Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

helo megvan a léégszűrű +ház? érdkel
Szia!Már nincs meg.Elvitték.
Üdv!
Érdekelne a blokk ha mág aktuális.(River 600)
Köszönettel:ckurucz
Hello mindeki! Kellene egy jobbos index bura Frecciához akinek van irjon rám. Elhagytam :(
Köszi!
Nah akkor jó örülök neki.
Sziasztok!
Nemrég vettem egy super city 50-est. alapjában egy jó kis moci, de sok apró javítgatás van még rajta! ha valakinek van elfekvőben alkatrésze hozzá, azok nagyon érdekelnek! szinte minden!
Köszi előre is!
Üdv mindenkinek!
Vettem egy 95-ös 600-as rivert.
Csak jót hallottam róla ,de sajna elkeseredtem mert egy bizonyos fordulatnál főleg 5-ös fokozatban el kezd rángatni.Ja és tiszta fekete a gyertya.Esetleg valaki ját -e már így ?Illetőleg valami ötlet,hogy mi is lehet vele?
Előre is köszönöm.
Hali megjött a gyujtás és farnkó életre kelt a gép!
bocsi hogy nem kültem képeket de nincs itthon a motor de ha ithon lesz küldök meg rakok fel idde is
Semmiség ...
Örülök hogy jó
Sziasztok
city50 kuplung lamellát hol tudnék venni és menyiért ?köszi
örök hálám köszi ez nagy segitség
Helló
Nincs
ford.mérő spirálod van? elefánthoz kellene
Sziasztok
Eladó cagiva blokk bontott alkatrészek.
Lendkerék 5000Ft
Főtengely centírozni kell elfogadható hajtókarral 5000Ft
6 sebességes komplett váltó 5000Ft
+ apróságok
Akit érdekel írjon áron alatt mert nem akarom tartogatni.
üdv
Helló
Itt találsz service manualt.
http://www.cagiva-supercity.co...
hello Cagiva Freccia/Elefánt vagy tamanco 125 nek a kuplun öszeszereleséhez kéne segitség vagy rajz mert akárhogy rakom bele nem jó vagy legalább modja meg valaki mit csinálak onnatol hogy fönt van a kosárés benne vannak a lamelák mert innen tovább szar az egész
Szia, nekem van, írj egy emailt (adatlap) és megbeszéljük.
Üdv.Márk
Csáó
Máma feladtam.Üdv
cagiva mito vagy elephant kuplungrol képet küldeni mert nem tudom össze rakni hogy jó legyen lehet valami hiányzik nem tudom valaki segitsen ?
Rendben
Én is köszi holnap megy.Üdv
Sziasztok nincs valakinek 125-ös elefanthoz gyújtó trafója?
4263 Nyirmártonfalva Kosuth utca 15 Jónizs Sándor elöre is köszi és ha lehet minnél hamarabb ragd fel mert raknám öszze a gépet és csak ez kell még1szer köszi!
Nem kaptam meg írd akkor ide.
Hali ha megkaptad a postacimem jelezz már vissza ha nem akk inkább ide irom köszi