Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hali nekem volna
helló engem érdekelne a blokk a telószámod küld már el a freemailben a lac90726@freemail.hu köszi .
Sziasztok! Újonc vagyok még itt. Januárban vettem meg az első motorom, egy Cagiva Freccia-t. Én nagyon szeretem, de jövőre szeretnék egy nagyobbat. :)
Hali megint azt szeretném kérdezni nekem 125 ös cagiva elephant blokkos suzuki rm em van (régebbi rm ) elmesélem hogy jártam

Megvetem 65 ezer forintért! gyenge volt akk is tolásra indult :S
Megfuradtam 20 asba volt nagyon szép muunka volt króm gyürüket kapott öszeraktam első 2 héten indult rugásra meg minden most meg nem nem tudom mi lehet a baj :S valaki segíthetna Zalában lakok ha vlki értene hozá és segítene megcsinál (természetesen nem ingyen) az szólhatna nononono@citromail.hu email címem írjatok
Helo szityu nekem lene szívócsonkom ha érdekel
kedves szaraz 18 komolytalan eladó vagy,neked a bervások között a helyed.kérek mindenkit aki tud segitsen.kellene 125-ös elefánthoz kilométer és fordulatszám spirál.elöre is köszi!
Hali!
A légszűrőház "fedőlapját" (amit le kell csavarozni, hogy hozzáférj a légszűrőhöz) azt mennyiért adod?! Elég sürgős lenne. :)
Hát, egy 125-össel azért már be lehet vállalni hosszabb távokat is. :) Amúgy köszi szépen. Próbálom nagy becsben tartani. Ha túl nagy a por, vagy ha sáros, akkor nem megyek vele terepre, nem siratózok vele, stb.... :D
Visszatérve a témához kíváncsi vagyok, hogy hány jelentkező lenne erre a CAGIVA találkozóra. :)
sziasztok.cagiva freccia-hoz kellene nekem sürgösen az a (lemez)ami azt a tengelyt foglya oda a blokkhoz ami az önindítóból jön ki.ez rögzíti ezt a tengelyt.kérem akinek lenne és nem nagy összegért az írjon.email címem:szabo.pet8@citromail.hu
gyönyörű motorod van!
Ritka szép állapotban! Nagy érték! Meg kell őrizni :)

Cagiva találkozó? ok hol mikor?
egyébként szerintem azért nincs mert a legtöbb ami itthon van kismotor, és nem vállalnak be nagy távolságokat a tulajok.
Helló, helló!
Amúgy mi miért nem csinálunk egy CAGIVA-s találkozót?
Pl a franciák is csináltak egy-két Elefantos találkozót, és egész jók lettek...
Pedig ez a márka szerintem igazán megérdemelné, és szerintem lenne egy-két ritka CAGIVA is... Pl nekem van egy 125-ös Elefantom 1985-ből bontatlan blokkal, gyári DAKAR replika festéssel stb.... :)
Cagiva Prima váz elvihető 5000 Ft-ért Nyíregyházáról

Képek: https://picasaweb.google.com/p...
Sziasztok
Cagiva prima 75 -höz kellene önindító motor vagy kis fogaskerék, öninditó fogaskoszorú, hátsó-fékmunkahenger ill. fordulatszámmérő akinek van eladó kérem írjon! E-mail címem: evinger89@freemail.hu
Sziasztok , eladó egy C10es freccia c12 oldal és faridomokkal . fejidom nélkül . A motor pöcre indul , de a blokkból ereszt az olaj . Az 1. sebességet az elején nem veszi , ha melegebb az olaj akkor már igen . Tavaly vettem bele vadonatúj hajtókart , a főtengely fellett újitatva . Vadonatúj akksi .Új koyo csapágyak kerültek bele . Csak full szintetikus olajjal használva . A rugóstag az nem jó de adok hozzá egy tökéletes állapotút csak átkell rakni . Hátsó gumija szintén kopott .FIX ÁR : 80 000 ft ebből sajna nem tudok engedni .
bocsi utalás az nem a tied,de viszont a csomag 3-hete nem jött meg.irtad,hogy nehezen érsz a postára.a cimem 7585 háromfa kossuth ut 224.zsiday sándor utánvéttel.köszi.
Eladó cagiva blokk bontott alkatrészek. Akit érdekel írjon üdv
Szia!
Hova utaltad a pénzt?
Számlaszámot sem adtam,se címet.
Utánvételes csomagról volt szó bubis borítékba.
kedves szaraz 18.3 hete elütaltam a pénzt az árut még ebben az évben megkapom?
Szia!
Karbi,levegőszűrő összekötő cső és betét van.
Ha érdekel írj adatlapomon található elérhetőségre és küldök róla képet ha kell.
Hello.delorto karbim van ha kell 5000ft.
Hello!
Cagiva Elefant 125-őshöz keresek szívócsonk , karbit és a légszűrőt összekötő csövet és légszűrőbetétet. ha valakinek van és nem kell neki az szóljon.
Hello 1989-es cagiva Elephanthoz komplett gyujtásra lenne szükségem ha valaki tud az írjon már hogy milyen árban
Hello. már nincs meg.
Hello!
Van véletlenül ford.mérő spirálod,ha van igényt tartanék rá.