Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló.nekem van hengerem és dugom gyűrű nélkül minimális sérüléssel 15000Ft.
Helló
pistols15@citromail.hu
Ide írj. Üdv
Helló. a blokk meg van, csak gyűrű kell rá önindító nincs hozzá. helyileg Kerekegyházán van.Ha komolyan érdekel akkor mindent le írok róla.
Hali kell a gyujtás hova tudom elküldeni a postai cimem?
Köszi Kis Kreisz! Én is ezerrel keresem a Mito papíros vázat,eddig sikertelenül.Mindenki segítségét örömmel venném,ha valaki tud,írjon.Előre is köszi.A te géped is király,Planet egyébként is kevés van itthon,főleg ilyen.A te helyedben nem raknák rá felnicsíkot,szerintem így szép!
"széles utat" :)
Helló
5000ft-be viheted + pósta. Szerintem ez korrekt ár.
Képért bocsi nem a legjobb majd csinálok még róla ha levettem. Üdv
Helló!
Egy Cagiva Elephant-hoz (125) keresek hengert és dugattyút.
Ha valaki tudna segíteni, örülnék neki.
Hali nekem meg csak az állórész kéne azt mennyibe adod képet tudsz rola mutatni hogy olyan e
Szia.
Sajnos nem tudok, de amint találok, vagy hallok egyről írok...
Azért nem semmi a te mocid sem. Jó pár óra munkád benne lehet. Szép! Gratulálok hozzá.

Széles utat.....

Apropó, te milyen felnicsíkot raknál fel az enyémre?
Helló
Menyit adnál érte? pistols15@citormail.hu
Ide írd le, meg csatolj egy képet hogy biztos olyan e.
üdv
tutok nekem segiteni hogy milyen lánc kell Cagiva TAMANACO 125-höz? mert fogalmam nincs és elégé log a láncom már:( választ elöre is köszi
hello
nekem csak a lendkerékre lenne szükségem...
Heló nekem van alaplap + lendkerék 8-ezer
Üdv
Jó reggelt mindenkinek!
Egy Cagiva Mito Evo,vagy planet papíros vázára lenne szükségem.Ha tudtok valami infót,szóljatok légyszi!
Előre is köszi
Én meg vagyok elégedve vele.
Az enyémen nincs rendszám.Nem tudsz egy papíros vázat?
hello megvan még a blokkod? mert érdekelne önindito is müködik rajta? meg helyileg merre vagy? irj egy elérhetöséget eköre is kösszi
Sziasztok Elefant-hoz kéne komplett gyujtás ha valaki tud az irjon elöre is köszi!
Szia....
Köszi szépen....nekem is nagyon tetszik, bár még alakítgatok rajta....
Nem, nekem le van rendszámoztatva.... Csak a képen még nincsen feltéve a tábla...

Ezen a hülye felnicsíkon gondolkozok, hogy tegyek-e rá.... Bár így is nagyon tetszik. Fasza kis gép....:P

Te meg vagy elégedve a tieddel?

Széles utat!
Szép a Planeted.50-es ként használod? Egyébként nekem is Planetem van :)
Sziasztok!

Cagiva Mito,vagy Planet papíros vázat keresek!
Segítsetek!
Előre is köszi!
Ti milyen felnicsíkot dobnátok rá? Ötlet valaki?
szép kávé barna. ad szikrát. ha gyújtás akkor mi? Gondolkodtam rajta én is deha szar lenne akkor szerintem nem indúlna könnyen nem?
ÉN még a power szelepre gondoltam csak nemtudom hol van meg egy kérdésem még lenne ezeknek van valahol gyújtás elektronikályuk? vagy csak a trafó meg a blokk ban a tekercs?
Heló
Gyertyát néztél? A durrogás lehet onnan is és az miatt nem pöröghet vagy gyújtás gondok .
Sziasztok segítségeteket kérném van egy 125-ös poweres elefanton.
Menet közben egyszer elment az ereje és le fúlladt.
Azóta 300.ig szépen pörög utánna csak dadog és 4500 feljebb nem is nagy on megy néha durog de csak ritkán,karbi tiszta könnyen indúl szépen jár de nem pörög ki.
Ha valakinek lenne egy jó ötlete azt megköszönném.
Helló
Nekem van lendkerekem alaplappal 8-ezer Ft.
Üdv