Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az elefánté elég hát 50% kos álapot :S most megéztem
Most akkor eladod vagy nem? És akkor most elefanthoz való vagy nem?
izé ami kabosch nak jkelll az nem elefánthoz máshoz van elefánthoz is nem tom eladjam e
A gyári Elefant szívócsonk az jó egy 34-es karburátorra is? Mert az Elefantnak gyárilag 24-ese van.... :S

Cagivaaaaaa125 tegyél fel róla képet, és én is beszállok a "licitbe" :D
nononono@citromail.hu ere írj
a 3 az 3 ezer ft ot jelent gondolom ha küldessz róla egy képet megeggyeztünk ha áll az alku utánvétel jöhet megadom a címem
Hali Membránom nincs :S mert az kell sajnálom de a szívócsonk menyilegyen 3 ja igen tudom mie ritka ezért olcsón adom
na mindeggy úgy látom már nem vagy fent engem érdekelne a szívócsonk a lényeg 125-ös cagiva dellorto 34-es karbival erre kell és ha az ár jó azonnal megveszem majd jelentkezz esetleg membránod van bele lehet hogy az is érdekelne válaszolj mihamarabb mert nem sokat vagyok gépközelben
na válaszolsz?
mennyi az ára?
milyen állapotú?
képet tudsz küldeni?
mennyi lenne az ára és milyen állapotú
helo nekem lenne szívócsonkom
!
helló cagivások a segítségeteket kérném cagiva k7 125-höz amin dellorto 34-es karbi van szívócsonk kellene sehol sem találok még használtan sem kérem ha tud valaki címet vagy net boltot írjon fontos lenne köszönöm sziasztok
Vlkinek új első lánckerék ? 1 van 125 ös elefántra meg stb stb bire lécc vlki kurva olcsón adom jt lánckerék motoron életben nem volt
Nekem van :P
Szervusztok fórumosok! :)
Egy szívócsonk kéne nekem egy 1985-ös Elefanthoz! Sürgősen, és lehetőleg jó állapotú legyen. :) Köszi. :)
Na, mi lesz az Elefantos talival? :D
Hát, ahogy néztem külsőleg "teljesen" más....a blokkját meg nem tudom, de az most nem is kell mert ökéletes a motorja, talán majd a powerjét kell megnézetni.
Azt hiszem Elefánt é jó hozá
Sziasztok ! Most vettem egy Cagiva Super City 125-t. Nem találtam ilyes féle topicot ezért ide írok. Alkatrészeket hol lehetne hozzá keresni, mert nem nagyon találtam seholsem csak ebay-en.Gondolok itt plexire, oldalidomra.

Válaszokat előre is köszi: Kori !
Sziasztok! Úgy tűnik, hamarosan lesz egy SST 125-ösöm és keresgélés közben ráakadtam erre a fórumra.
Szóval segítséget szeretnék kérni. A motor elég lelakott állapotban van (a jelenlegi tulaját nem érdekli, hogy néz ki), ezért amint hozzám került, szeretném felújítani. A legnagyobb problémám az, hogy mindkét oldaláról (az ülés alól) hiányzik az oldalelem. Tud valaki segítni, honnan tudok ilyet szerezni? Lehet repedt, 2 részben lévő, rozsdás, stb is.
Köszönöm!
most nézem hogy a képen két fekete dobozkának kénna lenni de csak 1 van
értem ki nézetre olyan de nem az mert nekem 5 kábel jönn ki belöle
Szia bocsi hogy csak most irok, itt van a kép a panelről amin elvileg van az indító relé, nekem egy olyan doboz van amiből jön ki kábel de az 4 szál
Nekem nem jelzi... :( :( Akkor te megtudnád adni a fb-neved? Vagy nem publikus?
Felvetelek !
Cagivaa 125 imádlak... Már nem is tudom, hogy mióta keresem... :)
Egy képet feltudnál dobni róla? :)

Ja, és ha gondolod, akokr jelölj be Facebookon.
Igaz, nem a valódi nevem. Maláj Tigris Szándokán . :) Ott elég sokat vagyok fenn, ott jobban tudunk dumálni. :) Meg minden CAGIVA őrült felvehet. :)