Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi ha lesz pénzem elsőnek megyek hozzád !
Szia!
trafó nincs,(illetve van de az frecciáé, meg kéne tdnod hogy jó e hozzá) fesszab van(adtam már el elefánthoz, az stimmel vele) az 3ezer
gyujtásom nincs.
Üdv:Márk
menyibe dobod?
Eladó egy freccia . 125/50 Tavaly nyáron a blokk fel lett újítva. Most sajna ereszt belőle az olaj. Az 1.es sebességet amig hideg az olaj nehezen veszi. Könnyen indul. Fejidom nélkül eladó. az ár FIX. csere esetleg robogóra
Adatlapomon van elérhetőség írj egy árat mennyit gondoltál érte.
Szaraz 125 ös elefánté ? akk érdekelne henger hengerfej berugó nononono@citromail.hu ra írj
valaki meg tudná mondani hogy miért van 2 indito relé a cagiva tamanaco-hoz mert a ülés alati kis vekete 5 kábeles szak nem mükszik és nem tudok életet leheni az oniditoba kapcsoloval még ujal sem
Megmaradt Cagiva Elefant alkatrészek.
Henger sérült.
Membrán,hengerfej,óracsoport,berugókar,visszajelző foglalat,csomagtartó,sárvédőhöz ha jól tudom,hogy a központi teleszkópra ne verje a sarat jó állapotban vannak.

Mondj egy korrekt árat és vidd.
vagy tud valaki cagiva bontót ?
Jókérdés :/
Szia
az a gondom hogy eltört és kifolyik az olaj a motorból .
Sziasztok!

Tegnap előtt egy Super city 50 büszke tulaja lettem. Nagyon fasza kis gép, az előző Simson-omhoz képest.:D

Olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy honnan tudnék letölteni hozzá karbantartási/szerelési könyvet? Mert a neten sehol sem találtam.

Amúgy itt egy pár kép a paripáról:
http://www.sportmotor.hu/motor...

Előre is köszi!

Gergő
Nekem nincs... De ha nincs más megoldás, akkor keverd be te magad. Mondjuk én az különolajzásra teszem a voksom, mert mindíg annyi olajat adagol, amennyi a motor fordulatszámához és terheléséhez kell, se többet, se kevesebbet.
Sziasztok
Nincs valakinek super sity 50 be való külön olajzó motorja ?
Sürgős lenne előre is kösz .
Hali! A Freccia szívócsonkja megegyezik az Elefantéval ?
Mert ha igen, és van 1 db jó állapotú, akkor kéne...
Értem... Akkor nem kell.. Nekem is már ereszt.
Helo Cosmo Elefánthoz lenne trafód fesz szabid ? vagy komplett gyujtás?
Hello!
Akit érdekelnek bontott motorikus cuccok, illetve frecciához való cuccok az írjon, van felnim is jó gumival;)
Kori Van spirálom !nononono@citromail.hu ra írj
Érdekelne, egy Cagiva Super City 125 fordulatszámmérő spirál, azon kívül egy plexi is, az is jó ha linkeltek.
szar az álapota nem ajánlom de ha adsz érte 1000 res5t viheted belül kivan likadva :D
Egy képet csapass fel róla, és akkor megmondom, hogy kell-e, vagy sem.
karika lehet hogy van ! nononono@citrmail.hu ra írj
Üdv mindenkinek !

Szükségem lenne egy cagiva super city 50 hátsókerékre.
Sajnos elszakadt a lánc és leszakította a fogaskereket csavarostól
a kerékről. Így most azt is cserélnem kell.