Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azé nincs de van ami jó bele csak ddobfékes !
Üdv!
Tudna valaki tanácsot adni, hogy Freccia vásárlásnál mire kell odafigyelni? Gyenge pontok stb. Pl mikor erőtlen már a blokk. Amit vennék az 110 körül pörgött 5. ben 8500 at.
Előre is köszönöm!
Ha a kuplunghoz kell valami alkatrész akkor szolok.Nincs véletlenűl cagiva elefánthoz 125 elsővilla kerékkel egyűt?
Meg az a gond anyira nem értek hozzá,szét széttudom szedni de nemtudom megálapitani hogy mi nem jo rajta,majd megmutatom szerelőnek
Még nem kaptam szét,majd holnap.De probálgattam ma álitani és érdekes dolog tőrtént amikor behuztam a kuplungot akkor indult meg a motor,szoval pont forditva mint ahogy kéne.De igy is csak csuszott a kuplung.:D
Én mondtam most leennne gempám akk megvenném de mivel nincs nem tudom de azért szoritok el tudd adni :))))
Üdv! Érdekelne Cagiva Elefant-hoz oldalsztender.. ha valakinek van fölös az írjon vagy hívjon a 06/70-703-23-64! Köszönöm!
Szervusztok ! :)
Eladó sorba került az Elephantom ! :) 125-ös, gyári DAKAR replika, esztétikailag enyhén kifogásolható, de motorikusan kiváló és költségmentes állapotú ! :)
Irányár: 80.000 HUF. A képek a profilomban vannak. :)
Na meglett a probléma?:)
Ok,kőszi
letudod ugy is venni ! amugy adja magát az egész! Sztem ott a kosár/lamellák lesz a gond nézd meg nekem van hoozzzá alkatrészem csáó sok sikert vlmit nem tudsz kérdezz bátran !
Hali,kaptam egy Cagiva Elefant 125 motort 86-os,a kuplungal vannak gondok.Hiába huzom be a kuplungot olyan mintha nem is lenne.Álitottam rajta,ugy se jó.Mi lehet a baja?És ha le akarom szedni az olajteknőt akkor kikell szedni az egész blokkot vagy a lábtartotol elfér és ugy is letudom szedni?
Válaszoltam!
ok én is.
Üdv.
Írtam mail-t!
Szia érdekelne a henger blokk önindító,stb amiket írtál.
email be meg tudnánk beszélni?
A címem:liel73@citromail.hu
Üdv Tibi.
50 eFt. a többi pedig ajándék. /blokk+önindító+gyújtás+lendkerék/
Szia nekem cagiva prímám van ahoz kellene henger.
Előre is köszi.
Üdv Tibi
Szia a henger az érdekelne ha jó a cagiva prímához.
Üdv Tibi.
Szia érdekelne a főtengely és a henger dugóval.
Üdv Tibi.
Okés majd megpróbálom.
Üdv!

Mi a külömbség a Freccia C10 és C12 között? Úgy értem lóerő, megbízhatóság stb.
Előre is köszönöm!
45-50 eFt.
mennyit kérsz érte?:D
én ugy szoktam hogy ami a hűtőből fent van cső amit rádugsz ugye a vízpumpához! azt ne dugd rá lassan öncsd bele a vizet és amikor ott kibugyborékolt aakkor redugo a csövet és teli öntöd majd a hütőt mivel már nincs nyár éán rászoktam dugni a tömlőt :DDDD am tömítésekre kell nagyon vigyázni ha esetleg belenyulsz a blokkba ;)