Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hellosztok cagivások van egy 350es AR em kéne nekem bele egy kimplett blokk 4 ütemü de ha tud valaki más fajta 350es jó álapotu blokkot vevő lennék rá irj ha van üdv
zsolt rocky írj rám megbeszéljük nekem lenne!
8e ért akad ha gondolod ar 350 gyujtótekercs 06705346271
helo van nekem AR350 tekercsem ha kell 06705346271
bocsi nem ez akor az enyém fiatalabb
Pedig tökéletesen látszódik.(14412-számú hirdetés)
nem tudom megnézni a képet
Köszi!
Kereskedésben fogsz találni, direkt így kell kérni. Én sűrűbbet tettem az enyémbe, nem zakatol annyira, valamint nyári melegben így is kellően viszkózis. Mihamarabb cseréld le, mert a kuplungod látja kárát.

Maxüdv: Szeemee
Szia!Igen,valószínű itt hibáztam,mert castrol magnetic-et raktam bele!motorolaj!Tudsz mondani egy jó olajat,ami jó bele?Köszönöm
Üdv:Csaba
Váltóolajat, vagy motorolajat tettél bele? Csak mert "kuplungbarát' olaj kell a váltóba....

Maxüdv: Szeemee
Normális hengerfeje cagiva mitoé,supercity-é valakinek van eladó?(125ccm-re)

Ilyen beverődött nem érdekel amiben csak öngyulladás lép fel!-koksz megragad a kis beverődésben azt ott izzik ....az FELEJTŐS SZÁMOMRA!
Sziasztok srácok!kicseréltem az olajat a prima blokkban,és azóta igen csak csúszik a kuplungom!Mikor váltok rendesen késik!pedig 10w40 castrol olajat raktam bele.mielött olajcsere volt,tökéletes volt a kuplungom!
Erre gondoltál.
Eladó dellorto 28-as karbi és gilardoni 2-es henger + hengerfej itt megtekinthető
nononono@citromail.hu n beszéljük meg !
Rendbe gyere és vidd 25 000ft-ért Cim,Kerekegyháza Szilágyi u 38/a
oké hálásan köszönöm és akkor jövőhéten telefonálok
ezen ne múljon.belefér
Ha esetleg belefér az árba annak nagyon nagyon örülnék és hálás is lennék érte nagyon
Sziasztok!
Eladóak a képen látható cuccok!
Zazi mazi engem kompleten érdekelne! 25 ezer forintért!
Cagiva Freccia mindenemű alkatrésze eladó.Ha valami érdekel írj,és megbeszéljük.
persze komplett a kerék.gondolom akkor a hátsó fogaskerék is legyen rajta ugye?akkor jövöhéten várom a hívásod
kuplund konzol érdekelne meg a meletelévö gobos genyo képeket tudnálmutatni rola