Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló
küldöm a képet remélem ere gondoltál. Üdv
ki akarod cserélni vagy nem tudod hogy mijen kell bele
helló meg van neki a különolajzásának a közdarab fogaskereke ha meg tudol képet küldeni ide vincze.zoltan@citromail.hu
kösz előre is
motoroswebáruház itt bisztosan találsz dugót hozzá
hello ELADÓ egy komplet kuplung cagiva tamanaco,freccia, de lehet hogy jó más tipushoz is nem tudom elvileg elefáthoz is jó érdeklödni emailban: renato6@freemail.hu az ára amire gondoltam 8000 forint körül gondoltam a lamelák tökéletesen használható
Csomag becsomagolva,hétfőn megy postára,ezer bocs a késésért,de nem volt időm postára bemennem Remélem mindennel elégedett leszel.
Sziasztok
Annó beszéltük hogy lehetne szervezni egy cagiva fórumos közös gurulást. Egy jó idős hétvégére lehetne valamit szervezni közösen a többi cagiva fórumokal. Aki benne volna jelezzen, és megbeszélünk közösen egy útvonalat . Üdv
Helló
Itt találsz !
KATT IDE!
Sziasztok nincs valakinek 125-ös elefant blokk hoz robbantott ábrja? Mert kellene egy kis segítség főtengely szimering cseréhez.
Sziasztok
Eladó cagiva blokk bontott alkatrészei
Főtengely 5000Ft (centírozni kéne , hajtóka jó)
Komplett 6 sebességes váltó 5000Ft
+ Az apróságok megegyezés szerint....

Akit érdekel bármi írjon
Üdv
hali van e olyan alkatrészed ami a önnindutó tengelyét fogja amit 2 csavral fogatsz fel a blokhoz? ha nézed az üzenetet gyere fel msn re
Ja nem,neked is jobbos!(most néztem vissza)
Üdv!Neked balos kellet,nem?
Még én se vettem meg :) de rákérdeztem, hogy van-e neki több is. Az biztos, hogy csak jobb oldali van. Ha tud több darabot megadom az elérhetőségét :)
Hát nincs mit de ott tényleg valami gond van... Elvileg ha jó a gyújtás elég bele a 9-es Ngk ami a gyári is....
nekem 17 es van benne és semmi gond nincs vele...nekem valami orosz gyertya valami olcso :) és a 14.000 fordulatot birja
Sziasztok volt már benne kismillió márkás meg nemis nagy höértékü 14es és aztis elolvasztotta most 1Brisk gyertyával megyen azt nem olvasztotta el egyedül de valami tuti nem farnkó mert mondom volt olyan h 2 percet ment a motor és elolvadt a gyertya pólusa tejesen nemtom mi lehet vele de valami nem okés !Köszi
Oké,hogy legyen a rőf?
Mekkora a hőértéke? Nekem a Mitoba már másfél éve ugyanaz a Champion N2C van (már ideje lecserélni, nincs semmi baja, de ennyi idő után illik.)
Találtam 4500, új, de csak jobbos van.
Milyen gyertyát veszel bele?
NGK BR9Es azt hiszem. Üdv
Sziasztok figyejetek már miért van az h a motorom eszi a gyertyát szó szerint van amit 2 perc van amit 2 nap után elolvaszt miért lehet ez ha valaki tapasztalt már iet vagy volt ien baja az mondja már el h mi a baja amugy pöcre indul a gép ez egy 125ös elefánt!
Sziasztok
Eladó cagiva freccia 6 seb. komplett váltó 50000Ft
Főtengely centírozni kéne 5000ft
+
Apróságok
Akit érdekel írjon
Üdv
Üdv. Valaki tud segíteni?
Komplett Szívatót keresek Cagiva Planethez 1997....
Egyik darabja sincs meg

köszi
hello cagiva freccia c12r lendkerék?