Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi a választ. Melyik mocival passzol, azt tudod? Nagyon szimpi nekem ez a moci, csak félek kicsit tőle, nehogy megszivasson.
alkatrész kasztniliag sztem ritka motorilag mivel másé is paszol megoldható!
Szóval mi a véleményetek egy cagiva river-ről. és van e hozzá normálisan alkatrész?

köszi, Gábor
én is ha forgalomba lenne XD
..a légszürü házfedél már nincs meg. a találkózóra én is menék,de tudom,hogy az első a legnehezebb megszervezni.sok sikert kivánok
CagivaRider majd elsőnek megcsinem a hátsó féket hogy majd ki is lehesen próbálni
Sziasztok! Jogos a felvetés, mert én is olvasgattam és igazából a fontos normális kérdésekre senki nem ad választ, de lehet, hogy senki nem is tud. De ha az itt feltett a Cagiva-val kapcsolatos kérdésre nem tudtok válaszolni akkor ki tud.
Mondjátok meg légyszi, hogy a Cagivákhoz lehet-e normálisan alkatrészt beszerezni?

Köszi

Gábor
cagivaaa125 -nek igaza van. Ne csak azért járjunk fel, hogy felrakjuk az éppen eladó CAGIVA-s dolgainkat. Félreértés ne essék, ez is KELL, de ne csak ebből álljon ez a topik. Segítsünk a másiknak, vagy csak spontán beszélgessünk. Én pl felvetettem, hogy rendezhetnénk egy CAGIVA-s találkozót, és erre is csak egy ember válaszolt. Mondjuk ha csak Elefantos meg Tomanaco-s jönne, akkor lehetne ez egy enduro-s kiruccanás. :)
Hali! Nekem egy 1985-ös Elefanthoz kéne légszűrőház fedél. Az, amit le kell csavarozni, hogy hozzáférj a légszűrő szivacshoz. ;) Komolyan érdekel. :)
Az nekem elég messze van, én Siófok mellett lakom. :S
De ha valami kérdésed van, akkor biztosan össze tudjuk hozni. :)
eladó egy 125 elefánt váz,központi telo,kábelköteg,olaj tartály,abba hagyom inkáb kérdez.
kurvajól ápoljuk ezt a klubot simsonosoknál meg mz seknél nagyobb a tolongás
Helló mindenkinek! Vettem nem régiben egy Cagiva 125-ös önindítós vízhűtéses 6 sebességes motor blokkot egy Honda Mtx vázba de nem tudom bele építeni szakszerűen ezért eladnám a blokkot a blokk újszerű mivel nincs aksim nem indítottam be de kézzel forgatva elég nagy a kompresszió benne kompletten karbival kábel köteggel kipufogóval eladó! Postázni tudom az ára 45 ezer forint ! Érdeklődni e-mailon: adi.ladavfts@freemail.hu vagy telefonon 06 20 317 17 88
Helo Zalában lakok Nagykanizsa atól 25 km re Borsfán
Szervusztok!
Egy rossz hírt kell közölnöm. Eladó sorba került szeretett Elefantom. EREDETI Lucky-Strike replika, gyári festéssel, 24.000 (VALÓS) KM-van a motorban. Bontatlan motorblokkal! Én csak annyit csináltam, hogy vettem bele egy új gyertyát (a gyári előírásnak megfelelően), lecseréltem a hajtóműolajat, kitisztítottam a légszűrőt és raktam bele motorolajat. A felhasznált olajok mind a MOTUL cégtől származnak, és ebből a családból is a legjobbak. A láncot és a szivacsot egyaránt CASTROl kenőanyagokkal ápolom. A hőfokmérő nem működik rajta, azon kívül MINDEN! Gyönyörű állapot.
Az irányára 150.000 HUF. Szerintem ez egy reális ár. Az ár kigondolása előtt körbenéztem az interneten, és ennyiért ennek a legjobb az ár/érték aránya. Ha mértékkel alkudtok, akkor kaptok hozzá 1 Castrol láncsprét, 1 Castrol légszűrősprét és egy protektoros kabátot. Gyertek el és nézzétek meg. Nem fogtok benne csalódni! A telefonszámom: +36 30 242 5531
Sziasztok!

Segítenétek? Tudja valaki hogy mennyire érdemes venni cagiva river 600-at, 95-ös.
Alkatrész ellátottság, megbízhatóság, meg hasonlók.

Kösszi
Amúgy KERESEK CAGIVA Elefant 125-öshöz (1985-ös évjáratúhoz) légszűrőház fedelet. Ezt a kis fedőlapot kell lecsavard, hogy hozzáférj alégszűrő szivacshoz. Akinek van az jelezze, mert FONTOS lenne... Köszönöm szépen. :)
cagivaaa125 Zala falun vagy, vagy itt a megyére gondoltál? Mert ha Zalán élsz (falu), akkor át tudnák ugrani... :)
helló én volnék akinek külted a telefonszámot külted próbáltalak hívni de kivan kapcsolva a szám. Nézd már meg légyszives hogy jó számot kültél-e köszönöm.
Sziasztok!Cagiva prima önindító van valakinek?ha nincs meg a,vagy nem jó a blendix,ill a kis fogaskerekek,nem baj,csak a motor menjen!enyém leégett,a többi cucc jó benne!köszi:Csaba
Cagiva elefant hengerek eladok több adat a képes motoron.
szityu ott nincs :S nononono@citromail.hu erre írj ott megbeszéljük!
helló.2000ft az összes de nem valami jó állapotú.
Sziasztok!Cagiva prima önindító van valakinek?ha nincs meg a,vagy nem jó a blendix,ill a kis fogaskerekek,nem baj,csak a motor menjen!enyém leégett,a többi cucc jó benne!köszi:Csaba
Halli.
Érdekel ha jó állapotban van. Képet küldjél róla az e-mail címemre az adatlapomon meg találod.