Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Cagiva elefánt200ccm-es gyári tuning henger újra persejezve ezt még legalább négyszer lehet fúrni 50000ft-ért csinálták de 40000ft-ért vihető és még sok alkatrész eladó.
Én az enyémbe NGK BR9ES ez annyival másabb mint a gyári hogy zajszűrős. A másik ami egy jobb minőségű az az NGK BR9EG. Árban van különbség... Az első 1000Ft körül van a második 2000felett.
Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék, hogy CAGIVA FRECCIA C9R 125-ÖS
MOTORBA milyen típusu a gyári gyerty vagy mit ajálanátok?
elöre is köszi..
szacsomotor-ról tud valaki valamit?
Köszi, de 4 éve tettem fel a kérdést, azóta már sikerült megoldani :)

Szép napot!
1996os Mito-nak mekkora a hátsó kerékcsapágya? ?x?x? előre köszi
ok jó éjt
válaszoltam az emailra.
üdv
jó éjt
igen a papirja a baj de 20000ft ért vetem ugy nem müködöt 20000 belekötötem és megy
küldtem emailt
Jah amúgy klassz a tamanaco csak kár hogy nincs papírja:) Én is mentem ilyennel nagyon bejön
Helló
Hát az nincs sajna görgőm. pistols15@citromail.hu ide írd és akkor holnap már adhatom is fel? És akkor 3500+pósta.
Jövőhéten jelentkezz és megbeszéljük de az árból még faraghatunk majd...
ja meg lánc vezetö görgöd nincs véletlenül netán?
hello maradjuk anyiba hogy az olja pumpa az bisztos kel mond hogy hol irjak cimet? és a és többi jövöhéten szeritem ha 12000ft-ért téleg oda adod akor kell hjövö héten mert akor jönn a fizum
Helló
Igen utánvétel póstázom. Az olajpumpa tökéletesen működik máma próbáltam! A blokkba benne van a főtengely amit centírozni kéne de a hajtókar jó. Komplett 6 sebességes váltó ami szintén tökéletes, kuplung vízpumpa, olajpumpa. Végülis egy komplett blokk csak gyújtás nincs rajta. Amúgy a csapágyak teljesen újak koyo csak azt vettem bele 15000Ft-ért. Várom válaszod üdv
az olaj pumba az kellene utánvétel postázol?
nem tudom már valait érdekelt innen amotorom csak most henger fejes modjuk igy is jol megy menyit érhet sok mident cseréltem már benne be se indult mikor vettem
12000ft mit takar? lánc vezetö görgöd nincs véletlenül netán?
Helló
Hengerem nincsen. Az olajpumpát 3500Ft+pósta. Egyben nem áll szándékomban eladni de ha tényleg érdekel akkor 12000Ft Ha érdekel írj
Üdv
meg kiváncsiságbol az egészet menyiért adnád ami a képen van meg a hengerel? mert még lehet hogy ugy is érdekelen
meg a henger fejet gondolom garaloni 2 henger vagy mi a fene
hello olaj pumpát menyért adnád?
Sziasztok!
Keresek (Cagiva Passing) robogóhoz külső ékszíj tárcsát de sehol nem találok,ha esetleg valakinek volna az írjon vagy ha tud olyan helyet ahol lehet kapni vagy rendelni.
- belső átmérő 17mm
- külső kerület 11 cm
Sziasztok.
Szeretném minden cagiva tulajdonos figyelmét felhívni hogy megszervezés alatt állna egy cagiva motoros gurulás(találkozó) összehozása a közeljövőben. HA valaki jönni szeretne szeretné jelezzetek. Pontosan hova meg hogy mikor még nem tudni ezt megbeszélnénk közösen. Várom a jelentkezőket. Minél többen volnánk annál jobb
Eladó cagiva bontott blokk alkatrészek olcsón.....