Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok!keresek cagiva 350 t4 -hez gyújtótekercset link
Bakker bocs már hogy mint bátyáméról irok..(Székely Zsolt) Ide irjatok ha vbálaszolnátok.. xD
Jah, és ha meg lesz a jogsim HÉJ, én benne lennék egy cagiva találkában itt fórumtársakkal !
Élmény beszámoló kell ?
Hát ma sikeresen tettem egy rutin vizsgát A1-ből.
Itt van ez a zsoltrocky srác itt irta hogy alkatrész aalkatrész és sz@rik a leadott listámra ...(bocs a trágár kifejezésért)..
Sziasztok! tudna valaki segíteni? Haver vett egy elég régi Cagiva Elephant 125-ös motort de állítólag 150-es na m1 a lényeg hogy 2 évet ált a motor és mikor be húzzuk a kuplungot akkor egy kicsit olyan mintha sebességbe rakná és meg ki engedjük akkor meg már nem gurul szóval fullad a motor és nem emel ki se szóval totál rossz a kuplung mi lehet a baja?
Ha jól látom, a különolajzás ki van kötve, nem?
Amúgy merre laksz?
Hali!
NGK B9EG való bele... :)
Ja eléggé kihalt ez a fórum Vlki zalai? Akk talizhatnánk de nem mocival -.- végülis érdekes lene crosal elmenék pestre _D
Csak hogy éljen a fórum!
Az én elefantom ami lassan de biztosan épül ,szépül!
Kérdésekre szívesen válaszolok!
Hali!

2003as PLANET/MITO földig bontva. Henger dugó elkelt.
Árak telefonon. 06704109009

üdv!
Helosztok 1 kérdésem lenne hozátok
Cagiva Elefant 125 Be mien gyertyát rakjak mert elkakilta magát :/
Köszke!
Lehet bejött!
:D
Tisztelt Fórumosok!
Van olyan vállalkozó szellemű terepmotoros, aki bevállalna velem egy utat Somogyban? Tab környékéra gondoltam, mert hihetetlenül jó a terep! SC-sek is jelentkezzenek, ha akarnak! Bárki, akinek CAGIVA-ja van és bejön a földesútra, az ÍRJON! Ez lenne az első CAGIVA-s találkozó az országban!
SST ?
Hát, ha olcsó kell, akkor kínai....
Ha normális, akkor meg Banner. Tudjátok, az az aksi, aminek egy bika a jele..
Más téma...
Tud valaki abban segíteni, hogy milyen akksit vegyek az SST 125-be? Egyenlőre valami occó kellene, amíg el nem készülök a felujítással.
Köszönöm!
Hali,
Bocsánat, kicsit eltűntem... Szóval tudnál képet küldeni az idomokról? Lehet itt is, vagy a resch.roland@gmail.com címre. Köszi!
italmondo.hu nézd meg itt itt a oldalon van többféle tömités is
Help me!
Nem találok hengerfejtömítést a Super City-hez!
Valakíííííííííííííííííííí!
Mindenkíí
Emberek, kezd kihalni a Cagiva Klub !
Ha tudtok, akkor legalább napi 1 hozzászólást írjatok. Legyen az élménybeszámoló, eladó holmi vagy gyakorlati kérdést... Nézzétek meg a Mito-s topikot, ott meg zajlik az élet! Ha mi nem tartjuk a lelket ebben a fórumban, akkor ki fogja?!
DT125 én is vertem már oda terepen is
ÍGYVAN !
Na emberek, most egy jó hírt hoztam.
Ma össze - vissz amotoroztam, és egyszer csak arra gondoltam, hogy mi lenne, ha földesúton felmennék Siófokra. Hát fel is mentem, és Zamárdi felé vettem az irányt. A 4 sávos felé. Zamárdi utolsó lámpájánál pirosat kaptam, és milyen "verda" parkolt mellém? Igen, egy YAMAHA DT125-ös, egy rizs"rakéta" A rezója sem volt gyári az is biztos. Lényeg az, hogy kicsit hergeltem gázfröccsökkel a gyereket. Zöldre váltott és mind a ketten kilőttünk. Nem azért, de úgy odavágtam, hogy csak én is néztem. Pedig az enyém gyári, 26 éves és bontatlan blokkos. Tehát a blokkon egy csavart nem csavartak ki..... Büszkék lehetünk CAGIVA-s társaim, nem kell lehajtott fővel motorznunk az utcán.... FORZA CAGIVA!
Legyen
Szia, mehet egy ezresbe ha neked ugy jó, akkor utald el a pénzt mert akkor 400ftból megvan a posta, ha utánvéttel kéred ugyis mehet, csak drágább.