Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1500 -ba odaadod a csomagtartót?
Csak mert a postát is nekem kell állni !
Szia!
Igen a képen látható deknire gondoltam !
Mennyit kérnél érte?(1000-1500)
A 125-ös elefanthoz jólehet ez egyébként?
Emberek, ezt nem hiszem el. Ma 135km-ert mentem terepen (erdő,rét,völgy, minden) és 4,5 litert fogyasztott el a 135KM-er alatt... Ezt még most sem hiszem el.
Hali, érdekelne a plexi, a jobb első idom, talán a power is.
Mennyibe adnád őket, Esetleg még a balhátsó idom is !
Cagiva supercity 125 alkatrészek eladóak!
vagy komplett motor papíros!Magyar okmányokkal!
Köszike ! Megvárom a kövi fizut aztán lehet megg is veszem ha addig nem jön közbe valami !
Én is rendeltem onnan pár cuccot. Szerintem korrektek, olcsók és sok infót elmondanak az általuk kínált termékekről.

Amúgy vannak univerzális olajpumpák, szerintem az jó az SC-be. Be is linkelek egyet!

http://www.robogoalkatresz.eu/...
Köszi ! Rendeltem pár dolgot az SPD-ről, mik a tapasztalaitok róla(uk)? Ahogyan néztem elég olcsók a termékeik.
Elefánté azt hizsem jó bele !
Nincs mit koma, örülök, hogy segíthettem!
Egyébként nem tudjátok honnan lehetne SC125-höz különolajzó szerválni, mert az enyémből "kiszerelték" ?!
Vagy, hogy melyik másik-é lenne jó bele?
Megvan igen Frecciának azé jó hozzá! meg is rendeltem !
Hali
Hát, lényegében a lánc "kolbászolna" a lánckereken, ha a 428-ashoz való első fogaskerékre ráfűznéd az 520-ast.. Asszem....
!VISZONT! Ha jól tudom, a Mito-kon 520-as lánc van. Ha egyezik a Mito és az Elefant első fogaskerekének bordázata, akkor nyert ügyed van.
Sziasztok motoros társak kurva nagy problémel fordulok hozzátok
Cagiva Elefant 125 re kelne nekem első lánckerék Találtam is de az 428 as láncra való nekem 520 as ra kéne vagy mi lenne ha 428 as akkor mi változzna nem mene rá a láncra nem paszolna (1 et márt vettem ami szar lett..... ) Légyszíves segícsetek nagyon fontos adig nem tok motorozni széjel van burítva hátulra márt szereztem láncot is de elsőt nem tudtam
Nem nekem kell az áru, de "wazze" erre gondolt!
Az a baj külön senkise adja el a gyújtó tekercset,deha kell eladom az alaplapot tekercsekkel együtt vagy egyben lendkerékkel! (egyben 15.000ft,garantáltan jó és hibátlan újszerű állapotban!
üdv!
nekem van eladó alaplapon tökéletes tekercsekkel!
*Kori-Moto* igen, ez az! Hálám örökké üldözni fog érte! Nagyon köszönöm!
Ez véletlen nem jó hozzá ? Alakra ugyan az, azthiszem csak a típus nem egyezik, kérdezz rá.
Bocsi, véletlen a bátyám profiljából irtam(Székely Zsolt), ha esetleg akadna válasz akk légyszi ide irjatok.
Valaki nem tudja, hogy hol tudok szerezni légszűrőt az elefantba? Kinézetre megegyezik a Hilfofiltro HFA 1710-es légszűrővel, csak azt ne mtudom, hogy méretben is ugyan olyan-e.... Valaki segítsen légyszi, sürgős...
Ezt az idomos kérdést én most passzolom... Sajnálom..
MEG !
Srácok, szerintetek, az 50ccm-es Cagiva SC-nek megegyezik az idomzata a 125ccm-esével ? Mert a carbon idomokat lekellene cserélnem mert már elég használtak, de egyébként jók.
Szia
Köszi megoldódott a problémám, találtam bontóba .
Használd egészséggel