Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia KARI fehérgyarmati vagy? ÉN meg Kérsemjéni.
Sziasztok. Valaki felvilágosítana? Most szedjük szét a motor blokkot. (cagiva elephant) És eddig még nem volt vizhűtéses motrom. Le engedtük a vizet a rendszerből. És szeretném megtudni hogy van-e valami tanács vagy előírás amire figyelni kell a visszatöltésnél. A választ előre is köszönöm :)
Eladó Cagiva Cocis, Prima 50 ccm-es Önindítós, 3 sebességes komplett motorblokk. CSAK EGYBEN!
sztem lehet de elsőnek ha leengeded a vizet mindent megtudsz!
Köszi szépen a gyors választ.
Érdeklődnék:) Ugy néz ki hogy az blokkba az olajhoz viz keveredik mert most cseréltem olajat benne 5-6 napja és a szine szürke meg fehér. Ez azt jelenti hogy viz kerül az olajba. És szeretném megtudni hogy kerül oda bele víz. Mi arra gondolunk hogy vizpumpa szimeringnél ereszthet. Valaki valami tanács?
lehuzod a blokktól a vizcsövet majd amit lehuztál belefujsz és kijön a hengerből is!
hali valaki meg tudná , mondani nekem cagiva elephant 125 ösből hogy kell leereszteni a vizet?
vedd le a kipufogós és ha ugyse pörög ki akkor gyújtás!
Érdeklődni itt : 30/2715565
Eladó egy Cagiva Mito . Jó állapotban, erős motorral. Kisebb esztétikai hibákkal. Pl: Fejidom plexi hiányzik. Jó állapotú gumikkal, Új gyári Brembo hátsó fékmunkahengerrel. Új akkumlátorral. Felújított teleszkópokkal. Kérésre papírok nélkül is eladó.
Sziasztok!

Sürgősen szükségem lenne a segítségetekre! Van egy cagiva aletta oro típusú motorom amin egy 200 cm3 as giladorni henger van és az lenne a gondom hogy nem pörög ki a motor rendesen csak kb 8.000 -es fordulatig. A gyári kipufogó van rajta szerintem az lehet a gond hogy nem tud eltávozni a füst rendesen emiatt. Nem tudna valaki egy eladó tuning kipufogót? Vagy valami megoldást erre a gondra?
Szia, köszi már megoldódott.
hello.arra az elektronikára gondolsz-e ami a váz oldalára van feltéve?mert nekem van egy olyanom.
meglett már a hiba?
Helló
Valaki lenne olyan kedves küldeni egy Cagiva elephant 125 robbantott ábrát .
http://youtu.be/SJ_gfTQoM4c

A szombati alakításunk. Azért a 2 CAGIVA elég jól teljesített! :)
Srácok egy kedves barátomnak berosszult a powerje...ha tudnátok 1109-es power vezérlő elektronikát irjatok már. Köszi.
Üdv Emberek! Jelentem h holnap megyünk egy hatalmas kihívásra a Gyári hegyre. Kívánjon mindenki nekünk szerencsét CagivaRider-nek is!
Pontosan nem tudom, hogy milyen alkatrészre lesz szűkségem, mert kis fordulaton furcsa "visítós" hangja van mintha a víz pumpa lenne de pontosan nem tudom, hogy mi lehet a baja ! Ha emelem a fordulatot akkor fokozatosan csökken a hang ! Köszi a segítséget !
Nem érdekel senkit olcsón cagiva megmaradt alkatrészeim:
-Különolajzó szivatyú
-Váltók 7 sebességes,váltó mechanikával,váltódobal,mindenel,kompletten 2 db-om van!
-Úgyszint tengelykapcsoló szett megkímélt nagyon jó állapotú,minden ami "kuplung"
-lamellaköteg(kopó,és fém lamella) nagyon jó állapotban!
-Kiegyenlítőrendszer 2db
-Blokkfelek,blokkdeknik,Szép állapotban!
-Blokkcsavar szett(minden csavar ami a blokkban van imbusz,és henger tőcsavar...stb)
-Önindító
-Gyújtás komplett
-Gyújtás alaplap+lendkerék


Írjatok!Supercity 125-öshöz van még: tankom,komplett hűtőrendszerem,kormány,kapcsolók,kábelköteg,központ rugóstag, és apróságok! Ár megbeszélés alapján postázom,és nem kérek horribilis összegeket értük!
Fiam, eljött az ideje, hogy elmeséljem neked, hogyan is születnek igazából a gyerekek!
A fiú a fülére tapasztja a kezét, és felkiált:
- Nem! Nem akarom tudni!
- De miért nem? – kérdezi az apja megdöbbenve.
- Nézd, apa! Amikor 7 éves voltam, elárultad, hogy nem létezik a Télapó. Amikor 8 éves lettem, elárultad, hogy nem létezik a húsvéti nyuszi sem. Azt viszont már tényleg nem bírnám ki, ha most azt is elmondanád, hogy a gyerekcsináláshoz nem kell a lányokat meg*d**ni! :D
Na, holnap elkezdődik a nagy készülődis a szombati őrültködésre.

Mellesleg ma egy olyan bomba csajt láttam a suilba, öcsém!
Üdvözöllek ifjú Padavan!
Egy képet tegyél fel a blokkodról, és az alapján itt a fórumon meg tudjuk mondani, hogy Mito vagy Aletta Rossa blokkos-e. Amúgy milyen alkatrészekre van szükséged?
Bemértelek Facebookon!