Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mindenkinek tudom ajánlani a MOTUL 710-es 2ütemű olajat. Szerintem jobb, mint a Castrol Power 1 2T , bár szerintem ez is elég jó olaj. Ez a MOTUL 710-es dupla észteres, stb,stb... Akik már korábban kinézték maguknak, viszont megijedtek az árától, akkor azok nézzék meg újra. A 7000 HUF-os eredeti ár változott, így 2890HUF-ért veheted meg online... (az SPD-n) :)
Íííí, hát ez húzós... Én nem tudok, viszont ha valaki tud, akkor azt meg köszönném, ha elaárulná...

Megnyugtatlak, hogy a CAGIVA alapvetően kitűnő motor, viszont nagyon igényes... Sok odafigyelést igényel, és nem ész nélkül kell használni.
Hmm... Akkor sajna nem érdekel. Az enyém sincs "szétszakadva", de már annyira mélyek a repedések, hogy szivárog belőle az üzemanyag...
Viszont a felvilágosításodért hálás vagyok, köszönöm szépen!
Szervusztok CAGIVA fanok! Sajnos a munkám miatt régen jártam itt, viszont örömmel látom, hogy felpezsdült itt az élet! :) Végre valahára vannak fenn eladó cuccok, és szerencsére sok a kérdés is.
Szóval... Száraz úrtól én már rendeltem egy légszűrő házat, ami a leírtaknak és az áldala küldött képeknek pontosan megfelel! Még egyszer nagyon köszönöm!

Aztán itt van Cagivaaaa125 barátunk. Mondjuk nem ebbe a topikba tartozik, de jelentkezett már nálad a Komáros gyerek? Mert megint beszéltem vele..

Egy Supercity-s srác különolajzást keres. Vagy keresett. Találtam megoldást neked! Különböző robogó tuning weboldalakon láttam olajpumpákat. Szerintem (szinte biztos) a Supercity-nek is szabványos (miért, milyen lenne? ) az olajpumpája, így tehát a pénztárcádhoz mérva kinézel egyet, és beszereled. Figyelj arra, hogy tökéletesen lelégtelenítsd! Ha nem találsz, akkor írj, és küldöm a linket.
Szia, erre gondoltál?
Egyben 7000,külön a csomagtartó 2e.

Üdv.
Szia, megvan csin róla képet.
Szia!
Elefanthoz első lánckerék védő deknid van esetleg ?
Képeken láttam valami hasonlót! Képet külön erről a cuccról raknál fel?
Szia !
Csomagtartót 1000-HuF -ért vinném!
Te mit mondasz?
cagivaaa125
OK
Elméletileg szombaton megyek a motorért. Utána akkor beszéljük meg a dolgot. (Amíg nincs nálam, nem szeretnék semmit venni hozzá...)
Köszi!
15 maga tekercs anyi újan ...
Értem! és menyiért adnád oda lendkerékkel együtt ?
Egyben minden ami a képen látható 7000Ft.
Vlkinek eladó Cagiva Elafánt 125 Dakar Blokk új szimeringek stb stb stb Van 1 hátsó kerék is olcsón ado a Dakar blokott csak komplettül adom gyujtás karbi nononono@citromail. hu ra írjatok van gázker minden !
van nekem de csak lendekerékel 1 ütt adom el !
sziasztok.segítséget szeretnék kérni.van egy cagiva ferccia 125-ös motorom.kellene hozzá egy gyújtótekercs,mert az enyém tönkrement.akinek lenne eladó az kérem írjon nekem,és egy árat is.sürgősen megvenném mert ezen múlik hogy jólesz-e a motorom.email címem:szabo.peti8@citromail.hu
5 ezer
És mennyiért válnál meg tőlük? Adsz egy e-mail címet?
recsh oldal idomjaim vannak!
Sziasztok!
Mivel senki sem jelentkezett, gondolom ti sem tudtok oldalsó idomot Cagiva SST 125-höz...
Akkor most más kérésem lenne.
Akinek ilyen motorja van és megvan neki ez az idom (blokk mögött, ülés alatt), az kérem, ha teheti, fényképezze le kívül, belül, oldalt és küldje el a képeket a rolandresch1@gmail.com címre! Köszönöm!
Ha van olyan köztetek, akinek szintén ez az elem hiányzik és szeretné pótolni, írjon az előbbi e-mailre.
Kértem árajánlatot a legyártására. 2db igencsak húzós, de nagyobb mennyiség esetén csökkenne a darabár (jelenleg 20.000Ft/db, de még várok árajánatokat 4 cégtől).
80 000
Szia, rendben!
Amugy működőképes a trafó meg a fesszab is, ha majd aktuális lesz írj.
kit érdekel ien alakitott motara kéne csak hogy jó legyen emrt ha nem jóóó ja és akk nem tutti hogy kéne am ugyonaz !
Szia, rendben,
addig is mutatok képet a trafóról, a fesszabról nincs, de azzal nem volt gond.
Szia!
Elvileg egyezik de az a baj hogy nem jó állapotú, nincs szétszakadva de már repedezett.