Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De csak neked mert veled jóba vagyok :)
Cagiva Rider nekem lene szívócsonkom ! 500Ft
Kedves zazimazi! :)
Köszönöm, de a légszűrőházat már megrendeltem. Viszont egy jó állapotú szívócsonkot keresek. Ha van olyanod, akkor rakj fel róla ide egy képet, és a többit megbeszéljük. ;)
papayoe, nem a hajtóműolajra gondolsz?
Nekem egy kissebb cagiva guru azt mondta, hogy az Elefantomba 10W40-est rakjak. :)
Kedves Cagivaaa125. :)
Közzé teszem a telefonszámomat, mert így este én sem tudom. Viszont azt tudom, hogy nem rég cseréltem gyertyát, és a gyárilag előírtat raktam bele, szóval egy csapásra meg tudom mondani az összes kérdésre a választ. :)
Számom: +36 30 242 55 31 ! :) ha nem veszem fel, akkor dolgozom, majd akkor egy kicsit később hívj. :) Csak bátran. ;)
Helosztok
segícségetekre lene szükségem mien gyertyát vegyed cagiva elefánt 125 be kelene ja és még 1 kérdés nincs vlkinek pontos méretei a cagiva kerekeinek hogy hányasok ja és a hátssó kerék a dobfékből ami jön ki kis kar amin be kell huzni a féket az az aluminium vagymi nekem az kéne nagyon kéne
én 15W50 használok motulba
Sziasztok!
A múlthéten vettem egy Cagiva Mito-t 95-'ös évjáratú kerek lámpás motort. Érdeklődni szeretnék hogy milyen motorolaj való bele, mert szerintem nincs benne, azt hallottam hogy 10w40es kell bele de nem tudom hogy mennyi mert nincs benne nivo pálca és a szintjelzőt sem találtam még meg. Ha tudnátok segíteni azt megköszönném!
Íjenem van ha kell nem valami szuper de használható 2000ft+posta de ha el jössz érte 1000ft.
cagiva mito alkatrészek eladók
Sziasztok ! Lassan kész a motorom a visegrádi " ugratásom " óta de kellene még egy MŰSZERFAL 2006 ie 650 Raptorhoz! Tudnátok segíteni? Vagy keresek egy univerzálisat? Köszi !
szasztok érdekelne hogz nincs e vmeikötöknekCagiva sxt 125 ös e nemrégiben juttoam hozzá egyhez de sajnos két hét mulva odabesált a bobinam és érdeklödtem előző tulajoktol és azt mondtak hogy ez tipushiba és a baj hogy nem nagyonc lehet kapni ilyesfajta bobinat,ugyanis a cdi je bele van epitve.

Érdekelne valakinek nem a lenen vagy nem e tudnétok honna lehet beszerezni...

csatoltam képeket...


Köszönöm
ok meg köszöném a fotot
Szervusztok! :)
- Szerintem cseréld le az olaj és kiegyenlítő tartályt egy másikra. :) Ha már ott jársz, akkor nézz rá a dugattyúra, ártani nem árt. :)

Most én kérnék egy kis segítséget ! 1986-os Elefanthoz keresek SZÍVÓCSONKOT és komplett légszűrőházat! S Ü R G Ő S ! :)

Amúgy, mi a helyzet veletek? :)
Szia igen van olyanom, lefotózom megnézed és megbeszéljük;)
DE sérülhet nekem letörött a dugóbál 3 db igaz kicsi és kitudta dolgozni az volt a szerencsém ! ÉS nem klingelit hanem Gumi O gyűrű kell hozzá elefanthoz legalábbis méterbe megveszed gumi ragasztóval vagy pill ragasztóval öseragasztod és kész olcsóbb mint a gyári ez kerül maxx 700 ft ba az meg 3000 be (nem tom de nekem anyi lett volna és lett)
Én is furának tartottam!(Több viz kering igy a rendszerben)mondta.:)De igy két kiegyenlitöm volt gyakorlatilag!Mindenesetre érdekes a hütésem!
Eleve furának tartom " hogy egybe nyitotta" a vizet meg az olajat .
Meg ezt miért csinálta ? Amúgy ha befolyik a a víz a hengerbe , nem biztos h sérült a dugó .
a tömités valami specko?vagy sima klingerit?
Enyémnek is ez volt a baja igaz elefánt de azért hozzászólok ha befolyik a hengerbe akk érdemes új dugó+gyűrű új tömítés enyi és mehet is :) (én ezt csintem)
Sziasztok!Nem rég vettem a primámat!Írtam,már nem is tudom melyik topicba,hogy világit a vizlámpám,ha melegszik a motor!kivettem a termosztátot,ill rájöttem valamire.(mikor megvettem a motort,a srác akitöl vettem mondta,hogy a külön olajzás nem müködik rajta,mert nem adagolta rendesen az olajat,igy kikötötte,tehát kevert benzint öntök a tankba)Ennek még örültem is,mert a külön olajzástól már beállt egy pár motor!oké,semmi gond,aztán mondta,hogy az olajtartály,ill a viztartály egybe lett nyitva,nos erre jöttem rá,hogy ez nem igy van!Úgy csinálta,hogy befolyó viz,a kiengyenlitö tartályból fojt,de a visszafolyó viz,az olajtartályba folyt.és a két tartálynak köze nincs egymáshoz!(nincs egybe nyitva(nem is lehet egybenyitni)szóval nem volt vizkeringés!Megcsináltam visszaraktam ugy,ahogy volt,gondoltam,ezzel megoldottam a problémát!de világit mindig a lámpa!A vizem kicsit olajos,ez lehet azért mert nem moshatta ki annó az olajtartályt,és attól olajos a vizem!De lehet attól is ,hogy (és most jön a kérdésem)Lehet,hogy hengerfejes lett a motorom?vagy csak tömítés cserével meguszom?Szerintetek?nem forrt a viz benne de olyan sokat nem is mentem vele egyhuzamban!
Ok akkor várom a fotókat !
egy kis fekete muanyag inito relévagy mi a fenne 5 kábel megy belle olyanod van?
Wazze, holnap ha nem este végzek a munkával, akkor lefotozóm neked külön a tartó részt. :)

Amúgy KM/H spirál az engem is érdekele! :D

Amúgy a Freccia légszűrőház fedele megvan? Mert ha véletlen (de biztos, hogy nem) egyezne az Elefantéval, akkor az kéne. :)
Hahó srácok!
Még mindig van bontva frecciám ha bármi kell valakinek szóljon!
Motorikus cucc is van bőven, ami jó elefánthoz is, van öninditó, kuplung,főtengely, váltó, blokköntvény, hengerfej stb, olcsón adom megegyezünk;)