Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia !
A harmadik és negyedik táblázatban megtalálod ami neked kell!

http://nagyvas.hu/motorosbolt....
Hali!

Eladó egy Cagiva Mito! Ha valakit érdekelne irjon erre az email cimre:

neodejan@hotmail.com

A motor fel lett újítva 2010-ben, azóta garázsban tartott. Minden alkatrész megvan, papírok rendben.

Motorikusan hibátlan! Mikor megvettem, átnézettem és azóta nem lett hajtva. Jár hozzá egy vadiúj AGV bukó és egy szintén még soha nem használt Shox motoros kesztyű.

Hosszú lenne mindent leírnom, ezért érdeklődni a megadott email címen lehet. Sokat tartózkodom külföldön, ezért csak elektronikusan tudok válaszolni.
Nem, és már nem is árulom. Viszont a jó magyar utakon elmaradt a jobbos indexburám
Eladó Cagiva Elefant 125 Lendkerék, fesz szabályzó, trafó, kábelköteg.
tehát végül nem adtad el?

Gyönyörű!
Szia! Én is!Ha találsz forrást szólj!
Jobbos indexburát keresek.
köszi a gyors választ várom a küldeményt.helló.
Szia!
Természetesen megvan,nem szokásom ha valamit valakinek megígérek eladni.
Csak sajnos postára nem igen van időm eljutni,de talán ha minden jól megy szerdán postára fogom tudni adni 90%.
Készítettem egy képet is,hogy ne a levegőbe beszéljek.
helló a kilóméter-fordulatszám spirált még nem kaptam meg talán nincs is meg ird meg légyszi.köszi.
köszi akor eböl rendelek 5 litert
hali! szükségem lenne 1 arrow hangtompítóra ha valaki tud írjon!
farner.tamas@rlan.hu
Én a Motult ajánlanám! Szerintem nagyon jó olaj!
vagy Motul 510 2T 125 poweres egyéként
hello
szerintetek az Ipone R2000RR 2T jó cagiva tamaco-hoz
Helló amiatt érdeklődnék hogy megvan e még a karbi a super city 50 eshez előre is köszi
Olyat vegyél amire papírod van. Akkor nincs rettegés, hogy mikor kapnak el, és legalább akkor használod mikor akarod nem pedig akkor amikor lehet.
Szerintem
Sziasztok!
tanácsot szeretnék kérni: Super city-t szeretnék venni, de nem tudom hogy 50-es, vagy 125-ös legyen. Csak 50-re van papírom, de félek hogy azt hamar ki fogom "nőni"ezért gondolkozom a 125-be. Viszont az meg rendőrgyanús. Rend szorgalmas őrei menyire foglalkoznak vele ha véletlenűl 125-össel megyk, de csak 50-es papírok meg jogi van rá?
Meg tudnátok írni róluk adatokat? Vagy olyan oldalt, ahol megtudom nézni hogy miket tudnak?
És menyire megbízhatóak? 125-el mentem már nagyon bejőn, de ismerősőm se nagyon használja, mert nincsen rá papírja így nem sokat tud róla mondani.
köszi
Sziasztok! Most vettem egy super cityt, segítséget kérnék alkatrészek beszerzésére (idomok, kipufogó,stb) tőletek. Aki tud segíteni, kérem írjon, KÖSZÖNÖM!
köszi az infót.
Üdv!
Cagiva 125 Elefánthoz tud valaki ujj láncot lánckereket!?
köszi előre is!
Helló mindenkinek most vettem egy komplett cagiva blokkot amit egy endúró vázba fogok beleépíteni és az érdekelne engem hogy a külön olajzást hogy tudom kikötni belőle ha leszed a szivatyúról a csöveket akkor már kivan kötve és akkor már én keverem bele? valamit valaki tudna felrakni képeket hogy a vízcsöveket hova kell kötni mert ilyen juk van ahova csövet kell dugni de nem tudom melyikre dugjam a hűtőből jövőt és melyik kettőt kössem össze előre is köszönöm a segítséget!
Üdv!

Most vettem nemrég egy 125 Elepfantot és van egy két apró észrevételem.Elmondom hátha tud valaki segíteni valami praktikával :-)
Hát Pl...4-5000-res fordulat között rángat és gyanus nekem a lánckerék!? előfordulhat hogy a kopotság miatt csinálja?
Aztánn észrevettem hogy magasabb fordulaton elég nagy a rezonancia,ugy rezeg a motor hogy ha leszálok a motorozás utánn akkor bizsereg a seggem :-DD NEM FÉLREÉRTENI !
Nincs ennek valami kiegy tengelye vagy valami? amit be kéne löni?
kösz előre is !
szia, igen megvan még, meg karbim is van, az adatlapon ot az emailem irj rá és megbeszéljük a részleteket
Üdv:Márk