Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

"Forgatható fejidomos" 87-es a moci !
Megnéztem a képeidet de egyiken se látszik az ami érdekelt volna!
Konkrétan arra a szerkezetre lennék kiváncsi ami a fejidomot tartja ?!
Vagy a fejidom tartószerkezete az lenne ami rá van csavarozva az óratartó konzolra?!
Halihó.
Tud valaki egy eladó 1998-as Cagiva Elephant 125-ös túramotorhoz (képek az adatlapomnál) Km/H Spirált.
Hát igen, Mamolának nem sok érdemi sikere volt, viszont elég parádésan motorozott.
Az meg a másik. Claudio Castoglioni -nak szerintem kötelessége lenne visszavenni a CAGIVA-t. Ennyivel tartozik ennek a márkának, hiszen az ő családja alapította. CAstoglioni - GIovanni - VArese.
Csak ne hogy ez a nagy múltu márka is a süllyesztőben végezze.
http://youtu.be/sMmTbVRUWlA

Lawson gépe 2010-ben :) szééép
A hibát szerintem akkor követték el amikor a márkát eladták a harley-nak.. aki meg szarik rá... úgyis majd mentik magukat a válságban ... Buellt is hagyták veszni.. mire számítson akkor a Cagiva
csoda hogy van.. Castiglioni bácsi mindent beáldozott az mv-ért kb.
de ő hátőő... egy személyiség az biztos de az eredményeket nem hozta. Legalább viszont nagy közönségkedvenc lett a márka.

Akkor infább John Kocisky és Eddie Lawson
Ilyen replika mitok ügye kaphatóak is.
Hali. :)
A GP-ben is ért el sikereket, de vitathatatlanul a Párizs-Dakaron érte el a legnagyobb sikereket. Akkoriban ő volt a legjobb, a favorit. Öve volt akkor a DUCATI, Moto-Morini, Aermacchi és a Husqvarna. :( Szép idők voltak ezek. :( Most is vannak szép próbálkozásai. Ott van például az SP525. ;)
Remélem egyszer megint a régi fényében fog tündökölni. FORZA CAGIVA!
Üdv!A Cagiva szerintem akkor volt a csúcson amikor Randy Mamola ment a vb királykategóriájában.
Ja igen. Aki tud egy 1985-ös CAGIVA Elefanthoz légszűrőház fedelet ( ezt kell lecsavarozni, hogy hozzáférj a légszűrő szivacshoz) az szóljon! pontosabban írjon. F O N T O S
Igen, ez az egyik. Amúgy én már annyit hallgattam, hogy már nekem tetszik! :D És igen, legyünk rá büszkék. :)
Itt a másik. Ez 2-3 fokkal jobb. :)
null
Hello hello!

Nos én is néztem ilyet, illetve canyont (ugyanez a két blokk).. úgyhogy onnan tudom.
A blokk rotax gyártmány légolaj hűtés egyhenger. Típushibája a szabadonfutó széthullása, amihez minden alkatrész kapható, de a javítás költséges. Állítólag rendszeres ellenőrzés esetén nincs probléma. Ugyanez a blokk került állítólag valamelyik bmw- be is.
Idomok bontóból szerezhetőek. Motorblokk... Én emiatt nem váltottam végül ilyenre, elvégre megvételnél szedheted szét.

Cagiva induló:
http://youtu.be/I4y5xGxUJps

erre gondolsz
:)? borzalom... de azért legyünk rá büszkék
Szikra van? Vagy mit csinál a gép? Beindul ? :) Kicsit részletesebben mondd el, hogy mit csinált a gép. :)
vlmi gyujtás vagy karbi :S
Szívesen. :) Legalább ez a fórum tartson össze. :) Amúgy mi is a baja az Elefantodnak? :S
Mikori évjáratú Elefanthoz? Mert van a túra-enduró (fix fejidomos) és a normál enduro (forgatható fejidomos) változata. :) Ha a normál enduroról van szó, akkor nézd meg az enyémet. Van róla pár kép a foto-galériámban. :)
Cagiva Rider nagyon szépen köszönöm hogy te is körekérdezkedsz én nekem most nincs zsém :/ ezeket akarom eladni hogy megtudjam csinálni cagivámat :/
Sziasztok!
125-ös elefanthoz kellene egy kis segítség mégpedig a fejidomtartó konzolról kellene nekem pár kép! Aki tud kére, töltsön már fel pár képet!
Előre is kösz!
Ja, és tudtátok, hogy van CAGIVA-s zene?! :D Halál komolyan a CAGIVA-ról írták, amikor még a gyár a fénykorát érte. :) Ha érdekel valakit, akkor belinkelem. :)
Derűs estét fórumosok. :)
Tehát egyik társunk felvetette a kérdést, hogy CAGIVA-hoz lehet-e normális alkatrészt kapni? A válaszom IGEN. :) Nekem az a River nagyon bejön. :) Csak az 500-as vagy 600 as? :) Vagy nincs is belőle 500-as és kverem valamelyikkel? :S Amúgy ezekhez nem igazán kell alkatrész, csak rendszeresen karban kell őket tartani. :)
Amúgy igen, a legnehezebb az elsőt megszervezni. :)
Cagivaaaa 125 én is körbekérdezek pár ismerősömnél az alkatrészek eladásáról. :)
Amúgy jó lenne, ha minnél több CAGIVA-s ismerősötöknek szólnátok. Gyakorlatilag 2-3 ember tartja életben ezt a topikot. :(
GYERÜNK EMBEREK! :)
rendi, de nem ígérek semmit
segícs él eladni simson mz etz romet puch alkatrészeket ja és babetta is van légyszí kérdezz körbe haverjaidat
köszi az infókat, végre vlaki válaszolt.
Nem kell félni mert olasz olcsóbb hozá az alkatrész! mint honda yamaha stb hez
megmondom a frankót kicsit félek az olasz mivolta miatt, de ez lehet hogy csak hülyeség. de a formálya, illettve az egyszerűsége tetszik. ez egy olyan moci amit én magam is meg tudok bütykölni.
fhu most ere nem tudok válaszolni de ha vlmi baja lene segítenék megoldani ! :)