettem, az a baj, hogy ez a kevés Elefant tulaj is az ország különböző pontjain élnek... Szóval így nem tudom, hogy hogy lesz tali.
Tehát ha jól értem, akkor nem emel ki rendesen a kuplung, és fullad a motor. Az én Elefantom is ilyen volt amikor megnéztük. Egyszerűen annyit állt, hogy nem emelt ki... :D Mi megtoltuk, és beraktuk sebességbe. 2 kör után tökéletes lett, a mai napig.
Olvastam, hogy tettetek bele új hajtóműolajat? És milyet? xWy -ra értem. Cseréld le egy Motul 10W40-esre, és próbáljátok meg úgy, ahogy mi.
Szép napot fórumosok! Elnézést, hogy tegnap nem voltam, csa egy pincebuliban voltam. Te jó ég, az egész estéből csak az van meg, amikor ülök a széken és józanodok... Iszonyat jó volt.
Most így elég másnaposan fogok válaszolni.
Sziasztok!
Sajnos tolódott a motor (1982-es SST 125) megvásárlása, de ezen a hétvégén végre 100%, hogy megyek érte.
Viszont újfent lennének kérdéseim:
1; Tudja valaki milyen gyertya kell bele? (biztos, ami biztos, viszek magammal)
2; Az olajat a benzinbe kell keverni, vagy van külön tankja?
3; Milyen olajat ajánlotok bele? Valami különleges, vagy jó bármilyen benzinkúton kapható?

Az eladó ezekre a kérdéseimre még nem válaszolt, de lehet, nem is tud... :(
Köszi!
az állítócsavart kell megpróbálni valamerre tekerni ha ez sem jön be akkor a kuplunglamellákat kell kicserélni!ti nem
tudtok 350 t4 -hez gyújtótekercset?jó hozzá a 350 AR -é is
Igen:/
olajcserét probáltátok?sokat számit! link
Ja ja kivan kötve !
Már így került hozám a moci de valószínüleg én is kikötöttem volna !
Kb 40-es keverékkel használom , Repsol olajjal!
Amúgy borsod megyei vagyok Tiszakarád-i!
Zala megyében lakok!