Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok !
Van egy Cagiva elephant -om ami 1989es kiadású, alkatrész hiányban szenvedek ! A Mito és az elephant blokkja egy és ugyan az ! De az évjárat is megegyezik ? Tehát ha 89es az elephantom akkor 89es mito alkatrészeket nézzek a blokkhoz ?
Köszi előre is a segítséget !
Figyi nem találtalak meg facebookon. Keress már meg. Róbert Bódi.
Egy dobberman mellet gugolok
Hali!
MSN-t már nem használok, viszont felveheted velem a kapcsolatod Facebookon. Fehér Dávid vagyok, a profilképemről megismersz. A patakba ragadt Elefant lesz kint !
Szabolcs-Szatmár-Bereg megye? Ha van msn elérhetőséged akkor ird már le.. Szeretnék veled beszélni.
Most adom meg életetek egyik legtutibb tippjét! Álltalános kenési célokra MOL Garden2T vagy 4T olajat használjatok. Én a 4T-s változatot használom a bowdenek kenésére, valamint a markolatba is ezt raktam, hogy ne sorlódjon a kormánnyal. Ja, és ha mostoha körülmények között tartjátok a gépeteket, akkor a berugókarhoz is ezt ajánlom.... : Máshová csak a MOTUL!
Köszi szépen!
Amúgy ha szabad kérdeznem, melyik megyében laksz? :D
1-2 oldallal odébb van egy srác, akinek az eladó alkatrészei között láttam egy első villát!
Sziasztok csudaszép cagivámat kinőttem és eladósorba lépett 1993-as rendszámos friss műszakis és tényleg szuper moci a feleségem szemet vetett rá de neki nem eladó:))akit érdekelne az hívhat 06305500757
06203392081
üdvözlet Szabó Miklós
Hali. Komoly a géped . Én is most juttottam hozzá egy pont ugyan ilyenhez. Én még nem nagyon teszteltem csak szántón:D
szet ugrik
eltort benne az a rud
Szervusz! Mi a baja az első "telódnak" ? Nem okoskodni akarok, csak segíteni! Konkréten mi a baj? Köpi az olajat, vagy nem megfelelő a csillapítás?


Ha van kedvetek egy jó kis endúrózáshoz (nem csak földesúton való poroszkálás) tele siratóval, dagonyával és a legkülönbözőbb akadályokkal, akkor vegyetek fel FB-ra és egyeztetünk! Fehér Dávid vagyok. :)
Szervusz!
Én a MOTUL Transoil 10W40 -est ajánlom neked! Nem tudom, hogy milyen motorolajat használsz, de én a MOTUL 710-eset ajánlom neked! Az ára nem húzós, és ez egy profi cucc! :)
Jut eszembe, ha már hajtóműolajat cserélsz, akkor a gyertyát is cseréld (NGK BR9ES).
Hali. Cagiva Elephant 125 os motorba szeretnék olajat cserélni mondana valaki jó fajta olajat. Mert inkább drágább legyen csak jó fajta. Nem akarom hogy a kuplung csúszón meg ilyenek.
sziasztok
engem cagiva elefant 125 első teló kellene ha valaki tud vagy van akor irjatok vagy hivjatok 06304121816
Szia!

Nehogy már kuplung, lamella, vagy önindtóhiba miatt szétbontsd! Ha egy komplett blokk 10eFt, egy önindító meg 6, vagy 8...

Nem most újítottad fel nemrég a motort?

Maxüdv: Szeemee
Sziasztok. ha valakit érdekel van nagyon sok freccia alkatrészem. kerekeK. blokk. idomok stb egybenis elado de alkatrészenként is. pl karbi kompetten 4eft db ja. öninditto 4eft. fékrendszerek 2 dugattyusak plusz rengeteg cucc ha v kinek kel irjon egybenis elado ugy olcsobb. minden van. bármi aproságis kel irj hivj 06305500831
sziasztok.Eladó vált egy delorto 28-as karbi jó állapotban.Hibátlanul müködik.ár:7000ft.ha érdekel írj vagy hívj:06205415990
Szia!

Igen, mint minden műszerhez/visszajelzőhöz, ehhez is kell.

Maxüdv: Szeemee
Köszi szépen. Megprobálom. Lehet hogy jó csak most vettem a mocit és szeretném tudni hogy működik-e. Mert a vízhőfokmérő nincs bekötve
És az a baj nem is tudom hogy kell:S Kell vajon aksi hozzá?
Szia!

Kiszereled, majd egy edénybe vizet teszel, bele a termosztátot, elkezded melegíteni a vizet/edényt gázon, és szemmel láthatóan ki kell nyitnia a termosztátnak. Elképzelhető, hogy közel a forráshoz fog nyitni.

Maxüdv: Szeemee
Hali. Valaki mondja már nekem hogy tudom meg hogy müködik-e a termosztát a motoron?
Ja,hogy még ezt nem próbáltad?
Én még arra gondoltam hogy a bovdenem elég laza van holtjátéka és a blokknál a spannoló csavaron próbálok állítani. Lehet csak finomítási baja lesz.