Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megvan a hátsó lámpa és a kábelei, a bovden nincs meg. A lámpa burája kicsit repedezett ezért van az egyik csavar alatt alátét. A motor pontos típusát nem tudom, mert nekem van egy C10R-em és ahhoz vettem ezeket az alkatrészeket. Ha így is kell a lámpa ezen a számon vagyok elérhető 06705446508
Üdv!

Nv motoros bt.-nél (kistarcsa) találtam bontott cagiva alkatrészeket. Keresőben megtaláljátok. Konkrétan supercity biztos van, én 2 őt is láttam.
Légyszíves küldj pár képet a szívócsonkról.
Valszeg megveszem, csinálok szűkítést hozzá.
1780913@citromail.hu
Köszi.
Köszönöm előre is! Várom!
Engem Érdekelne a blokk ,, mennyiért adod? Esetleg érdekelne egy 125ccm Cagiva Elepant blokk .!
Kár.
Azért köszi.
sziasztok, tudna nekem mondani valaki infókat cagiva ar 350-ről,jókat rosszakat , alkatrészellátásról, stbb, lehet veszek eggyet csak nem negyon ismerem, köszi a segítségeteket!
SZia!
Hátsó lámpa biztos van, kábelek is vannak de nem tudom mennyire egyben, holnap megnézem és többet tudok majd mondani és töltök fel róluk képeket.
Szia!
Úgy látom ez a láncvezető, sajnos ez már nincs rajta a lengőkaron!
Ez még mindig eladó....akciós!
Szia! Tipusa? Nekem hátsó lámpa kellene illetve kábel korbács! Bowdenek?(Gáz bowden)
Üdv.: Ármin
ha nincs nagyon szétszakadva a szívótorok akkor szélvédőragasztóval lehet javítgatni
előtte lemosni alkohollal zsírtalanítani
már ha mem kapható boltban/bontóban ez egy alternatív megoldás
Hülyeséget mondtam! Mátra nem most hétvégén, hanem a következőn 15-én?
Ja a Raptorért holnap megyek.....
Szia Attila69!
Nekem is ilyen mocim van, és hasonló probléma van vele!
Arra kérlek, hogy segíts! Neked hogy sikerült megoldani?
Mi volt a baja?
Kérlek, hogy az alábbi számon hívj fel és én visszahívlak!
Nagyon fontos lenne!
Köszi!
Tibor
20/4568157
az azt jelenti hogy a torka 24es... hát valami szűkítéssel meg lehet oldani hogy felmenjen a 28 szívócsonk, végülis...
Sajna én láncot cserélek ha sikerül szerszámot szerválnom hozzá...huhh a hátsó lánckerék szerinted van kéznél a berényi boltban?Remélem nem kell rendelni mert valami egyedi cagivás trükk van a felfogatásban
A vasad műxik ezek szerint.... már nagyon meghalgatnám a dobszerkót Jársz erre mostanában?
Helló.
Megnéztem a karbit, hozzáteszem nem értek hozzá.
Ez van ráírva:
DELORTO PHBL24BD
Remélem neked ez mond valamit.
Remélem passzol rá a szívócsonk vagy valahogy össze lehet vele hozni átalakítással.
Helló.
Alkatrészt keresek.
Ha van ilyen alkatrészed azonnal megvenném ha nem sérült.
Szevasztok! Raptorosok!
Mennyire vagytok elfoglaltak a hétvégén? Összeröfenhetnénk a Mátrában, ha az idő is olyan lesz! Vélemények?
Keresek bontott 50-es super city-t, ha valaki tud, kérem szóljon.
Sziasztok!
Cagiva Freccia piros idomok (bal tükör darabokban) és néhány kacat, kipufogó, központi teló és hátsó lengőkar, kerekek, váz, eladók!
Gab!
Helló!
Ha valakinek kell 1 jó hajtókar mito blokkba akkor szóljon. aprópénzért odadom.
Köszönöm a képet.
Megpróbálom ezt a verziót.
Helló.
Most értem haza.
Holnap megnézem és jelzek.
Előre is köszi.
mármint ha a karbid 28-as akkor biztos jó a csonk