Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Végre felkerült az új hátsó index meg az új kormány...
a mito forumon egyszer már kitárgyalták hogy nem pont olyan de talán jó. Ezzel sokat segítettem , bontott pedig 1500-2000-ért van ezen az oldalon csak még nem találtam olyat aki csak 2000ft-al foglalkozna "kis tétellel nem foglalkozik".
Az italmondon van szívócsonk, és úgy emlékszem, hogy 7000 ropi körül van az ára. Amúgy nem tudjátok, hogy az Elefant és a Mito szívócsonkja megegyezik-e?
Hali, sajna csak ezek vannak, nekem meg egy mito szívócsonk kéne :) az enyém elrepedt
Sajnos idomokat nem tudok. Ha Supercity-hez kell, akkor a Mito fórumba írjál, mert Mito lelke van neki.
Nekem is volt Mitom, de én ott úgy oldottam meg, hogy nem volt powerelektronika, és mégis tökéletesen nyitott a megfelelő fordulatnál!
Ha érdekel ez a megoldás, akkor írj.
Az is lehet, hogy a hengerfejtömítéssel van a baj.
Hali!
Engem egy Elefant/Aletta Rossa szívócsonk érdekelne!
Valakit érdekel dellorto 28-as karbi és/vagy egy Gilardoni 2-es henger ( perselyezni kell) + hengerfej + vizes csonk? Esetleg csere érdekel kerek lámpás mito plexi + hátsóülésre. link
Célszerű felhívni őket a következő szöveggel: "Jó napot kívánok! Nem érkezett meg az összes általam rendelt termék. Tudna segíteni, hogy mi történhetett?"

Ez elvileg jó lesz. Ha ilyen kérdéseid vannak óránként 4000-ért nagyon szívesen segítek.

Örülsz?
Kiszeded és motorosboltba beviszed, vagy SKF üzletben keresel hasonló szimeringet (méret alapján).

Maxüdv: Szeemee
Sziasztok a képen látható gép eladó: Cagiva endúro okmányok nélkül, állapot üzemképes IÁR: 120 000FT ALKU VAN 06 20 352 6461
Na mind1, látom nem akar válaszolni senkisem...
Cagiva SC125-höz idomkoat nem tudtok valahol eladókat, power elektronikát esetleg, mert előre lláthatóan egy pár dologra szükségem lesz..
Köszönöm!
Abban tud valaki segíteni hogy hol találok bele szimeringet?
ha valakinek lenne nagyon hálás lennék!
Köszönöm előre is!
A vízszivattyú szimeringje mehetett tönkre. Máshol nemigen tud befolyni az olaj.
Help meeeeeeeeeee!
Újra segítséget kérnék tőletek!
Az a probléma hogy a hűtővízbe bele folyik a motorolaj és habos trutyi jött ki a tartályból.
Super city-ről lenne szó!
nem tom mi a baja!
valakinek ötlet?
Előre is köszönöm!
Srácok S.O.S. !

Rendeltem erről a S.P.D.-ről jópár cuccot, számszerint 7-et amiből csak 4-et küldtek ki....akkor most WTF ? Persze az összeg is kisebb, de bakker 1 hetet vártam rá, és még csak nem is az összes cumót hozták ki....Ilyenkor mit lehet csinálni ?
nekem 34-es karbihoz kellene szívócsonk cagiva125-höz.
ha van írj
Oks!De hol tudom meg?:))
Tessék itt megtudod én ugy tudom egyezik a Mitójéval !
Szasztok!Meg tudja valaki mondani,hogy hol tudnék primámhoz fékbetétet rendelni?ill a elsö teleszkóp szimering mekkora?köszi:Csaba
Tudom, hogy nem érdemes a legolcsóbbat megvenni, de egyenlőre a hazaúthoz kell csak. Amíg fel nem újítom, nem fogom sokat használni. Majd akkor akarok frissen beszerezni valami jobb minőségű olajat, ha elkészültem vele.
Castrol Power1 Full syntetikus De én ezt használom igaz elég drága de ha új dugó meg ienek vannak benn nem szabad játcani vagyis ha nem akarod hogy besüljön
"olcsó húsnak híg a leve,,
Sziasztok!
Tudnátok segíteni abban, hogy a Cagiva SST 125-ömhöz milyen motorolaj kell? Full syntetich? Tudnátok ajánlani valami nem túl drágát?
Köszi!
Az most jelenleg nem kell, már lassan járóképes a motorom, csak ezek hiányoznak. Ennek az árából ősze is állna. :D
Motor alkatrészeim lenének ! blokból gyujtás ienek