Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

:-)
Üdv.A mocimnak is ez a baja.már kérdeztem a fórumtól,és azt mondták a kuplungkosár be van rágódva ezért nem emel ki rendesen.Lassan szétszedem és akkor meglátom pontosabban a hiba okát.Üdv
Hali. Tud nekem valaki segíteni. Van egy Cagiva Elefant 125 ös mocim.
És mikor rakom befele 1 be akkor kattan a váltó vagy recseg mikor teszem 1esbe akkor behúzott kuplungnál megugrik. Az lehet hogy csak állítási baja van? Vagy finomítani kell a kuplungot? Menet közben nincs vele semmi gond visszapakolásnál se recseg meg semmi. Valami tipp?
De van hozzá cucc. Találtam egy oldalt.
http://italmondo.hu/
Sziasztok!
ELADÓ lett a rendszámos cagiva Planetem 125ccm-s. Akit érdekel írjon. Rengeteg alkatrésszel, idommal....pl.: kipuf, üléspúp, gumi...
Bontás, csak 150.000HUF fölött.
Kuplung, lamella, vagy önindítóhibás....:/
ÁR MEGEGYEZÉS SZERINT! Csere autóra(ráfizetek)

Minden megoldás érdekel!
Sehol nincs hozzá cucc!
Hali. Most lettem egy Cagiva Elephant 125 tulajdonosa . Nem tud nekem valaki küldeni web címet hogy hol lehetne hozzá rendelni alkatrészeket.?
Helló. Biztos tudtok segíteni nekem, Na olyan kérdésem lenne hogy Husqvarna sm 125 power motorja elektronikája az egész Power cucca ténleg megegyezik jópár Cagiváéval? sztem a motor külsőleg az de hogy működésreis? felfogatás stb ? köszi.
Hát ránézésre elég egyformának tünnek! Linket tudsz adni?
Üdv! Riveremhez láttam a neten lamellákat.hasonló a két mocink?
Üdv!Cagiva river-hez kuplung kosarat keresek,mert nem old ki a kuplung teljesen és irtatok ,hogy valszeg be van rágódva a kosár.Kösz
Heló! Cagiva W16-hoz hol kapok kuplung lamellákat?
Sziasztok . Eladó egy Mito :
Jó állapotban, erős motorral. Kisebb esztétikai hibákkal. Pl: Fejidom plexi hiányzik. Jó állapotú gumikkal, Új gyári Brembo hátsó fékmunkahengerrel. Új akkumlátorral. Felújított teleszkópokkal. Kérésre papírok nélkül is eladó.
A web-en van hozzá szervíz leírás. Szerintem abban benne van.
nem tudod ki tudná beállítani itt Nyíregyházán?
Megmaradt Cagiva alkatrészek eladok egyben10 000ft a hengert lehet fúrni ugyanis perselyes.
Le kell ellenőrizni a gyújtást.
szikra van, benzin van!
lehet hogy rosszkor adja a szikrát?
Hogy lehet állítani rajta?
Vedd ki a gyertyát és nézd meg van-e szikra. Ha visszarakod a gyertyát és indítózol utána nedves a gyertya?
nem akar beindulni! a múltkor felakadt a gáz és azóta mióta kicseréltem a bowdent nem indul! Szikra van, benzint kap, de semmi "röffenés"! A tippem a gyújtás lenne de sajna nem értek ehhez a részéhez!
Sziasztok!
Cagiva freccia alkatrészek eladóak!Blokk,önindító,lábtartók,telók,kerekek,fékek,önindít
az érzékelőt odatudom adni 1000ft-ért.elsőlámpám és visszapillantőtükreim nincsenek.csak a képen látható alkatrészeim vannak meg még.
Eladó Cagiva elefant jópár plusz alkatrésszel!
Nem azért adnom el mert szar hanem azért mert papíros motort akarok venni!
Hirdetés linkje:
http://www.kepesmotor.hu/cagiv...

Érdeklődni itt:
gonczinorbert@freemail.hu
Érdekelne hogy mennyiért adod a hátsó fékmunkahenger tetejéről az érzékelőt?